Dulceturi si papanasi de 3 ani sept-oct 2007 (401)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luy spune:

La multi ani, Antonia !
La multi ani, Elisa !

Sa va fie viata minunata, fetite dulci, sa fiti sanatoase si fericite, sa-i aveti mereu alaturi pe cei care va iubesc si sa va bucurati impreuna de tot ce e mai frumos pe lume !

Felicitari, Mandarinutza si myral pentru printesele voastre, copiii vostri sa va umple viata de implinire !

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 ) si 35+ cu la purtator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

La multi ani ! tuturor celor care poarta numele de Alexandru/Alexandra/Alessia/Alexia

Sa va traiasca sarbatoritii !

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 ) si 35+ cu la purtator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Pinacolada, bravo, ma bucur ca veniti, chiar asa, cum era sa lipsiti ? Nu uita sa-mi trimiti pe mail poza pentru poster si felicitare - iti trimit eu acusica si SMS.

Ieri m-a sunat si ceamica sa-mi confirme participarea la party, erau prin strainezia pe undeva si se intorc saptamana asta.

Ma bucur ca incep mamicile sa se mobilizeze si sa confirme, eram cam dezamagita ca lumea nu se prea inghesuie anul acesta. Dar eu mai insist cu SMS-uri, mailuri si PM-uri

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 ) si 35+ cu la purtator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

Rox, si eu m-as bucura daca am reusi sa ne mobilizam cu ocazia Craciunului. Sunt f.multi copii care au nevoie de ajutor...


Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 ) si 35+ cu la purtator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pinacolada spune:

Roxana- da, e o idee minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pinacolada spune:

Luy- Bravos!!! multumim draga mea!o sa trimit si poza imediat ce descarc aparatul!
pupici si inca o data " LA MULTI ANI!!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

La multi tuturor celor care poarta numele de Alexandru/Alexandra.

un pentru Alexandra de mami Roxana si unul pt Alexandra de mami Valentina


Roxana, vointa exista mai trebuie doar mobilizare, poate reusim anul acesta.

Ma bucur ca lista pt petrecere s-a mai marit, chiar citeam dezamagita ca este cam scurta fata de alti ani.....

Eu sunt zombii, nu am dormit aproape toata noaptea, deh este cam rau singura, tati la Timisoara...iar baiatul, asa ca de dimineata muncesc prin casa, am strans un sac de haine de dat, dar cui...am facut curat si in dulapul lui Cristi, un inventar de lucrusoare....ooooooo si mai am de treaba

...intrebare pt mamici cu gradinari, voi ce ati cumparati de incaltat pt interior, la gradi??????





Cecilia si Cristian Matei
(07.09.2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

La Multi Anisori sarbatoritilor!
Am si eu o intrebare, ce dimensiune treb. sa aiba poza pt. poster si felicitare?



Cristina, mamica de Alessia Stefana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Citat:
citat din mesajul lui cecilia L


...intrebare pt mamici cu gradinari, voi ce ati cumparati de incaltat pt interior, la gradi??????





Cecilia si Cristian Matei
(07.09.2007)





Sandale. Cel putin asa l-am incaltat pe Alex la gradinita, iar acum a venit si randul Oliviei.

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luy spune:

kriss, La multi ani ! sarbatoritei tale

Nu stiu ce dimensiuni sa-ti zic pt poza , doar 'decente' . Felicitarea eu o fac la dimensiunile 650x900 pixels, deci imi e de ajuns un pic mai mici de atat. Tu trimite-mi ce vrei si eu iti zic daca e buna. Pana acum nu am avut probleme decat cu o singura poza din cate am primit.
Adresa de mail : luiza_alm @yahoo.com, ( fara spatiu ).

Cecilia, la gradi Maria are sandale pt interior.

Luy, mamica de Maria Teodora ( 25 august 2007 ) si 35+ cu la purtator

Mergi la inceput