"Abdomen extra-plat (41)"

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Elena_R spune:

Nikole cred ca sunteti amuzanti cum vorbiti Si noi amestecam dar numai engleza si romana. Barbatemiu zice ca i-ar place sa traiasca in Brazilia si sa ma apuc sa invat portugheza ca spaniola e urata si nu o sa imi foloseasca acolo Mie portugheza mi se pare f grea.. Cum a fost la sala?? spune tot

Hannen, pai in ignoranta mea nici nu m-am autentificat de mai bine de 2 sapt. Imi bag userul si parola numai in fereastra de mesaj asa ca habar nu aveam ce se petrece in profilul meu! Nu te-as refuza eu pe tine, cum as putea? suntem prietene acuma hihi

Deus, asteptam pozeleeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns z333 spune:

dooku imi pare rau de animalutul tau

Deus si eu iti tin companie cu berea..eu si cu alune ca altfel parca nu aluneca bine


ce dulce e copila asta mica
http://www.youtube.com/watch?v=jovdpitckQk&feature=related


si ce damn hottt e gagica asta..super abdomen..seamana cu al meu
tare rau tipa
http://www.youtube.com/watch?v=Mdh6cVmqG-o&feature=related

***************************************************************************
I'm smilin' cuz I love it~ every day!

Fitness is not a luxury, it's a necessity!
http://www.youtube.com/watch?v=CvEWuheF8vc&feature=related







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SabinaY. spune:

Ieri n-am mancat carne deloc.
Am papat foarte multe fructe si legume si ma simt tare usoara. :)

Xio suntem de aceeasi varsta.

Si eu soata tot la 15 ani am cunoscut-o.Tot acum 10 ani.
Venise in vizita in Ro,stiu ca imi era f rusine,eram cu el in masina si ma lipisem cu capul de geam ca sa nu fiu nevoita sa fac conversatie.
Atunci n-a fost nimic,eu eram doar un copil,el un tanar ce se uita dupa fuste.
Ne-am reintalnit dupa cativa ani,eu aveam 19.Ma schimbasem,si ne-am privit cu alti ochi.Dupa trei luni de iesit impreuna,mi-a daruit un ingeras ce purta la gat un inel,intr-o dimineata de mai.Si de atunci au trecut 5 ani,eu am ramas in Jp si ii multumesc lui D-zeu ca suntem fericiti impreuna si avem doua fete sanatoase si frumoase,hihi.





"Bataia este rupta din rai...dar nici nu foloseste la nimic"
"Palmele nu sunt argumente tari,ba mai mult,nu rezolva nimic."

Jurnal de "mogalnete"
Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y.mami de www.desprecopii.com/info.asp?id=1269" target="_blank">Erika Ilaria(31 august 2007) si Lisa Maria(23 iulie 2009)

fosta devylla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

finally! friday night...am si eu timp sa scriu...

azi dimineata am facut Interval X ...cu chiu cu vai m-am urnit dupa ce primele 2 ore mi le-am petrecut calare pe telefon certindu-ma cind cu banca mea, cind cu niste boi la care am comandat ceva pe net, pe urma am cancelat comanda ca nu aveau produsul in stoc decit peste 3 luni si acum nu-mi mai dau banii inapoi($260 )

in fine...nenea ala cu fibrele lui mi-a dat de gindit...eu eram putin in extrema cu "fibra la orice masa, daca mincarea n-are fibra, nu-i buna", etc... nu ma gindeam ca o digestie intirziata din cauza fibrei poate cauza atitea neajunsuri de sanatate, peste tot in media se spune ca e sanatos sa maninci mincare care se absoarbe/digera greu ca asa nu ti se face foame imediat, bla bla...
si a punctat foarte bine ca fibrele se expandeaza in stomac dupa ce le maninci si maresc dimensiunea acestuia...d-aia mi-o fi mie foame permanent! cred ca e stomacul meu cit casa...

asa ca s-a spart si balonul cu shirataki noodles ca aia sint 100% fibra :(

drept pt care ieri dimineata am mincat niste paste albe fetucinni cu nuca si brown rice syrup am vrut sa vad cit imi tine de foame...cred ca 3 ore a durat pina la masa urmatoare; e drept ca am fost si ocupata cu munca...

Ca fuse vorba de minori sexy...Taylor Lautner - nu pot sa ma pronunt ca nu l-am vazut decit in poze sub forma de vampir. In schimb savurez recent un fel de guilty pleasure prin a ma uita la O.C. ...imi plac cam toate personajele dar e unul scump fooc, are asa o dulceata in voce/ privire hi hi! imi place de el...ce zimbet are: http://www.fanpop.com/spots/hottest-actors/images/35883/title/adam-brody-photo
uneori se imbraca cam naspa dar el e simpatic tare:
http://www.youtube.com/watch?v=e8iPisnvheo&feature=fvst

constat ca nu am un gen anume la barbati, imi plac si "bad boys" si good ones si "nerds", cu sau fara pachetele de muschi...important e sa aiba acel ceva

maiine ma duc la coafor sa-mi refac suvitele - blond deschis si brown- acum e cam blond nisipiu, parca nu mai are viata in el.
Lumi, am uitat sa te intreb: cind te-ai vopsit, ti-ai facut numai radacinile sau ai pus vopsea peste tot? Ca parca in unele poze arata deschis...vezi cind o sa-ti creasca sprincenele mai grosute sa le vopsesti si pe ele, sa nu le lasi inchise (eu asa fac :)) - ideal se zice ca trebuie sa fie o nuanta mai inchisa decit parul

Cu pensatul, nu trebuie sa le lasati sa creasca salbatic vreme de o luna...le pensati pe arcada si lasati numai firele din apropierea celor deja existente, aproximativ desigur, cam cum vreti sa fie in viitor; asa nu se vede chiar neglijent ci doar incep sa ingroase sprinceana la loc

Multam de comentarii la poze. Anca esti haioasa cu "gemenii" tai...sutienul ala nu merge, nu merge nimic fara bretele, arata mai nasol decit fara; presimt ca rochia aia va sta mult si bine in sifonier...o mai scot la urmatorul photo-shoot ca mi-a placut :)
nu ma simt confortabila sa ies asa nicaieri. pe bune. poate daca eram domnisoara in cautare de mascul... sau cu conditia sa slabesc si sa mai intre si "duamnele" la apa nitel...om vedea.

Deus, astept cu nerabdare pozele alea esti tare zgircita nu ne arati si noua o bucatica din bunatatile alea ce le detii :)

XIO, abia astept sa incepi rezidentiatul sa ne povestesti si noua cum e viata de doctoras, ce patanii intilnesti si ce masculi se invirt pe acolo (ma gindesc numai la Grey's anatomy:))

Iulix, mi-ai facut pofta de pateu vegetal miine gatesc si fac sport...ups, numai sport ca n-am timp de gatit, am programare la coafor :)

mai aveam de zis dar cred ca am incins tastatura



"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*
If you want things to change in your life, you have to change things in your life.

"The best exercise for abs is running... Away from the kitchen." Chalene Johnson

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

mi-am amintit: cu raportul ala "ideal" de 0.7 sau cit era.. nu mi se pare o regula buna...pai poti sa ai 110 kile si sa ai raportul ala intre taile si coapse...

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*
If you want things to change in your life, you have to change things in your life.

"The best exercise for abs is running... Away from the kitchen." Chalene Johnson

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui Allure

mi-am amintit: cu raportul ala "ideal" de 0.7 sau cit era.. nu mi se pare o regula buna...pai poti sa ai 110 kile si sa ai raportul ala intre taile si coapse...

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*
If you want things to change in your life, you have to change things in your life.

"The best exercise for abs is running... Away from the kitchen." Chalene Johnson

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.


e de preferinta sa fii slaba/fit, dar in principiu e aplicabil la orice, ca unora le plac femeile mai pline.
da, si eu abia astept.
Azi merg la nuntaaaaaaaaaa

***Fur is for petting**
http://www.flickr.com/photos/greecky/?saved=1

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.ro
www.accesoriisihaine.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Buna dimineatza. Eu astazi nu am chef de nimic... m-am trezit cu fata la cearsaf si parca imi fuge capul la vale.
Xio distractie placuta la nunta!
Allure foarte simpatic d-l Adam. Imi plac ochii si buzele lui.
Luminita foarte tare copilita si domnisoara!
Deus abia astept noi poze.
Sabina daca iti e bine fara carne tine-o tot asa. Eu deja nu mai poftesc la ea si mie tare bine.






"Adevaratul anotimp al iubirii e atunci cand credem ca numai noi putem iubi, ca nimeni n-ar fi putut vreodata iubi astfel inaintea noastra si nimeni nu va mai iubi la fel dupa noi". Johann Wolfgang Von Goethe
"In definitiv, nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai". – Abraham Lincoln
"Nicio femeie nu e frumoasa sau urata pana nu ajungi s-o cunosti". – Marin Preda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Buna dimineata!

Am revenit din Abu Dhabi, si vad ca ati fost foarte harnice. Postez aici planul pe ziua de azi si ma intorc din urma la cap trecut, unde sunt pe la pagina 16....

Va rog lamuriti-ma si pe mine ce e cu userul comun si cum se foloseste??
Chiquitita, te rog pune-ma si pe mine in 6 septembrie la aniversari.

Planul pe ziua de azi suna cam asa: mic dejun lebenitza, struguri, nuci.
Sport - abb ripper si ceva fesieri, ca datorita virusului am pierdut p90x...si acuma iar il downloadez



Pearl

Toata lumea stie exact ce trebuie sa faci cu viata ta, dar nu are nici o idee ce trebuia sa faca cu propria-i viata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Pearl bine ai revenit. Pana acum am mancat 3 felii de painica neagra cu putin pateu din ala bun, rosii si branza de regim.
Cred ca saptamana viitoare ma bag sa fac si branza din soia. Sa vedem daca ma pricep.





"Adevaratul anotimp al iubirii e atunci cand credem ca numai noi putem iubi, ca nimeni n-ar fi putut vreodata iubi astfel inaintea noastra si nimeni nu va mai iubi la fel dupa noi". Johann Wolfgang Von Goethe
"In definitiv, nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai". – Abraham Lincoln
"Nicio femeie nu e frumoasa sau urata pana nu ajungi s-o cunosti". – Marin Preda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Hello,hello!Am venit sa va salut,sa vad ce faceti in weekend dar cred ca chiuliti.
Eu n-am nimic bun ,memorabil si demn de urmat pt. raport decit ca mi-am dibuit o parte din fuste/camasi/bluzite ...ce bine`mi sad -7 kg!!!Fetelor nici nu`mi vine sa cred ca atunci cind am inceput sa scriu aici aveam 65 de kg.Niciodata in viata mea (in afara de sarcini n-am avut atitea kg)iar acum dupa cit timp 2-3 luni maxim ...am 7 kg mai putin???????????

Nu ma mai satur sa ma admir in oglinda.Bineinteles ca mai am de lucrat,inca se mai vad pernutele de sub fund si celulita ,dar e totusi o realizare(pt. mine cel putin).Ma iubesc de mor!

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

Mergi la inceput