Aspirante optimiste > 20 ani (558)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Daaaa

Cosmi,aspiranta optimista viitoare
www.fertilityfriend.com/home/2f8009" target="_blank"> Grafic TB

Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Neata fetelor

Ramo bine ai venit !!
cosminutza, draguta, numai voi doua pe aici?

offf, cosminuta si sambata esti pe plantatie? un in plus pt tine ca e crunt.



Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

neatza, fetele!

Sa aveti un weekend minunat si odihnitor!

ufff, eu tre sa trag o fuguta pana la birou ca am uitat AC-urile deschise! nu ar fi mare lucru, dar birourile suntin afara orasului, iar in weekend numai cu masina poti ajunge!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

neata feteleee!!!!

Ramo bine ai venit. sedere cat mai scurta pe aici ca aspiranta

COsmi spor la treaba

Draguta baga un no-spa poate te mai lasa







Ralu si buburuza va
Marriage Ticker
Eu-zice Domnul, te voi invata,si-ti voi arata calea pe care trebuie s-o urmezi ,te voi sfatui si voi avea privirea indreptata asupra ta
Cu ajutorul Bunului Dumnezeu, Fecioarei Maria si Sf. Nectarie sunt 21+ cu Natalia Maria


SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA! DA-TI O MANA DE AJUTOR!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Da gaby tot a doua sambata sunt la sapa
Nu ne-ai spus cum ati petrecut aniversarea.Parca intrebai daca m-am ingrasat de la Euthyrox,pana acum nu am avut probleme de la el,de fapt slava Domnului nu m-am ingrasat de la nici un tratament.Cand ajung la o greutate asa raman ani buni de zile cu toate ca mananc ori ba...Acum stagnez de vreo 2-3 ani cu 62kg.

la toata lumea!!!

Cosmi,aspiranta optimista viitoare
www.fertilityfriend.com/home/2f8009" target="_blank"> Grafic TB

Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Sorina weekend placut si tie!
Bebelu

Cosmi,aspiranta optimista viitoare
www.fertilityfriend.com/home/2f8009" target="_blank"> Grafic TB

Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

cosminitza, nasol cu serviciul tau...
eu intrebam de euthyrox doar de curiozitate, pt ca stiu ca eu am reactionat nasol, nu toata lumea are probleme (eu reactionez imediat de la hormoni)
Aniversarea noastra a fost ok: mancare la un restaurant mexican, un vin rosu adaptat si un mic tortulet incropit de ei din 2 portii de prajitura. A fost de fapt un tortulet patrat de ciocolata si ceva fructe rosii, au pus chiar si o lumanarica.(sunasem eu inainte sa intreb daca se poate). Ne-au oferit tequila din partea casei. Mancarea principala: Fajitas.
Apoi o mica plimbare la clar de luna prin parcul din fata blocului.

Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Gaby super aniversare


Cosmi,aspiranta optimista viitoare
www.fertilityfriend.com/home/2f8009" target="_blank"> Grafic TB

Doamne,pustii sunt casele fara copii si triste sunt inimile sotilor care n-au urmasi. Chiar daca nu avem credinta dreptilor care pentru rugaciunile lor s-au invrednicit sa aiba copii, pentru mila Ta nemasurata, nu ne lasa, Atotputernice Doamne, ci vezi suspinul inimii noastre. Umple-ne casa de bucuria pe care o aduc copiii, iar pe noi ne intareste ca sa-I crestem cu dragoste si intelepciune, spre slava numelui tau.Amin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

Neata optimistelor!
Cosmi ca sa treaca mai repede ziua asta de munca!
Fetelor mai avem o zi de caldura si-am scapat cica
Sorina cand faci FIV? Te-ai hotarat sa faci cu Albu, nu?
Gaby frumoasa aniversare! Data viitoare musai sa va plimbati cu caruciorul
Ralu, sigur ca ne vedem, desi acum ca s-au mai strans fete din Buc poate mai corupem vreuna, asa ca sa facem gasca! Daca nu, mergem noi la o inghetata

in devenire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

daaa, multumesc

eu cred ca asta a fost cea mai tare aniversare de pana acum... nu pt ca am fost la rest, ca am facut lucruri si mai si, dar discutia a fost f matura si planurile pe care mi le-a dezvaluit sotul au fost f socante.
(in bine evident)



Will you love me in the December as you do in May, Will you love me in the good old fashioned way? When my hair has turned all gray, Will you kiss me then and say, That you love me in December as you do in May?

Mergi la inceput