Sezatoarea canadiana (189)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Ana, lac scrie pe mine, si stat la soare cu burta in sus! Nici nu concep! Ultima gura de vara vara!

La noapte la noi vor fi 7 grade! Unde pot sa fac reclamatie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _carmen spune:

Anka, La Multi Ani si din partea mea printesei tale!
alina023, dar pe mine ma scoti la o cafea? Sau mai bine o bere neagra, pe caldura asta. Tu esti programata deja pentru interviu, asa-i? Bafta!
Maru, intalneala placuta cu doamnele superbe!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Podeanu spune:

Fetelor am un set de salle a manger de vinzare si doua scaune de piele, le-am trimis pe contul comun daca stiti cumva pe cineva care ar fi interesat.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitilache spune:

Anka la multi ani fetitei!
Sa creasca mare si sanatoasa si sa va bucurati de ea!

Dana ti-am trimis email de pe contul comun!

Bijoux by Mitziad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simi spune:

Fetelor am de dat un certificat cadou pentru doua cursuri de karate gratuite plus uniforma . Cursurile sint date de clubul Karatesportif, pentru locatii uitati-va aici:
www.karatesportif.com
Daca cineva-i interesat spuneti!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

numai ce am venit de la un lunch in compania a 3 doamne superbe...si pe ascuns asa, parca zic eu ca semanam cu fitoazele din S%C, daaaaa ( ma lasati sa visez, nu?), elegante, frumoase si cosmopolite!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:

Citat:
citat din mesajul lui simi

Fetelor am de dat un certificat cadou pentru doua cursuri de karate gratuite plus uniforma . Cursurile sint date de clubul Karatesportif, pentru locatii uitati-va aici:
www.karatesportif.com
Daca cineva-i interesat spuneti!


I embarrass my teenagers , they drive me nuts. We are even!


Simi, pot sa spun eu , daca inca nu l-ai dat; am acasa un om pe care l-ai face tare fericit!

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simi spune:

Ana s-a facut!
Il pastrez pentru Tudor, iti trimit no. meu de tel. pe privat.
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanagabriela spune:

Anka, La multi ani! pentru fetita ta Sa creasca mare, sanatoasa si sa aiba mult noroc

Antonia a inceput scoala deja de azi si a avut si lectii pentru miine S-a dus boiereala

EDIT: am inceput sa mai aranjam prin debara si mi-am gasit skiurile pe care le-am inlocuit acum 2 ani. Deci am de dat o pereche de skiuri in f.buna conditie (1.60) doar ca sint model mai vechi (neparabolice). Mai am si claparii vechi (nr 8), unul este putin stricat, dar eu am mai skiat cu el pina in primavara. Cine este interesat, scrieti-mi un PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

Maru, ai tu dreptate mare ce zici acolo , nici mai mult nici mai putin noi si divele din Sex & City . Mie una mi-a facut bine iesirea, desi a trebuit sa conduc ceva, dar a fost o compania superba, iar plimbarea pe University a fost chiar o placere. Ma gandeam ca daca tot n-am vazut filmul, poate data viitoare facem o iesire mai largita de ontarience la Cineplex, mai incolo prin septembrie... Se prinde careva?

Anca, nu m-am inselat pana la urma, era vorba de CTV!

Anka, sa-ti traiasca printesa si sa va bucurati de ea .

Si iaca maine incep sa heirupesc si eu ceva ore de muca....valeu ce scoasa din ritm total mi-s

Cristina

Yasmine et Chris Anthony

The past is history, the future is a mystery, but today is a gift—that’s why it's called ‘present’.

Mergi la inceput