Dulceturi si papanasi de 3 ani sept-oct 2007 (400)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Citat:
citat din mesajul lui carpatina

Citat:
citat din mesajul lui Roxana_G
Nu ca as avea timp, dar nici chef de munca nu am.


Da, cunosc simptomele.. Cred ca e un virus nou care bantuie!


=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)


Ia verifica daca si ceasul tau e bolnav de lentoare, ca pe al meu il tot privesc si parca abia se scurg minutele pana la ora de plecare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Roxana_G

Citat:
citat din mesajul lui carpatina

Citat:
citat din mesajul lui Roxana_G
Nu ca as avea timp, dar nici chef de munca nu am.


Da, cunosc simptomele.. Cred ca e un virus nou care bantuie!




Ia verifica daca si ceasul tau e bolnav de lentoare, ca pe al meu il tot privesc si parca abia se scurg minutele pana la ora de plecare.



Nope, al meu e sanatos!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Citat:
citat din mesajul lui carpatina

Erina, si care-i rostul cu prosop si bradut la acoperis?

Sa fie cu noroc!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)



Bradutul sau crucea si prosopul si busuiocul se pun cind se incepe construirea structurii acoperisului la o casa.

Draga Teo, multumesc, mai avem de lucru o gramada dar speram anul acesta sa reusim sa o inchidem pentru iarna.

-------------------------------

mamica Dariei si a lui David


L'amor che move il sole e l'altre stelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Roxana, Daria nu are foarte multe jucarii dar la un spatiu asa mic efectu e acelasi, calcam pe ele. Am vazut cu ce nu s-a jucat in ultimul timp dintre cele care erau in camera de zi si le-am strins. Trebuie sa recunosc ca i-am strins si casuta cu Kitty si familionul si mobilele minuscule-imi e frica sa nu inghita David ceva.

Ea nu scoate din cosuri singura decit daca, cauta ceva anume. Acum e super incintata ca a regasit vreo 2 printese si sirene.

Teodora, sa te faci cum iti doresti! Aratai trasnet si nici acum nu esti mai prejos!

Cecilia si fetele care au vazut pozele, multumiri!!!

-------------------------------

mamica Dariei si a lui David


L'amor che move il sole e l'altre stelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

La multi ani printesa cu ochi minunati Maria!
La multi ani cavaler desavarsit Stefan!

Dragi mamici, sa va aduca pruncii numai bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:



Maria de mami Luy
Stefan de mami Sim

La multi ani, sanatosi sa fiti , fericiti si impliniti sa va bucurati parintii zi de zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Buna seara

Hop si noi la apel, am fost plecati cinci zile la Sinaia si ne-am intors luni dupa-amiaza, copii au fost cuminti, Antonia s-a distrat tare bine, s-a dat in tiroliana, am vizitat expozitia de trenulete de la Gara din Sinaia pe care v-o recomand daca treceti pe acolo, ne-a mai placut tare mul si la cabana Stana Regala din Poiana Stanii unde au caprite, reni, ratuste, pastravi, leagane pt copii.
Acum ne pregatim pt botezul lui bb Filip care o sa fie sambata, o sa mai trimit pe mailul comun niste poze de la munte.

La multi ani tuturor sarbatoritilor din ultimele zile. La multi ani sarbatoritorilor Maria de mami Luy si Stefan de mami Sim!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Erina, sa fie intr-un ceas bun demararea etapei si sa fie asa cum va doriti legat de casuta voastra.
Multumim, . Copii sunt bine , Andreea va merge la gradi , program scurt din sept, abia asteapta...iar Andrei e la polul opus...mai vrea vacanta...

Erina, Rox, sa va fie de bine. Foto ale Erinei le-am admirat si parinti fericiti si copilasi minunati. Rox, sunteti scumpi la foto... poate te mai "induri" de noi.

Teo,multumim de foto, asteptam si mai recente.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bikmaria spune:

buna seara,
LA MULTI ANI!!! MARIA
LA MULTI ANI!!! STEFAN
sa fiti sanatosi, norocosi si sa aduceti numai bucurii parintilor vostri


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiciDe2007 spune:

Multumim mult pentru urarile de aici, pentru telefoane si sms-uri !

In seara asta am sarbatorit in familie, cu bunicii, iar maine dimineata o sa aiba party la gradi, va veni Tinker Bell sa-i spuna "La multi ani !"
Poate reusesc maine seara sa pun ceva poze. Stiu ca-s restanta si cu cele de la munte dar zau sunt intr-o viteza ametitoare, sper sa ma mai linistesc putin saptamana viitoare.

Va pup pe toate si pe papanashii din dotare !

Edit : v-ati prins voi cine a postat din greseala 'sub acoperire' . Intrasem s-o adauga pe Gabitz la lista si am uitat sa ma loghez cu ID-ul meu

Mergi la inceput