Burtici cu ursuleti de nov - dec 2010 (93)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ral_eli spune:

am mancat 2 struguri imensi si acum imi explodeaza burtica , abia mai pot respira

26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunam spune:


Cu placere

Anaaaa . Nu ma apuc si de pizza din cauza ta! Distractie placuta!

MIRUNA cu Emanuel Alexandru si Iustin Adrian 28 +


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ral_eli spune:

miruna sunt bine acum!am adopatat o atitudine pozitiva si m-a ajutat si sotul sa ies din depresie: mi-am revarsat toate frustarile si gandurile negre pe el de numai stia saracul ce sa zica ca sa ma potoleasca


26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

ral_eli, e minunat ca te informezi din timp. vei fi mai putin stresata la momentul adevarului. cred ca cei care fac misto de faptul ca te documentezi de fapt si-au crescut copiii dupa ureche sau dupa gura targului sau dupa babismele populare... toate demontate si ne-bune pentru copil.


Mami de (28.10.2008) si bb2 28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MSymo spune:

Corina, ce model ai ales daca nu-s indiscreta?
Eu am fost in seara asta pana la babycomfort si am ales ceva f dragut babycomfort.ro/produse/231-mobila-copii-decoratiuni/248-baby-italia-camere-copii-personalizabile/1850-camera-copii-babyitalia---cinzia-lux-pat-si-comoda.html

Trebuie sa mergem sa lasam avans si livrarea va fi in jurul datei de 15 sept...abia astept.
Maine sper sa vizitez HDM ca sa alegem si tapetul.

Symo 30+ Diana Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina_mk2010 spune:

la cate saptamani putem intra in prenatal?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina_mk2010 spune:

ma ajutati si pe mine cu citatul ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca83 spune:

miruna multumim pt capitol nou..

Anaaaaa nici eu nu am cum sa ies la pizzaaaa ca sunt singura acasa...

fetelor miercuri merg la control, asa ca am inceput sa mi fac lista cu intrebari..nu mai stiu ce sa l intreb..

chiar asa la cate sapt se intra in prenatal??..ca sa mi-l bag si eu...

am tras cu ochiul la delfinariu si gataaaaa ...au nascut toate..de fapt mai era o burticaa....ce frumos..abia astept sa vina si la noi timpul...

azi iar am plans cand am vazut emisiunea dupa prima...



26+ si ingeras in ceruri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MSymo spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alina_mk2010

ma ajutati si pe mine cu citatul ?

21+


In bara mesajului unei persoane apar mai multe chestii, ultima este o foaie, reply with quote, si dai click acolo. Incepi sa scrii dupa ultima paranteza patrata, ca sa preia tot textul anterior. Daca vrei sa raspunzi doar la o intrebare sau un subiect din mesajul cuiva, poti sa stergi restul textului. Sper ca m-am facut inteleasa, nu iti ramane decat sa exersezi.

Symo 30+ Diana Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Symo, f fain setul de pat si comoda ! Sa-l folositi cu placere.
Ral_eli, eu deja am 9kg in plus, la doar 24 de sapt, deci stai ceva mai bine ca mine. Ma intreba o colega de la job (nu suntem in acelasi birou) in cate luni sunt insarcinata si mi-a zis f surprinsa ca nu m-am ingrasat deloc. Iti dai seama ce parere avea despre mine, ca sunt vreo balena... Adevarul e ca imi recapatasem f bine silueta, iar sarcina asta a facut "minuni".:((

Va pun si pozici de la mare: http://picasaweb.google.ro/mihaela.buciu/MareAug2010# . Burtica mi s-a micsorat brusc, probabil bb si-a schimbat pozitia, e cu caputul in jos... nu stiu ce sa cred, dar alta varianta nu am.

_
dna Ceainic, cu Maria - 3 nov 2007 si bb2 24+

Mergi la inceput