Endometrioza ne-a unit in lupta pentru bebe ( 61)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Didi..curaj!
Nu te gandi departe, nu poti stii deocamdata ce este acea formatiune.Si mama mea a avut o formatiune...in interiorul rinichiului, s-a operat acum 3 ani si este foarte bine acum.Asa ca nu dispera.Orice ar fi la rinichi nu este atat de agresiv ca la celelalte organe.
Asteapta tomograful...si roaga-te!

Missipi....

6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

didi- sanatate multa sotului
lalely, misspii

MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xdidi spune:

salutare fetelor
merci pt incurajari, m-am mai linistit adica nu mai plang atat...am facut azi CT-ul si asteptam raspunsul...e gata de azi dar pe seara si nu puteam astepta ca suntem la munca....nu ma mai pot gandii la viitor profit de ce am acum si sper sa fie bine
va puuup

didi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanatugs spune:

Mada23 multumim frumos de capitol nou si de urarile calduroase!
Lavely felicitari, sarcina usoara si la termen i-ti doresc!

Noi am avut sambata botezul fetitei finutei mele Laura69silk. Pe micuta o cheama Sofia Elena si e o frumusete de fetita. Am pus cateva poze mai jos, pentru cine vrea s-o vada.
Un capitol norocos va doresc la toate!

botezul finutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalely07 spune:

Didi..curaj,tinem pumnii sa fie bine!
Aristica ,Missipi,Aditza

6+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misspii spune:

nu mai am rabdare,trebuie sa fac analizele si sa incep ...dar CM nu vine ,acum s-a gasit sa-si bata joc de mine.sunt 28 de zile azi ,burta nu prea ma mai doare,saptamana trecuta simteam ceva dar acum nu prea si analizele trebuie sa le fac in primele 3 zile si nu doream sa fac analize sambata - de ziua mea...cu rabdarea stau tare rau ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelamaria spune:

Buna!

Ioana, finuta mica e superba, iar tu radiezi de incantare! :) Imi place sa te vad asa :)
Sa fie fericita si sanatoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aristica spune:

misspii La Multi Ani! Hai tu, lasa, inteapa-te si de ziua ta si te vei gandi toata viata ca de ziua ta ai inceput demersurile pentru "poiectul bebe la eprubeta". Doamne-ajuta sa aveti noroc din prima. Mare grija ca prima zi de CM o numeri pe cea cu flux abundent. Daca apar niste pete mici, maronii pe la 10 noaptea, aia nu e prima zi, da?

Ioana felicitari!

MUTATIA 1298 A>C IN GENA MTHFR IDENTIFICATA IN STARE HETEROZIGOTA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misspii spune:

aristica esti o dulce....,mersi de urari,incep si de ziua mea dar numai sa incep ca nu mai am nici macar o senzatie ca mai vine ceva...poate sunt la menopauza .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misspii spune:

aristica - dar tu ce mai zici ,ce mai faci ,cum mai esti....nu zici nimic?

Mergi la inceput