Burtici cu ursuleti de nov - dec 2010 (92)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

Multi pupici si de la mine!
Multumim pentru noul capitol!
Felicitari burticilor care au schimbat azi semnatura!
JoAnn, multa sanatate!

Eu raportez o fuga la Tg Jiu. Raman home o saptamana!
Un pup de noapte buna pentru toate burticile!

Ah, Madanic si Danaint lipsesc de-o saptamana... ce s-o fi intamplat?

Ana
29s, viitoare mami de, David Ciprian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inacat spune:

Fetelor stiu ca e tarziu si week-end, dar iata-ma scriind pe forum.
Am avut musafiri, care au plecatpe la 12, jinca al meu doarme linistit si eu am o insomnie pe care sper ca o voi trata citind cateva pagini din capitolele mai vechi.

Am citit de intalnirea din 11. Ma bucur ca v-ati distrat si v-ati simtit bine, chiar daca locatia nu a fost ideala.
Am vazut ca ati cam stabilit a fie intalniri in fiecare a 2-a si a 4-a miercuri din luna. Pe 25 eu nu pot sa ajung, dar imi programez pe 8 septembrie sa fiu prezenta. Doura mai esti pana atunci in tara?

Fetelor a cumparat cineva produse din bazar? Eu am luat niste chestii cand era forumul de mica publicitate. In bazar nu am inteles cum e cu licitatiile. Preferam sa iau tel.sau mail-ul vanzatorului si sa-l contactez si sa stabilim sa vad lucrurile inainte sa le cumpar. In bazar nu cred ca pot sa fac asa.

Sugubina am citit acum prin ce ai trecut cu tensiunea. Mi se ridica parul cand ma gandesc ce procedura a trebuit sa suporti. Bine ca tu si bebelinele sunteti ok.

Cred ca d-nul Ene vine pe la genele mele, asa ca ma duc la culcare.

26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Alinushca, stiu ca DPN-ul nu se modifica, dar eu uitasem sa- mi schimb semnatura si eram amandoua cu 28+ si corelat cu UM al tau, am zis ca poate ti s-a modificat. Eu cred ca voi naste tot la 38, si cica va fi macar cat Arianna, adica 3250.

==========
Corina
Mamica de Arianna Maria si 29+

POZE CU PRINTESA
BEBE2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fluturasha23 spune:

Buna dimineata la toata lumea. Va invit la

Mi-am adus aminte, cele care o sa alaptati o sa aveti nevoie de tampoane pentru sani. Eu am folosit vreo 4 marci din farmacie pana am gasit unele care mi s-au potrivit cel mai bine. Le gasiti pe site-ul bebelusultau.ro Firma se numeste Lansinoh (sunt mai subtiri decat la alte firme si absorb f bine laptele). Tot de la firma asta am cumparat si pungute pt stocarea laptelui in congelator, Sunt foarte eficiente. h t t p : / / w w w . b e b e l u s u l t a u . r o / d e t a l i i . p h p ? c o d = S F 5 1
Si e si comod ca ti le livreaza acasa.
Aceleasi tampoane le gasiti si pe site-ul asta si multe alte lucruri pt voi si in special bb la preturi mult mai mici decat in magazinele din Romania.
h t t p : / / w w w . b e b e s h o p p . r o / p r o d u s e / p r o d u c t s - p ag e / a r t i c o l e - p e n t r u - m a m i c i / p r o d u s e- p e n t r u - g r a v i d e/

O zi frumoasa tuturor!


24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ukume24 spune:

Buna dimineata dragele mele,

Va invit la o limonada si un mic dejun sanatos.... fiecare dupa pofta inimii.

Fewtelor in sfarsit m-am hotarat si eu sa va pun cateva poze pe picasa dar nu imi merge parola. S-a schimbat cumva? imi puteti trimite va rog pe pm?
multumesc

24+
S-a intamplat minunea mult asteptata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

Buna dimineata tuturor!


Adipapazi, La multi ani!!!

Multa sanatate, impliniri si tot ce-ti doresti tu! Bineinteles, bebei sanatosi, frumosi si la termen!

Ana
29s, viitoare mami de, David Ciprian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

buna dimineata

fluturasha multumim de cafeluta

fetelor asta noapte am dormit ceva mai bine
de azi incep cu magneziul.

sugubina bubulinele mele nu au niciun stres ...dau in continuare bataie la burtica si la organele pe care le au la indemana...

...nu pot sa cred.....s-a inceput cu AMR-ul....dar nu mai stiu la cine am vazut





24+ viitoare mami de gemene
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

adipapazi LA MULTI ANI!!!




24+ viitoare mami de gemene
www.youtube.com/watch?v=DcB8py9JWF4" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angieangie spune:

buna fetelor...
revin cu vesti despre Mosulik..care va multumeste pentru gandurile bune si va pupa pe toate..este foarte bine ,nu a mai sangerat deloc,se pare ca si placenta s-a ridicat putin..o sa stea la spital pana la noi ordineprobabil ca va va da ea urmatoarele vesti
va sarut cu drag

Angie+16


"http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=angie&year=2011&month=2&day=3&babycount=1"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amelia_ilie spune:

Buna dimineata tuturor !

LA MULTI ANI Adipapazi!

Ana, sedere placuta home!

Fluturasha, multumim pentru cafea !

22+

Mergi la inceput