Gasca de Constanta *120*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Ct

Ghiulten nu mai fi stresata...va fi cand si daca vrea DD .Am exemple multe "in jurul "meu cumnata mica(caci eu am 4 cumnate) a facut tratament 8 ani si nimic in afara de grasime,stres ....cand s-a hotarat ca nu se mai streseze in cca 6 luni a ramas gravi iar acum are fetitza o luna si 10 zile

Tania concediu placut!

all






Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cryss_cryss spune:

Buna fetelor!Sunt noua pe forum si ma intrebam daca.....ma primiti si pe mine in gasca voastra?Eu sunt din eforie N.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

Scuze.
jo v-a informat bine.suntem acasa de vreo 2 saptamani.toata lumea bine.va multumesc pentru urari si va doresc si voua multa sanatate.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004&calin-ioan 07.08.2010
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymumy spune:

Bine ai venit Cristina! Bineinteles ca te primi, si eu stau vara in Eforie nord, in restul anului, ne mutam la Lazu.
Adriana, felicitari, sa-ti traiasca micutul puiut! Sa fie sanatos si norocos!

Ghiulten & printesa Ayla (15.01.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Adriana
cryss_cryssbine ai venit
Giuly sper ca nu te-ai suparat pe mine






Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

adriana, ce veste minunata, sa-ti traiasca baietii, sa fie sanatosi, sa va bucurati de ei! hai mai des pe la noi sa ne povestesti cum e din nou cu

happy, lasa gandurile negre cu elefanto-maimuta, din experienta iti spun ca tratamentele hormonale dau rezultate dupa mai multe luni, daca esti la prima tura de lutenyl, probabil de aceea sunt inca dereglari; buna terapia prin , la mine merge garantat, la nine west dau si eu iama la reduceri

cryss, bine ai venit

dodo, promit solemn sa ajung saptamana viitoare la navodari sa rezolvam tranzactiile restante

crixia, intr-adevar grea incercare pt parinti treaba asta cu gelozia intre frati, eu am avut printre cunoscuti exemple de discriminare intre copii inainte sa am al doilea copil, m-am documentat la greu cum pot sa nu cad in aceeasi capcana, mi-am promis solemn sa fiu obiectiva si impartiala, chiar mi-am avertizat cunoscutii sa ma traga de maneca daca observa ca am luat-o razna, eu zic ca am reusit mare parte din tot ceea ce mi-am propus si cu toate acestea si cu diferenta mare de varsta dintre ei, tot am primit reprosuri din partea mirunei de-a lungul timpului so, that's the way the things go!

mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cryss_cryss spune:

multumesc ptr primirea facuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cryss_cryss spune:

Ghiulten la ce medic ginecolog mergi?Si eu incerc sa raman insarcinata de 1 an si jumatate.Mi-am facut anumite analize si totul pare in regula,dar eu n-am ramas.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

salut!!!

Camelia- pentru capitol nou

Tania- drum bun!!!

Crixia - ce scumpa e Alexia (cu modificarile urarii din cantec), pentru (dez)motzata mica

Madam Dana- abia astept sa-ti vad rochia , pentru sandale are dreptate Vladis, incearca la nine west, il passo sau la madonette (toate in city) si mai e unul cu incaltari fine, dar imi scapa numele

Cyss-cyss (o sa-tzi zic Cristina, e mai simplu) bine ai venit!!! sa te tzii de scris si sa vii la intalniri

Happy - n-am reusit sa te sun pe motiv de telefon schimbat si lipsa numarul tau, plus ca timpul a fost limitat...dar luni vom fi iarasi pe sector si poate ne vedem in formula cunoscuta ...ne auzim

Lulu- ce faci Cuscra?...nu mai zici nica???

Vladis- pana la urma ne-am cazat in olimp, am fost in 2 mai si ca timp faceam aproape ca si pana in cta (au inchis si repara drumul venus-saturn si se circula pe plaja), a fost bine si asa...anuntza-ma cand te duci in navodari sa-ti dau si eu cateva lucrusoare pentru acel baietel

Andata - ce faceti? vreau sa vad si eu minunatele bijuterii ce-ti ies din maini...unde le gasesc? ce fac Ioana, sora si fratele ei???

despre noi, nimic interesant, luni am plecat la neptun, marti am trimis-o pe Nana la bunici, pe motiv ca-i iesisera niste bubite in zona unde frecase colacul pe piele, au fost ai mei cu ea la dermato si din nou acelasi diagnostic: alergie la ceva, de data asta plasticul de la colac colac, caldura, transpiratzie, praf ...deja e aproape reparata, dar fiindca zilele astea ne ducem pe plaja o lasam la ai mei...astfel ca de marti am ramas numai cu Tibi, ne-am distrat ziua la piscina, seara la prichindel in satul de vacanta, am stat sa vedem indienii cantand, ne-am plimbat cu trasura si cu trenuletzul...ce sa mai zic, am fost turisti...el mi-a declarat ca s-o lasam pe Nana la mamaie si sa nu o mai luam acasa, iar eu am descoperit cat de simplu e cu un copil... luni sau marti Nana va pleca cu ai mei la munte, asta inseamna ca mami e doar cu Tibi minim 2 saptamani...
in consecinta, ziua ei o vom sarbatori in septembrie, abia mai trec si caldurile astea

inchei, plecam la hamace pe plaja...

Dana, mama Tianei (23.08.06) si a lui Tiberiu (07.07.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Salutare!
Tania distractie placuta in UK, sper ca ati avut zbor lin, fara peripetii.
Crix dezmotata, cat despre gelozie, la noi toti stiu ca trebuie sa vina si cu un fleac pentru cea care nu este sarbatorita, Pastele trecut Alex a "facut urat" fiindca finii le-au adus doi iepurasi de cioco de diferite culori, si i-a "tunat" fix pe cel ce-l oferise Teodorei , de atunci le aduc daruri daca nu la fel, macar f apropiate.
happymummy , pentru o cauza nobila se spune ca trebuie sa rabzi, asa ca nu-ti face probleme in legatura cu "gabaritul", se scapa de el prin diete, important este sa-ti implinesti visul - bb2.
crissy bine ai venit la Gashca! Sa dea DD sa ne aduci vestea ca esti cat mai repede.
Dana si noi am avut "oferte" din partea fetelor sa renuntam la una din ele cand una era in "deplasare" la bunici. Distractie placuta in doi!
Adriana bine ai revenit! Te astetam cu vesti.
Dana poze, poze...cu rochia si eventual sandalele.

Noi avem mandrele in "vacanta" la bunici pana sambata, asa ca...ne relaxam cum putem. Aseara stateam la tv la un film (nu am mai vazut unul cap coada de mult) si nu ne venea sa credem ca nu trebuie sa spalam, hranim, culcam pe nimeni. Brrrr, cam asa va fi cand vor creste? Trece cam repede timpul...

o seara buna!

***************************************
Mihaita - Vreau sa nu mai fiu diferit

--------------------------------------------

Bogdan - Si ingerii au nevoie de ajutor!
***************************

1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi

Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Teodora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput