Bobocei de sept-oct 2008, la 2 ani (307)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

claudia crezi ca noi nu am vrea Europa?Sora mea sta in Elvetia din '96, dar nu avem nicio sansa sa emigram acolo.Ne este imposibil sa ne gasim ceva legal de munca pe criza asta in toata Europa, iar eu ilegal cu doi copii nu o sa plec nicaieri.Deja in Canada mi s-a oferit o casa si o slujba de inceput prin prietenii nostri, ramane doar sa fim acceptati si cel mai greu pas sa accepte 100% sotul sa emigram.
Canada este cam singura tara momentan, care ofera emigrantilor o viata noua cu acte in regula, avem prieteni si deja stim cum functioneaza lucrurile.Stim si ca nu ne va fi usor deloc, ca nu sunt catei cu covrogei in codite, dar eu sunt gata sa lupt pentru o viata decenta intr-un sistem pus la punct cat de cat, asta in special pentru viitorul copiilor nostri.
In plus CA iti da cetatenie in 3 sau 4 ani, ceea ce este ok si poate in felul asta putem emigra inapoi in Europa ca cetateni canadieni de data asta cu mai multe drepturi.

cu K2 in 29s si mamica de K1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

La Multi Ani!!! tuturor sarbatoritilor de astazi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Paula-Laura spune:

Mihnea
Edi

Sa cresteti mai si nazdravani sa va tineti mamicile ocupate

Elly, cu intarziere

Mami de Mihnea (09.10.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=7a2406b2610465e5331ebf&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

buna seara

LA MULTI ANI!! EDI, ELY SI MIHNEA, SA CRESTE-TI MARI, FRUMOSI SI SANATOSI, SA AVE-TI PARTE DE TOT CE ESTE MAI FRUMOS IN VIATA

NIKO ce-mi vad ochii?? si tu vrei sa pleci??...atunci lasa, ca raman eu sa sting lumina ..muuult succes daca cu siguranta va fi mult mai bine chiar daca inceputul este mai greu, timpul le va rezolva pe toate

babytza ooofff, imi pare rau ptr. soricel, dar ce are a racit sau vre-o enterocolita ceva...va pup sanatate multa

Nici noi nu stam prea roz, am capatat si noi o viroza si de vre-o 3 zile ne chinuim destul de rau dar azi-noapte a fost apogeul sa trezit din 10 in 10 min. nu mai stiam ce sa ii fac, saracutza nu poate sa inghita deloc, se vede de la o posta ca o doare rau in gat, are acele secretii care nici nu poate sa le dea afara dar nici sa le inghita, azi daca a luat doua guri dintr-un piure si in rest lapte si apa ..a dormit si anapoda, ca daca nu sa putut odihni cum trebuie, dimineatza nici nu am putut sa ies cu ea afara ca in doua ore dormea la loc

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

La multi ani, Andrei!!, sa cresti mare si sa fii sanatos si norocos!
andy_galro, sa-ti traiasca baiatul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

La multi ani Edi si Mihnea!Sa fiti sanatosi boboceilor si sa aduceti numai bucurii familiilor voastre!

La multi ani Elly!Sper ca ai avut o zi frumoasa!

La multi ani sarbatoritului zilei Andrei Multa sanatate puiule si sa ai o viata lunga si lipsita de griji!




Oana,mamica implinita de David Paul (17.09.2008)



Computers are useless. They can only give you answers. -Pablo Picasso

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreutac spune:

Neata,
Poftiti la , , ceai si ce va mai doreste inimioara!
Andrei Sa fii sanatos, fericit si norocos! Andreea, sa-ti traiasca flacaul si sa-ti aduca numai bucurii!

Noi am avut trezirea la 6,30, Eva cred ca se pregateste de plecat la mare, ultima runda pe anul asta.

Babytza, cum mai sunteti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Neata,

WOW cati bobocei matinali azi!!!!

Si Daria s-a trezit la 7 si ma tragea de ochi si zicea"mamaaaaa, lapteeeee" Pana m-am dezmeticit eu...... ea se trezise de tot....


La Multi Ani, ANDREI!!!! SA-TI DEA DD ZILE SENINE, SANATATE SI NOROC!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Andrei [red La multi ani pui mic care te-ai facut mare ;).Santate multa iti doresc!][/red]

cu K2 in 29s si mamica de K1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Andrei.Andy_g multi ici.

Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput