exu', reloaded

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Gabi, daca`ti spun ca la de`astea ma astept si io ?
Si deja avem in palmares una-alta tot asa, din deplasarile obligatorii

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"


*** Concursul KloraneBaby *** www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic bebe - klorane baby&page=6" target="_blank">mam.jpg ***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Lui exul meu i-au trebuit vreo 2 ani pana a invatat ca daca unui copil nu-i dai mancare, o sa-i fie foame. Si daca nu mananca mizeriga gatita de ma-sa, sa-i ia de manuta si sa-i duca la Mc, la kfc,sau chiar si la pizzeria din piata dar sa puna ceva in gura, ca altfel copiii nu se simt bine. De foame nu mor, dar raman cu o impresie proasta, ca nici macar n-au mancat una buna in weekend. Oricum atat ar trebui sa reziste si el, din 14 mese cat au copiii la 2 saptamani, sa se descurce cu 2 mese si sa nu comenteze la celelalte 12, cum s-a procedat la noi la divort. Ca acolo singurul lucru impotriva mea era ca-mi trimit copiii la cantina in loc sa le fac de mancare. (si totusi ce era sa fac cu unul la afterschool, cealalta la gradinita??? )

Daria, cum am zis... tine-i cursuri de supravietuire Giuliei, ca de taicsu nu poti dormi linistita... macar ea sa se tina bine pe picioarele ei

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru www.jccoradea.ro" target="_blank"> preferat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Da, Gabi, exact asta fac si muncesc din greu la lucrurile esentiale de genul: NU pleci singura in vecini , nu-l lasa ca adoarma pe fotoliu cat esti acolo, nu te juca 5 ore la pc pana`ti ies ochii din cap, nu mai manca salam daca ti-e foame, mai bine cere pizza, tu ai o mama in viata si eu raman "mami" oricine orice ar zice.
Mai vreti ?

Daria & felina fioroasaGIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"


*** Concursul KloraneBaby *** www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=chic bebe - klorane baby&page=6" target="_blank">mam.jpg ***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

da, mai vrem:)
Macar ma linistesc si eu, ca nu numai al meu e idiot

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Povestea nasterii: Lili si Robert Locul nostru www.jccoradea.ro" target="_blank"> preferat

Mergi la inceput