Mamici de sept-oct'10-La multi ani Alynta!(133)
Raspunsuri - Pagina 14
bebecris26 spune:
Neata burticute
. La multi ani Alynta! Sa fii sanatoasa si sa te bucuri de copii tai 

cristina si bebe in burtica
32+sapt
bebecris26 spune:
Ana ivan, Magdy, felicitari pt bebelusii grasuti. sa fie sanatosi si sa se nasca la termen 
cristina si bebe in burtica
32+sapt
bebecris26 spune:
ca tot vb de insomnatice fetelor, si eu m-am culcat la 2 jumate si m-am trezit la 7
. ce as dormi acum......
cristina si bebe in burtica
32+sapt
nastasie spune:
la multi ani, alynta.tot ce iti doresti.
kiti, sanatate multa lui Vlad.sa va puneti rpd pe picioare.
aniast, si eu am asteptat sa-l vad pe bebe ca sa-i pun numele.ioan il vroiam oricum ca si nume de sfant, dar primul nume eram in ceata.aici lasa loc pana iesi din spital, pana face certificatul acela provizoriu.trec doar numele de familie daca este si apoi prenumele.
nu stiu cum e in bucuresti dar la mare e crunt.si mai crunt e crunt e cand nu pot face plaja.am sters pe jos in casa si din cauza ca e atat de multa umezeala intr-o ora s-a uscat pe jos.rufele de pe sarma sunt umede.mai bine va mai chinuiti voi un pic cu caldura ca asa cu bebe pe canicula asta e tare greu.
felicitari celor care au fost la eco si si-au vazut bebeii.
adriana&
razvan-mihai 01.11.2004&calin-ioan 07.08.2010
varsta lui razvan
bebecris26 spune:
fetelor acum ma duc sa cumpar pt bebe toot ce-mi trebuie si pt spital si acasa. aa si pt mine pt spital
. am o listaa.. sa vedem acum sper sa nu uit nimic, sa fi trecut tot in listuta ca nu mai vreau sa merg odata ![]()
cristina si bebe in burtica
32+sapt
LoraG76 spune:
'Neata!
Alynta, "LA MULTI ANI" fericiti si sanatosi si o nastere usoara! 

Kiti, multa sanatate lui Vlad! 
Anna_ivan, Magdy, felicitari pentru rezultatele bune de la ecografie si bebeii cu falcute!
Aseara am disparut in ceata...mi-am facut de cap.
Am iesit cu prietenii nostri la o terasa si apoi am mers la ei sa facem clatite - mai bine zis, unii sa faca, eu sa mananc! Se vede ca n-am avut copil acasa, a dormit la soacra-mea. Acum e plecata cu tati la strand si eu n-am nicio pornire sa ma apuc de curatenie, asa cum mi-am propus...
O zi buna!
Lora, mami de Iustina si 
37+
Carti personalizate
Bazar umanitar DC - ajutati copiii
Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro
(Niciodata sa nu spui niciodata!)
crina-s spune:
Buna dimineata dragelor
Ana multumim pentru micul dejun!Felicitari pentru semnatura!
ALYNTA LA MULTI ANI fericiti si sanatosi, sa va bucurati de cei trei copilasi perfecti, sa va aduca numai bucurii!
Anna, Magdy felicitari pentru rezultatele bune de la eco!
Vanyy problema cu incheieturile mi-a aparut si mie de vreo saptamana si nu stiam daca e de la sarcina sau pentru ca am cam exagerat cu AC-ul. Ma dor degetele, falangele de zici ca am romatism. Chiar ma ingrijoreaza. O fi lipsa de calciu sau de altceva?
Kiti ce face Vlad?E mai bine?
Bebecris bafta la cumparaturi!
Dragelor sa aveti o zi frmoasa si racoroasa!


33+
crina
cu VERONICA ELENA
aniast72 spune:
La multi ani, Alynta! Nastere usoara! Sa te bucuri multi ani de familia ta! 
Andreea,
cu
(AMR 3-) si bb Vladimir (03 septembrie 2007)
puiutza spune:
Neata' si de la noi!
La Multi Ani Alynta si multa multa sanatate tie si la toata familia!
Dana
35+ cu
si mami de Bobi (06.03.2006)
moshulik spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui aniast72 Magdy, uff ce emotii. Bine ca si-a dat doctorul seama si v-ati linistit. Fetelor, ma chinuie o intrebare in miez de noapte: Am vazut ca multe dintre voi ati stabilit numele bebelusilor, o parte aveti macar o idee... e cineva dintre voi care asteapta sa-si vada bebelusul mai intai ca sa le vina inspiratia? Eu sunt total in pom, nu stiu cum sa-l cheme, sotul meu la fel, lumea nu se baga sa ne inspire pentru ca toti stiu ca si la Vladimir am patit la fel... sotul meu a venit cu propunerea a doua zi dupa ce am nascut iar eu am acceptat brusc. Andreea, cu (AMR 3-) si bb Vladimir (03 septembrie 2007) |
aceeasi este situatia si la noi!
nu ne putem hotari nicicum!

Moshulik
+28
