Iepurasi dragalasi de Mar-Apr 2010 (40)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rmkristine spune:

Erina La multi ani!!!!! Sa fii sanatoasa si sa te bucuri de familia ta frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sensibila spune:

La multe lunici iepurasilor : Alexandru de Dianami; Vlad Alexandru de catus76_ro; Alex Cristian de cristinicuta !


La multi ani tuturor sarbatoritilor de Sf Maria !
La multi ani Lindal !
La multi ani Erina !


Mami de Steluta Norocoasa Gia Darria nascuta pe 10.03.2010
IAD nr 3 reusita 16.06.2009 cu Dr Anca Moisa (prima IAD nereusita, a 2-a IAD avort menstrual)
Atat sunt de mare !
www.petitieonline.ro/petitie-p42643046.html " target="_blank">Spuneti NU abuzului sexual fata de minori!

"Copii trebuie crescuti pentru ei, nu pentru parinti." N. Iorga
"Un copil poate oricand sa-l invete pe un adult trei lucuri: cum sa fie multumit fara motiv, cum sa nu stea locului niciodata si cum sa ceara cu insistenta ceea ce-si doreste"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiacovita spune:

Neata!

Intru sa fac capitol.



Oana, mami de minune mica, Eric Nicholas(21.02.2010)


Multumim Doamne pentru minunea data si ajuta-ne sa fim sanatosi!



Cand cineva acolo SUS te iubeste...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiacovita spune:

Poate scapam de canicula intr-un nou capitol



Oana, mami de minune mica, Eric Nicholas(21.02.2010)


Multumim Doamne pentru minunea data si ajuta-ne sa fim sanatosi!



Cand cineva acolo SUS te iubeste...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elba spune:

Neatza!

Oana multumesc pentru parola.Si tie Andra pentru gandurile "de pace"
Nu am reusit sa vad prea multe poze dar am vazut copilasi tare frumosi si dulci.Sa fie sanatosi iar noi sa ne bucuram in fiecare zi de ei.

Gaby legat de borcanele eu as alege o firma despre care am auzit,in mare, numai de bine.Iar piureul de legume sau fructe sa fie cat mai natural fara adaos de zahar sau sare sau conservanti.Am vazut ca sunt firme care folosesc legume bio iar produsul e 100% natural.Eu am sa folosesc din astea pentru cazurile in care mai plecam cate o zi.

Vroiam sa intreb: am vazut piureuri de legume cu carnita care se pot da de la 4 luni dar in schema de diversificare carnita se introduce mai tarziu.Care-i treaba cu asta?
Si am auzit pe la voi ca fructele le dati pe razatoare de sticla.Eu nu ma pricep dar una simpla nu e buna?sau in blender e ok?

mamica lui Filip(30.04.2010)

Mergi la inceput