"Abdomen extra-plat (38)"

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Citat:
citat din mesajul lui chiquitita

Allure, si mie mi se pare buna ideea ta. Toate info si link-uri sa fie pe prima pagina sau sa le trimitem pe mail? Pe prima pagina ar fi bine ca are acces toata lumea la ea, (toti cei care au intrebari etc se vor lamuri) nasol ar fi ca se face ditai carnatul. Poate sa facem trimitere spre "Ghid".


Edit: Lumi, nu "ne spusesi" ce "mancasi" in Oltenia!

Chiquitita, mama Liviei (8 iunie 2007)


eu zic pe prima pagina, sa aiba acces oricine. nu va fi cirnat lung deloc, totul va fi succint, numai informatiile absolut utile si cruciale, plus tips and tricks.

de exemplu, la dieta e foarte scurt: fructe, legume, cereale integrale, carne slaba (cu varianta de proteine pt vegetarieni), grasimi sanatoase (avocaado, ulei de masline, nuci), cioco neagra ca desert ideal :)
portii mici, 3 mese principale, 2 snacks
fara prajeli, fast-food, mezeluri, brinza cu masura, apa si ceai verde si cam asta e esentialul

putem adauga si linkuri cu filmulete folositoare (Food Inc) sau inspirationale pt cine crede ca nu mai poate sau nu "functioneaza" metoda

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"The best exercise for abs is running... Away from the kitchen." Chalene Johnson

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

allure e o super idee:)
eu sincer nici nu mi-am dat datele i mod oficial ca nua am chef sa ma vad pe nici o lista
editez ca sa zic ca nici nu am un targhet anume in afara de alerga 4 km in oct . ceea ce incerc eu si banuiesc si voi e sa-mi construiesc un stil de viata permanent sanatos cu mult sport

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

cu ocazia asta poate se intoarce si Carolina la noi, ca ea a fugit de cind cu lista neagra
glumesc, dar mi-e dor de ea...ei ii datoram acest subiect minunat

jos lista neagra!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

"The best exercise for abs is running... Away from the kitchen." Chalene Johnson

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena_R spune:

buna,
si eu am trecut cam rarut pe aici dar din pacate, sau din fericire, nu am nimic notabil de povestit.. Ma tin de bootcamp de 2 ori pe sapt si sala cam o data sau de doua ori/sapt , mancare ok dar nu ca la carte si in rest munca si iar munca..

In schimb am observat ca dupa atata bootcamp in ultimele 2 luni, parca nu mai am celulita deloc! credeam ca nu o sa vad minunea asta vreodata Nu mai stiu ce greutate am insa, ca nu m-am mai cantarit de mai bine de o luna... plus abia astept sa imi ia din nou body fat-ul la ultima clasa de antrenament sa il compar cu ce aveam la inceput.

Allure, imi place ideea. Votez pentru!

Sabina, cred ca suntem cam pe acelasi tipar, si ca varsta si dimensiuni Success la tonifiere, asta e si telul meu ..

Au cam disparut cateva fete observ..

inapoi la lucru..yay...

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

Si eu beau apa multa (si ceai de menta si altele), si mai ales acum ca alaptez beau, beau, beau Interesant (si nu) e ca de cate ori citesti prin reviste sfaturile usor staruri (modele, actrite etc.), toate numesc apa ca ff importanta :))

Eu sport si mancat ca de obicei: pilates + exercitii pt tonifiat, dat cu aspiratorul , fulgi de ovaz, iaurt probiotic, migdale, cashew, somon etc.

Allure propunerea ta!!

Ema s-ar putea sa se vanda, dar cum internetul e plin de idei si acesibil pt toata lumea iti trebuie ceva in plus (sfaturi etc.), "ceva" care sa vanda..

Ruxi ai ajuns la bazin?

Eunice bafta la condus

Arrivederci

-----------------------------------------
Va rog sa nu dati quote la mesajele mele. Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Macrina spune:

Go Allure
Lista cu date rusinoase o punem pe mail, si fiecare schimba ce a realizar.. hm?

Pe unde umbla Hannen, sper ca e bine.. Lumi tu stii ceva de ea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Hello!! Am venit de la sala si sunt super grabita ca ies in oras cu o prietena. Revin mai la noapte cand va voi citi si din urma! Astazi am fost la sala, am papat la pranz o portie de mancare de mazare.
Luminita bine ai venit de la tara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Dar_ sun bine ai venit si tu! (sper sa nu gresesc)
Allure super propunere. Eu sunt pentru. Nu stiu de ce am ramas eu ca te doare gatul. bang] Scuze!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Seara buna,

sa dau raportul la mancare: omleta cu branza, rosie si ardei, friptura de curcan cu legume si un pic de tzatziki facut de mine, somon cu legume. Azi nu prea mi-a fost foame.

Lou, n-am ajuns la bazin ca nu-mi mai ajunge timpul si am ramas si fara masina.

Mergi la inceput