Bobocei de sept-oct 2008, la 2 ani (306)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

Neata!!!!
Avem di tate: ness, cafea cu lapte, pepsi, ceai de tei.....

Hai va pup si sa aveti o zi minunata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepurila spune:

Lidia, pup Iza frumoasa sa-i treaca mai repede.

si daca tot m-ati starnit: voi unde v-ati facut asigurari de sanatate cand ati plecat prin strainataturi?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

Miruna, Lidia, multa sanatate puilor.
Cum mai e Dimitri? Imi pare tare rau ca ati trecut prin asa ceva, nu mai zic ca erati in vacanta...


Lidia, sa stii ca Teo e iar inapoi la tusea aia seaca cretina care il sacaie de vreo luna.
Deci aceeasi situatie de dinainte de sambata cu gat in pioneze si febra mare: tuse seaca, in quinte, fara alte simptome.

Lidia, Iepu, Dya, Andy_g, vacanta placuta si fara peripetii!

Lumi te pup dulce!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

Ada suntem ok, sanatate si voua. Il mai ai pe Teo pe tratatemnt homeopat? Alexei a avut o tuse din asta prin iarna si a scapat dupa ce i-a descoperit si tratat homeopata amigdalele inflamate.
mamidestefan sanatate Izei. Ii dai si altceva decat homepate?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

Salutare!

Am intrat sa va spun ca la Carrefour sunt reduceri de 75% la hainutele Tex!!! Tricouri, pantaloni lungi si scurti...multe multe hainute frumoase. Ieri a inceput promotia!

Pupici si multa sanatate boboceilor bolnaviori!

PS: Edi e bine, noi la fel. Scriu pe fuga ca sunt la serviciu.


Mami de Eduard-Gabriel (17.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Neatza,

Iepu multumim de tratatie, chiar am nevoie de cafea multa ...

Elaga nici eu nu ma mai chinui cu olita, a facut si pipi si kk la ea, acum nu mai vrea, i-am mai cumparat una, poate poate, insa nu vrea, asa ca ma las pagubasa si va face cand vrea.

Multa sanatate boboceilor bolnaviori

si eu sunt un pic cu gatul in pioneze, pt moment iau homeogene, Crina cam stranuta, i-am dat C plus...

de Crina Alexandra Bobocelul este o floricica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

DA, sunt amandoi pe homeopate doar.

Inca nu s-a dus tusea aia si vad ca revine dupa fiecare raceala din pacate. Insistam...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Salutare,

giuli multumim!! Dau si eu o tura sa vedem ce gasim.... Tu cand ai inceput serviciul? Cum e? Cu cine sta Edi?

nikolici voi de ce va chinuiti mami noptile???? de caldura sau de dinti???





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

nocom de 2 nopti ma chinui groaznic cu caldura.Simt ca nu ma oxigenez destul, transpir ca niciodata, ziua nu mi se intampla acest fenomen.Aseara am crezut ca raman fara oxigen.Nu am AC in camera aia si unde am nu ajunge si oricum suntem in zugraveala exact in camera cu AC.Si cica inca 3 zile de canicula...daca nu ma mai vedeti pe aici, ma duc pe apa sambetei...sa inot putin.

cu K2 in 28s si mamica de K1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

offf mai nikolici..... :( Nu puteti sa mai mergeti la breaza cat e canicula? Sa mai stati pe la parinti? Intreb si eu.......




Mergi la inceput