"Gravidutze si mamici de Cluj - 164"

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Ioana, grozav! Sunt aproape sigura ca la aceeasi interventie vom ajunge si noi! Acum, Sara e bine ca nu a mai contactat virusi, dar odata cu intrarea in colectivitate, sigur vor fi din nou probleme cu amigdalele si polipii. Macar acum nu ma mai tem

Somn usor!
Propun sa ne vedem saptamana viitoare, seara, pe la 17.00-18.00, Taverna?

Gabriela, mami de Sara Ioana (29.08.2007) si Ana Sofia(21.01.2010)
cum au venit pe lume printesele mele







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdutza24 spune:

NEATZA
Eu acum lucrez in cluj la un cabinet de medicina de familie si e ok imi place,doar ca salariul e foarte mic .Victor e la mama la Valcea si ne este greu din cauza distantei.
Miercuri il aduc la cluj pentru ca trebuie sa l operez de fimoza.
la intalnire si eu vreau sa vin pentru ca imi e dor de voi.
Gabi ai 2 printesici superbe
Va pup si va doresc o duminica frumoasa si sa speram ca scapam e ploi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Magduta, bine ca ai dat un semn! Bine ca iti place ce faci, asta e cel mai important! E drept ca nici banii nu sunt de neglijat Chiar urmaream ce oferte avantajoase sunt pe afara

Mergem afara ca azi ne face tati gratare! Duminica frumoasa fetelor!

Gabriela, mami de Sara Ioana (29.08.2007) si Ana Sofia(21.01.2010)
cum au venit pe lume printesele mele







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

noroc cu forumul ca mai stiu si eu in ce data suntem..deci, azi e 9 august :)

tot fornait e micutul..poate sa respire bine numa dc il tin eu in sus, sau la aer, vad ca in parc doarme f linistit. eu sunt nedormita de nu stiu cand..
tanti care venea la curatenie luna asta nu e disponibila, cu chiu cu vai mi-a trimis azi un mesaj, desi o tot sun de miercurea trecuta.:(

maine dim va veni Campean sa il vada pe micut, sa vedem ea ce zice, ca de ser fiziologic m-am saturat, si maien face o sapt de cd e tot asa, cu secretii.

la Taverna spatiul de joaca e aproape de mese? ma gandesc sa merg acolo de ziua mea, si cum suntem tot cu copii, ar fi mai usor asa, macar o ora juma de am putea sta ;)

Stefan e treaz de la 6..e ora 2..si n-are niciun chef de somn..de regula dureaza cam 2 ore asa procedura adormitului..se trezeste dupa-am. f tarziu, ratam iesirea de dupa-amiaza in parc, dar la noi in camera nu vreau sa il invat, ca altfel nu mai scapam de el.;)

Paula, mamica de baieti Mihai (16 iul. 2010) si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcineea_cj spune:

Buna ,buna !
Si eu vreau la intalneala Ora 18 ne convine Dar unde e Taverna asta ?
Paula,nu mai fii amarata Or veni si zile mai frumoaseTe-am vazut la plimbarica :)Eu i-am pus lui Andrei in nasuc laptic direct din san de atunci nu mai am nici o pb Si soacra-mea atata mi-a zis dar nu a avut cine sa auda(adica eu,incapatanata)Am zis ca mai mare prostie nu am auzit La noi a mers
Si eu am niste zile f grele cu Andrei nu vrea papa Ma omoara Sta cu capul in piept de nu pot sa-i dau nimic Cand a papat s-a constipat(el care era un kakacios)Pb si pb O luam incet ca nu-i stress cat curge tzitzi Dar e un scump de copil Imi vine sa-l mananc Cum imi ia el fata in manute si ma mangaie Ma topesc E un mamos
Gabi,ce familie frumoasa sunteti M-am indragostit de fetele tale
Alex,ne vedem maine saru'mana pt programare Sper sa ajung in timp util si inapoi sa-mi hranesc nazdravanul
Andreea,Filip e adorabil
Nu mai stiu Am vrut sa zic multe dar ma doare capul de mor si nu mai pot gandi
Va pupam !

mami de 2 ochi albastri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

eu sunt acum si sg cu ei, ca pe dnu sot l=a apucat cheful d eplimbari. Stefan nici vorba sa doarma, mi-a facut casa vraiste..acu asculta muzica si ii trebuie la maxim..

acum am hot ca voi iesi doar eu la plimbare cu micu...stefan va ramane acasa.
nici asa nu-i corect, ca eu nu am timp pt micut deloc, ca stau de fundu lui stefan si tot degeaba.

Paula, mamica de baieti Mihai (16 iul. 2010) si Stefan (30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

salutare

LA MULTI ANI ADRIANA MULTA FERICIRE SI TOT CE TI DORESTI

cu timpul stau f prost :(

va pup dragelor ,sa aveti o zi minunata

SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007

http://picasaweb.google.com/sanda252003/Downloads#5497061986615057186



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dulcineea_cj spune:

Citat:
citat din mesajul lui Victo

eu sunt acum si sg cu ei, ca pe dnu sot l=a apucat cheful d eplimbari. Stefan nici vorba sa doarma, mi-a facut casa vraiste..acu asculta muzica si ii trebuie la maxim..

acum am hot ca voi iesi doar eu la plimbare cu micu...stefan va ramane acasa.
nici asa nu-i corect, ca eu nu am timp pt micut deloc, ca stau de fundu lui stefan si tot degeaba.

Paula, mamica de baieti Mihai (16 iul. 2010) si Stefan (30 oct. 2007)



Doamne cata rabdare iti trebuie

mami de 2 ochi albastri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

Victo-te inteleg, am avut si noi cateva zile de nedormit, mai bine zis nopti si-s gata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

salutare de la mic la mare

ne-am repatroiat si noi, pacat ca a durat asa putin, tot ce e frumos se termina repede
drumul a fost foarte greu si obositor si pt noi dar mai ales pt pitici, au fost perioade si perioade.

copiilor le-a placut tare mult la mare, Iulia in apa atragea atentia tuturor, prin fericirea ei , iar Dragos era super incantat ca poate arunca nisip in mare si nu se murdareste apa , a inotat mult , iar intr0-o i am prin valuri ff mari, numai acolo vroia cu toate ca la baita cand il spal pe cap face figuri , aclo nu avea nici o treaba ca ii intra apa in ochi.

despre conditiile din romania spun pas, ma abtin, cazarea si masa au fo6ost bune in rest

cateva pozici
http://picasaweb.google.ro/elenuta23/Concediu2010#

va sarut



Elena , mamica lui Dragos Stefan (9mai2007) si Iulia Anamaria (16 sept2009)

Mergi la inceput