Ghiocei de martie-aprilie 2009 ***234***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui uali


poze din mini-concediu (sper sa le puteti vedea...le tin publice o zi-doua)
http://picasaweb.google.com/olivia.casandra/GuraPortiteiIulie2010#

Medeea


Si tu zici ca ai avut aproape 100 de kile inainte de nastere. Wow!

Acum arati de parca ai fugit la mare imediat ce ai terminat cu bacul si admiterea la facultate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Uali, faina de tot vacanta ta!De Gura Portitei am tot auzit, dar acum chiar mi-am propus sa nu ratez destinatia asta!Si tu arati ca o pustoaica, vorba Biancai!


Simona,v-ati distrat de minune!Ai doi baieti tare frumosi, sa-ti traiasca!

Ayla, lasa forumitul, treci la balaceala, ca vad ca-i rost pe acolo!

Fetelor, merci de gandurile bune...va zic eu cand e momentul de ce si pentru ce

Novusica si fetele dornice de calatorii, si-a intrebat barbatu-meu colegii de ceva pensiune faina si au recomandat-o pe asta; aruncati si voi un ochi http://www.historypension.ro/?page=pension

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Caldura mare si azi; eu am fost la Cluj de dimineata si asa dor mi-a fost de Andrei...acum trage la aghioase, cred ca o sa-l mai scot afara abia pe la sapte, cu arsita asta....

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uali spune:

Bianca...multumesc, esti dragutza
adevarul e ca am slabit mult daaaaar....stii cum e, pieile s-au mai lasat, burtile inca sunt gonflate, fata e mai obosita...
vacanta asta am mancat mai ne-monti ca de'...e vacanta doar...nu am exagerat, n-am mancat cartofi sau paine dar un cu papanas-doi tot m-am spurcat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Anaan: multumim frumos, nici al tau nu e mai prejos


Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonapro
Ramona: nu prea ai ce sa folosesti, eventual doar sa faci un foc(un gratar) sa fuga de la fum,si noi avem probleme cu ei, daca ne apuca inseratul afara, e teroare, in curte sunt mai putini ca nu avem inca asa multa verdeata, dar avem in schimb in imprejurimi.
[...]
Va las si cateva poze, nu merg decat direct pe link: http://picasaweb.google.ro/symona0323/August?authkey=Gv1sRgCP663Jv38aC-wAE#


In curte, noi folosim spirale (antitantari, nu yoga)... inca nu s-au antrenat la ele tzantzarii de pe la noi!

Vazut pozici frumoase.

Vazut si pozici de Uali, de la Gura Portitei!

Frumos Pensionul History!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

www.helpioana.com" target="_blank"> Povestea unei manute pierdute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramona7575

Buna fetele,

Cred ca ma inscriu si eu la excursia din oct. , nu am vb,cu sotul dar cand e vorba de ieseala e primul la "poarta"...

Ia puneti va rog, cele care sunteti la curte, cu ce solutii dati pentru anti-tantari. Am crezut ca innebunesc aseara a fratele, m-au piscat si pe mine si pe Stefan de plangea asta mic in hohote... stiti ceva ? Are vie si multe acareturi, ca isi renoveaza casa..

eu am luat sray de la chicco si merge suuuper bine impotriva tantarilor; e de la 0 luni, miroase a lamaie cam asa ceva si-i dau in fiecare seara inclusiv pe fata si nu a avut nici o piscatura pana acum (in schimb eu si cristi.... ne-am luat portia pana ne-am dat si noi cu el); eu zic sa-l incercati, noi l-am folosit si la mare unde erau niste tantaroi veninosi ca naiba si a avut o singura muscatura pe frunte cand am uitat sa-l dau si pe fata cu sreiut; exista si varianta crema si roll-on, dar sray-ul e mult mai practic si usor de aplicat

Diana- mami super fericit de mutzunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
MINUNEA MEA
cum am venit pe lume

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Mi-am adus aminte..contra tantari (tantari de 2010 ca cica sunt mai rezistenti) exista KA-300. se gaseste pe la magazinele cu articole de menaj.

Si mai exista si lampa care ii electrocuteaza...bzzzz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui mireal

Inna,noi avem unul de la primii pasi, l-am luat din carr4, are 5 pozitii de aia l-am si luat ca sa poata Theo sa doarma in ele, majoritatea aveau doar doua si nu se lasau foarte mult pe spate,asta se lasa aproape pana jos, in vacanta Theo a dormit in el si ne-a fost foarte util. Cauta unul care sa se lase cat mai mult pe spate si sa nu fie foarte greu.



De la Primii Pasi am si eu si sunt ff multumita de el !E usor, se strange repede, are cos de cumparaturi si se lasa si la orizontala chiar daca la noi degeaba se lasa

Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgiana310
apai tu clar esti ultima dintre noi care s-ar incumeta la a-si agrsa odorul chiar si cu o privire!!! asa am inteles, ca la el ai "strigat" GATA!
eu sincer, nu cred ca e vreo mama care sa nu simta ca cedeaza fizic si psihic pe laga copil si... de-aia am zis!

scuze daca am dat cu bata-n balta, vad ca fac des de-astea!

ce bata-n balta mai puiule???? pai cum asa???? nici vorba, doar ca ai dreptate, eu m-am exprimat ca tolomacu'; ce sa-i faci, cand sunt in alergari libere dupa mutzu bag repede mesajul asa cum imi iese, nu citesc sa vad daca am aberat sau nu;
a, si sa stii ca a functionat cuvantul "gata" si azi; daca-l zic pe un ton usor mai ridicat (a se intelege vocea usor mai puternica decat de obicei si foarte ferma) imediat se opreste din prostioare si-si gaseste altceva de facut; si se opreste si din maraiala; am gasit un cuvanta magic

Diana- mami super fericit de mutzunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
MINUNEA MEA
cum am venit pe lume

Mergi la inceput