Pufuleti de Ianuarie-Februarie 2010 (115)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lillo spune:

Buna dimineata!

Hai ca am prins curaj sa scot nasul de dupa cortina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lillo spune:

Va citesc de mult dar daca tot invitati si alte mamici sa vi se alature pot veni si eu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lillo spune:

Sunt si eu o mamica de bebe de 6 luni. Noi ii zicem piticul zambaret pentru ca zambeste tot timpul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lillo spune:

Ne luptam cu diversificarea. Nu prea e incantat de legume, mai ales de cand ii dau si carnita se stramba raaau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lillo spune:

Piticul papa LP ca eu nu l-am putut alapta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lillo spune:

De cateva zile piticotul sta singurel in fund. Merge de-a busilea si apoi se aseaza in fundulet. Imi vine sa il pap tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lillo spune:

Mai am un copilas mai mare, o printesa, si nici ea nu e diversificata complet asa ca muncim la dublu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ale1212xa spune:

neatza fetele

multumim de cafea

Dragos a dormit pana la 9..ce-o fi fost cu el nu stiu....bine..s-a trezit la 2 si la 6 sa pape dar orisicum...asadar sunt destul de fresh azi...

ma duc sa fac si eu o cafea si revin...am si o tona de spalat...citesc mai incolo...

o zi frumoasa sa aveti

-----------------------------------------
Dragos-Andrei(08.01.2010)...un bebic mic si pitic facea baie intr-un ibric

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns decenuela spune:

scriu repede ...repede...servim micul dejun.....dar cam ca de fiecare data jiji gaseste sa faca kk...cat are loc operatiunea..pov..

am fost la o piatza...rm sarat mai sus de dristor..sau mai jos..nu stiu cum vine...na, mai inspre ior...si acolo este un tonomat de lapte proaspat...de fapt e cineva care te serveste....si cu alte produse. sincer sunt f incantata...deoarece voi incerca sa nu mai cumpar pt jiji nik...din supermarket..

alexa a zis de spalat...mi-am adus aminte ca peste 2 zile plec in concediu...si n-am nik pregatit...msa specific mie..asa ca azi tre sa spal la greu......

si...o fractiune de sec si jiji cadea din pat sub ochii mei....am sarit ca o ...vulturoaica ....ce mai..tre sa fim cu ochii ca pe butelie...

sa aveti un we superb...mai intru dar....tre sa fac papa pt familion...si tre sa profit de cumintenia momentana a lui jiji...

Mihaela, de LUCA ... minunea de la miezul noptii...

Povestea unui...petrecaret





AMR.....NU SE MAI DUC!!!!!...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns al3csa spune:

Buna dimineata

Ma bucur ca s-au mai asezat lucrurile pe aici

La noi e teroare cu dintii ... BINE CA INCA DORMIM NOAPTEA . Dar ziua nu te poti intelege cu el ... acum rade acum plange ... nici nu stiu ce sa-i fac .. numai mananca cum manca in schimb papa la lingurita muuuult mai bine. Probabil io fi mai usor decat la bibe . I-am luat calgel e bun il linistete 10 min dupa aia iar URLAAAAA!!

de Yannis Andrei (23.01.2010)
DOAMNE DA-NE PUTERE SI SANATATE !!!
Povestea nasterii

O definitie data mamei pe care am auzit-o candva, este "Cineva care spera pentru tine"
-Din "Cartea prieteniei, a lui Francis Gay"

"Stii? Eu m-am nascut ca am vrut sa fiu cu mama mea." -- Yannis

Mergi la inceput