SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA! Pui de Randunici!(437)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

mihule, ai reusit sa faci blogul?
ai nevoie de poze?

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

vaiiii, nicol!!! ce povestesti tu!!! m-au trecut fiorii! da, e posibil de la kinderul ala sa fi facut. voma cu lichid verzui, indica o suferinta biliara. au vomat fiere...cand mai patesc d-astea da-le anghirol, 2 pastilute. dar sa nu se mai intample! tare cred ca te-ai speriat!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

mihule, nu cred ca e bun contul tau de PP, caci banii ajung tot in USA si ca sa ii transferi la George...tot problema cu cominioanele.

am o idee ciudata in minte. nicoooo!!! cand pleci??? ai zis ca mergi cu laptopul acolo!!! daca il pui pe george, sa faca cont de Pay Pal maine?? as putea sa va indrum de pe mess, insa sunt intuibili pasii...asa cred ca e cel mai bine, ca in felul asta George isi poate pune linistit nr de card, codul de securitate si restul datelor personale. daca nu sunt la PC, da-mi un sms, un beep scurt si luam noi cumva legatura!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

da Ariel, asa ma gandeam si eu cu PP..
da, vreau si poze.. asteptam si povestea.. in seara asta o sa lucrez la el mai serios..




Mica dansatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

mihule, nu te mai gasesc in lista mea de mess!!! ori sunt eu chioara...ori nu mai esti! apeleaza-ma tu, ca sa-ti pot da pozele si varianta revizuita de catre mine a povestii, eventual, daca poti sa mai arunci si tu un ochi peste ea, sa ma aranjezi...

edit...te-am gasit, eram eu chioara. dar esti offline. dar sunt rupta de somn. pun pozele tot pe mail, le descarci de acolo

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriuta spune:

1.Am platit domeniul si hostingul pe un an de zile, am gasit un deal bun www.nupotscrieacum.com fara sub domenii ca nu le place fundatiilor asa am inteles de la cineva care ...stie.
2.O sa rog cunoscatoarele de germana sa o traduca in germana si franceza. O gasiti pe mailul comun. Pana acum avem varianta romaneasca, engleza si spaniola.
O sa avem si forum acolo poate...
3. Iti multumesc mult Ariel pt sugestii si corectarile de rigoare, au insemnat mult, e greu cu asta mic al meu e atomic tare si a trebuit sa le fac pe amandoua de-o data. plus ca n-am veleitati de redactor si nici timp de...bibilit, vorba aia.
3. am trimis deja povestea la "tipar"
4. pozele le am eu, eu mi le-am extras de pe webshots in varianta originala si mi-au ff mult, multumesc pt ele oricum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

harnicutele si inimoasele!!!

dau cafeaua



am reusit sa ma culc mai devreme aseara. ma doare la propriu , hemoroizii. se agraveaza cand ma agit.

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

In jumatate de ora pleacam. Sper.

-------------------------------------
Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

nico drum bun si ia cu tine toata dragostea si puterea noastra

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

Citat:
citat din mesajul lui ariel_7000


am o idee ciudata in minte. nicoooo!!! cand pleci??? ai zis ca mergi cu laptopul acolo!!! daca il pui pe george, sa faca cont de Pay Pal maine?? as putea sa va indrum de pe mess, insa sunt intuibili pasii...asa cred ca e cel mai bine, ca in felul asta George isi poate pune linistit nr de card, codul de securitate si restul datelor personale. daca nu sunt la PC, da-mi un sms, un beep scurt si luam noi cumva legatura!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"




da, Ariiel!!

asta e cea mai buna varianta! sa-si faca personal contul paypal!

daca-l face de acolo e mai rapid
pt IP urile din ro am inteles ca paypal face mai multe verificari



Alinuk



www.youtube.com/watch?v=k0TSNlh-ZpE" target="_blank">cantecul de leagan al copilariei /
Andu mik si Teo voinik


............................................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput