BV Anca, peta, Emushi, mya85! iul-aug 2010 (173)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

eladea,mamici,burtici,nu am cuvinte suficiente pentru a va multumi!! Cand va amintiti,puneti-l si pe BB Siluan in rugile voastreE un copil minunat,dorit,iubit cu toata inima!!E atat de nedrept

Detalii,gasiti la noi,la Scutece/Puiuti de Randunici 2008.Va las si un link: Siluan trebuie sa traiasca!

Sanatate muulta!!



Mamica lui Mihai si cu Maria Sa la purtator!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

Rodyk da mai asteptati inca un semn, oricum am de gand sa iau laptopul dupa mine
eu sunt pe la bucatarie, tot coc o mamaliguta si cartofi pai, macar sa pap bine inainte
nu inteleg ceva....mi se tot lasa o durere in soldul stang in jos pe picior asa....are vreo treaba cu contractiile??



Bianca 38 + Andra Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

criss, dupa-amiaza asta am cautat pe net video cu masaje ptr bb... ptr imbunatatirea digestiei... o sa le fac proba maine ca azi i-am facut baie mai devreme si am culcat-o fara sa o scot la plimbarea de seara... poate iesim mai dimineata sa iau ce mi-a recomandat aelita.

uite www.guiadelnino.com/bebe/cuidados-del-bebe/masajes-para-bebes-en-video" target="_blank">aici 3 video cu masaje, al treilea e si ptr abdomen...

aelitooo, te bat!!! mi-ai zis Blevit digest, ala e cu musetel! cel cu prune si kiwi e Blevit L (laxante), noroc ca am cautat pe net farmacia de garda si o poza sa-i arat sotului sa fiu sigura ca vine cu ce trebuie!

_

delfinasul Hannah Isabela (19.06.2010)
printesita Anca-Maria (26.06.2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

enik, noapte buna

eu mai raman putin pe-aici sa vedem ce zice mycya, intre timp am comandat mancare chinezeasca ... oricum, cand plec si eu la culcare las motatele de garda

_

delfinasul Hannah Isabela (19.06.2010)
printesita Anca-Maria (26.06.2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

Citat:
citat din mesajul lui rodyka
eu mai raman putin pe-aici sa vedem ce zice mycya, intre timp am comandat mancare chinezeasca ... _

delfinasul Hannah Isabela (19.06.2010)
printesita Anca-Maria (26.06.2001)


da mai livreaza la ora asta? sa ai pofta
eu am fugit la pazit farfuria cu cartofiori pana vine sotulsper sa nu o termin pana atunci



Bianca 38 + Andra Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nela_didea spune:

Mai sunt si eu pe aici, am stat sa-mi schimb semnatura, si nu prea am somn ca am dormit de la 17.30-20. Sotul sforaie de rupe patul...il las in pace ca in curand ii va fi aproape imposibil sa mai faca asta.
Mycya deci asa sta treaba, atunci punem motate de serviciu si pastram pentru duminica ale tale.
Crissy multumim ca ai schimbat capitolul. Era cat pe ce sa-l inchida. Eu deaia nici n-am mai scris nimic. Si am vazut-o pe Teodora langa partenerul ei. Manca-i-ar mama pe amandoi.

37 + cu o de
AMR 13 zile pana la intalnirea cu voinicelul Alexandru


Mergem inainte cu Doamne Doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mycya

Citat:
citat din mesajul lui rodyka
eu mai raman putin pe-aici sa vedem ce zice mycya, intre timp am comandat mancare chinezeasca ... _

delfinasul Hannah Isabela (19.06.2010)
printesita Anca-Maria (26.06.2001)


da mai livreaza la ora asta? sa ai pofta
eu am fugit la pazit farfuria cu cartofiori pana vine sotulsper sa nu o termin pana atunci

Bianca 38 + Andra Maria


da, pana la 0:30... si-apoi o sa dorm bustean, ca mie imi da somn mancarea chinezeasca...

_

delfinasul Hannah Isabela (19.06.2010)
printesita Anca-Maria (26.06.2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

nela, ai mai trecut un hop! (o sapt). felicitari

_

delfinasul Hannah Isabela (19.06.2010)
printesita Anca-Maria (26.06.2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nela_didea spune:

Citat:
citat din mesajul lui rodyka

nela, ai mai trecut un hop! (o sapt). felicitari

_

delfinasul Hannah Isabela (19.06.2010)
printesita Anca-Maria (26.06.2001)



Multumim frumos. Ma simt din ce in ce mai bine si mai relaxata.

37 + cu o de
AMR 13 zile pana la intalnirea cu voinicelul Alexandru


Mergem inainte cu Doamne Doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodyka spune:

noapte buna, delfinariu!

mycya, dac-o fi sa fie sambata asta, uite-aici motatele! daca nu, lasa-le sa-si faca incalzirea...



_

delfinasul Hannah Isabela (19.06.2010)
printesita Anca-Maria (26.06.2001)

Mergi la inceput