SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA! Pui de Randunici (436)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

n-am apucat sa intru pana acum,Andru s-a frichinit o groaza...dar eu am inceput cu iunie..deci de la 418 incolo..sunt la 423...

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Fetelor, buna seara!

Sunt de la Licurici de ianuarie-februarie 2009, ce anume s-a intamplat cu Siluan, imi puteti spune?

Poate se poate pune cazul la Bazar, eu activez la Umanitare de ceva timp...

natynic, ai ales bine ING-ul, pentru ca exista riscul ca un alt card sa NU mearga cu PayPalul, am avut aceasta problema si m-am documentat.

Vezi ca va trebui sa obtii un card Visa Electron de la ING, ca sa nu fie respins de PayPal. Pe urma va trebui sa iti deschizi un cont PayPal, la care sa atasezi cardul. Pe card sa ai niste bani, un 5 EUR acolo, ca verificarea cardului si corelarea cu contul bancar costa 1,5 EUR. Transformarea valutei in RON mai costa alti 2 EUR.

Atentie la aceste aspecte, daca ai nevoie de instructiuni mai detaliate, contacteaza-ma! Cere si Internet Banking de la ING, ca ai nevoie de un cod de 4 cifre pentru confirmarea cardului, sa il poti vedea instantaneu!

Daca ai nevoie de alte detalii, contacteaza-ma!

De asemenea, pentru cine depune bani in lei, va sfatuiesc sa folositi contul de UniCredit, la ING depunerea de bani la ghiseu de catre cei care nu sunt clienti ING se taxeaza cu 7 RON.



Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

www.desprecopii.com/cover/albumphoto/folderview.asp?bid=&folder=Selene_Bunnx" target="_blank">Daria pe coperta!

Particip la bazaruri - periodic produse noi, nu uitati sa verificati!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Ramo, eu am trecut deja prin iunie, sunt la 431



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui cami33

Ramo, eu am trecut deja prin iunie, sunt la 431





_
Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)





"life's a journey, not a destination."
m-am apucat de iunie pentru caasa ne-a numit kya...asta este am muncit degeaba..nu-i nimic..mergem mai departe...

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

sunteti extraordinare!
am fost mereu cu gandul la ei azi si ma rog intr-una sa fie bine! Doamne ajuta sa faca transplantul,sa gaseasca donator compatibil.. ca restul le rezolvam!!

cu blogul ma bag eu sa fac.. numai sa avem povestea.. nici nu stiu cu ce sa ajut.. ma simt asa neputincioasa parca..





Mica dansatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

mai ajut cu ceva?mai sunt capitole necitite?


RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

390-400 s-a apucat cineva de citit?daca nu ma bag eu...

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Selene_Bunny

Fetelor, buna seara!

Sunt de la Licurici de ianuarie-februarie 2009, ce anume s-a intamplat cu Siluan, imi puteti spune?

Poate se poate pune cazul la Bazar, eu activez la Umanitare de ceva timp...

natynic, ai ales bine ING-ul, pentru ca exista riscul ca un alt card sa NU mearga cu PayPalul, am avut aceasta problema si m-am documentat.

Vezi ca va trebui sa obtii un card Visa Electron de la ING, ca sa nu fie respins de PayPal. Pe urma va trebui sa iti deschizi un cont PayPal, la care sa atasezi cardul. Pe card sa ai niste bani, un 5 EUR acolo, ca verificarea cardului si corelarea cu contul bancar costa 1,5 EUR. Transformarea valutei in RON mai costa alti 2 EUR.

Atentie la aceste aspecte, daca ai nevoie de instructiuni mai detaliate, contacteaza-ma! Cere si Internet Banking de la ING, ca ai nevoie de un cod de 4 cifre pentru confirmarea cardului, sa il poti vedea instantaneu!

Daca ai nevoie de alte detalii, contacteaza-ma!

De asemenea, pentru cine depune bani in lei, va sfatuiesc sa folositi contul de UniCredit, la ING depunerea de bani la ghiseu de catre cei care nu sunt clienti ING se taxeaza cu 7 RON.



Blogul meu - de la noi, pentru ei!

Bazar general - fiecare implicare conteaza!

www.desprecopii.com/cover/albumphoto/folderview.asp?bid=&folder=Selene_Bunnx" target="_blank">Daria pe coperta!

Particip la bazaruri - periodic produse noi, nu uitati sa verificati!







Selene, multumim! Imediat ce avem dovezile medicale venim si la Umanitare! Maine speram sa le avem. Adriuta compune acum o poveste despre Siluan, noi citim vechile capitole ca sa punem cronologic evenimentele, deci va veni curand si povestea.

Despre Pay Pal i-am explicat eu lui Naty pe mess cum e cu contul, dar e posibil sa mai aiba nevoie de instructiuni ca stiu ca eu m-am cam chinuit sa-l fac cand mi-am facut pt firma.



mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Selene pe scurt: Siluan (fratiorul de doar doar 6 luni al puiului de randunica de la odiseea noastra) are nevoie de un transplant de ficat. Este bolnav de ciroza si atrezie a cailor biliare datorate infectiei hepatice cu CMV.
Acum este in Austria la clinica pentru evaluarea posibilatii efectuarii unui transplant. Medicii analizeaza ce sanse are.

Urmeaza sa deschidem si subiect la umanitare, dar inca nu avem gata toate hartiile medicale doveditoare.



Mami si Sanziana


God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihutza11

sunteti extraordinare!
am fost mereu cu gandul la ei azi si ma rog intr-una sa fie bine! Doamne ajuta sa faca transplantul,sa gaseasca donator compatibil.. ca restul le rezolvam!!

cu blogul ma bag eu sa fac.. numai sa avem povestea.. nici nu stiu cu ce sa ajut.. ma simt asa neputincioasa parca..



Mihaela, mami de Andra - 29 martie 2008

Mica dansatoare



mihuta, super ca faci tu blogul! eu nu ma prind cum e cu ele! mai usor as face un site
de poveste s-a apucat adriuta, asteapta datele cumulate. in rest, talentul ei isi arata valoarea. e tare dragut ce a scris pana acum...dragut, daca pot zice asa...induiosator, mai bine.

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput