SILUAN TREBUIE SA TRAIASCA! Pui de Randunici (436)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Acum am intrat in casa. Culc piticii si ma apuc de citit din urma.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Incep cu 420.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Gata, am terminat. Se pare ca a picat franta mai devreme in seara asta. Moama Cami, dar ce rapida ai fost! In juma' de ora, gata ambii pui culcati! Bravo

Incep si eu cu cititul!



Mami si Sanziana


God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Buna fetele! Aseara nu am mai avut nici un cuvant dupa ce am citit...toata ziua m-am gandit la Simo si la Siluan...am vb cu Ariel pe mess aseara...

Eu lucrez la Orange, am vorbit despre donatie si ei nu doneaza pt. persoane fizice, doar fundatii. Si nu stiu sigur daca si vor vrea sa doneze...ideea e ca daca va fi o fundatie as putea intreba mai departe...

Acum scriem un articol si va fi postat pe Bucatarasa, sunt f. multe persoane care ar putea ajuta...

Am tot citit din urma...ma bucur asa mult cand vad ca toata lumea vrea sa ajute

Of....

Si pentru ca am vazut-o pe Vali in rochite, ce mi-a placut aia turcoaz, mi-am luat si eu rochita mea alba , o saimi cereti sa ma pozez, nu?, dar maine ca acum nu mai pot...trebuie sa-i culc pe pitici si sunt singurica cu ei...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliceionescu spune:

Salut!

Sper sa pot ajuta si eu cumva...Cuvintele sunt de prisos...:(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Fetele, m-am sfatuit cu Kya, pana cand se intoarce Simo si-si va putea deschide si un cont in dolari, merg eu maine sa deschid unul, la ING care se pare ca accepta si paypal. Iar cand vine Simo si isi deschide cont, virez totul la ea. Asta pt ca, in afara de cunoscuti, ar fi greu sa conving niste straini sa vireze intr-un cont pe numele meu...Dar, pana una-alta o pot face fetele de peste ocean si o mai pot face rudele mele din SUA (am mai multe, indepartate dar sigur vor fi de ajutor) si chiar cativa colegi plecati pe care-i am acolo si carora le pot scrie (adica,care ma cunosc si au incredere sa trimita). Asa ca maine sper sa va aduc cat de repede si datele contului provizoriu de dolari-pt Dana, Adriuta, Mihutza, poate Vio daca afla si pt oricine mai avantajeaza asta.

Naty mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
"Am invatat ca este prea greu sa-ti dai seama unde sa tragi linie intre a fi amabil, a nu rani oamenii si a-ti sustine parerile"-Octavian Paler

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

naty, ziceai ca ne dai amanunte despre ideile nasei iuliei!

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Am totul notat, osa spun, dar totul e valabil dupa ce avem povestea, pozele si documentele medicale. Poate va intra si ea sa scrie, deja ii fierbea mintea si se gandea la mai multe posibilitati.

Naty mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
"Am invatat ca este prea greu sa-ti dai seama unde sa tragi linie intre a fi amabil, a nu rani oamenii si a-ti sustine parerile"-Octavian Paler

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

va
NB

sa dea DD sa avem si vesti incurajatoare de la ei

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Sa dea Bunul Dumnezeu!
Noapte buna si de la mine!

Naty mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
"Am invatat ca este prea greu sa-ti dai seama unde sa tragi linie intre a fi amabil, a nu rani oamenii si a-ti sustine parerile"-Octavian Paler

Mergi la inceput