Burtici cu ursuleti de nov - dec 2010 (80)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lore1983 spune:

Un weekend frumos Elfica! Unde mergi sa te relaxezi?

18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_o spune:

Elfica, cred ca de data asta ma iau eu dupa tine... ca sunt buimaca rau cu toate calculele. Pe 27 iulie am intrat in sapt 26. Deci e bine cu semnatura, acum?

Ana
26s, viitoare mami de, David Ciprian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana.b spune:

si mie mi-ar placea sa imi dati parola de la picasa, dar cum nu sunt foarte activa pe forum........ parca imi e si jena sa v-o cer!!!

las la aprecierea voastra



22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danaint spune:

Cu CordBlood, eu in sapt 28 o sa ii contactez. Asa mi-am calculat eu de la inceput, asa ramane

Am plecat la pedichiura si masaj. Va pup

s25

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elfica spune:

Lore83: Merg la Galati, la socrii. Abia astept un gratar cu diverse: carnitza, vinete, porumb, ca la Bucuresti nu pup de-astea... Si de luni se lasa si sec, incepe postul Sf. Maria, asa ca ne destrabalam in acest week-end cum se cuvine.

AnaO: E bine acum, 26+ scrie pe noi . Zboara timpul asta, ca numai maine nu-i poimaine si tremuram ca nastem si cum va fi. Oare cine naste prima de la odiseea noastra? Oricum, noi suntem printre primele, teoretic. Practic, mamele de gemenasi poate ne-o iau inainte si cine stie ce bebe grabit. Doamne ajuta sa fie toti sanatosi, indiferent cand isi aleg sa vada lumina zilei!

26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sugubina spune:

lore76 ale mele la 18s la eco pt TT aveau una 280 si una 240 parca. Dr zice ca e ok..Mai am eco morfo pe 16 aug. Sa vedem atunci. La cat de mare e burta si cum simt loviturile sigur s-au marit considerabil.

Lidia_P nu s-a zis nimic oficial ca din ian 2011 indemnizatia creste la 85 inapoi..Sincer la cum merg lucrurile nu cred. Sa ne asteptam la mai rau zic.

sugubina +21 cu Puficele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana.b spune:

Citat:
citat din mesajul lui danaint

Cu CordBlood, eu in sapt 28 o sa ii contactez. Asa mi-am calculat eu de la inceput, asa ramane

Am plecat la pedichiura si masaj. Va pup

s25


ce fel de masaj faci?!?!



22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana.b spune:

saru' mana ana_o



22+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunset_zuzi spune:

diana trimis PM cu parola

Doamne ai grija si de noi 23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana.b spune:

saru' mana sunset_zuzi




22+

Mergi la inceput