Fetele din Germania si prietenii lor (37)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor, e gata .
Simo, drum bun azi!

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Simo, ce faceti, nu cumva sunteti la sanius?

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

La multi ani tuturor celor care azi isi serbeaza onomastica, in special lui Andreas de claudia74, Andrei Cristian de Kaiuda si Andreas Noel de Yasmin!

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzi.simona spune:

ha ha, inca nu la sanius chiar daca astazi am patinat la propriu putin, am fost in oras pe jos...
deci sunt acasa, stam cuminti la caldurica si doar daca e nevoie ies din casa
va pup



gradina
Simona, mama Antoniei (27.06.1998)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Ah, Simo, ce bine ca stai acasa la caldurica. Abia astept concediul ca sa stau si eu.
Marti seara am impodobit bradul cu fii-mea iar ieri a primit primul calendar de advent din viata ei (pana acum mi se parea prea mica pt asa ceva) si e suparata ca nu poate deschide toate ferestrele deodata.

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor, am fierbinte pentru doritoare!
Ati fost cuminti, a venit Mos Nicolae la voi? La noi a venit, adultilor le-a adus cadouri simbolice, in schimb domnisoara a fost rasfatata (ca de obicei)
Weekendul trecut a venit mpe la noi prietena mea cea mai buna cu sotul ei. Nu-i mai vazusem de 4 ani caci viata ne-a purtat in colturi diferite de lume. Dar acum stam la doar 400 de km una de cealalta asa ca ne vom putea vedea mai des. Ne-am simtit fff bine si cu ocazia asta au cunoscut-o si ei pe Maria.

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Helau! Va servesc o , o ciocolata sau un ceai fierbinte!

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet

Mergi la inceput