FIV la Sibiu (15)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bonsai spune:

citesc tot ce scrieti,nu am mai postat nimic pt ca ,spre deosebire de voi,eu nu am nici o veste de dat.

dupa histerosalpingografie,dr C m-a trimis acasa pt 3 luni de prestari la liber;au trecut cele 3 luni si tot nimic....

deci ma indrept spre laparoscopie,dar am o presimtire ca si asta va fi degeaba...

intrebare:sunt cazuri care au reusit dupa laparo,sau tot la fiv au ajuns?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camrynna spune:

Buna fetele , sunt si eu pe aici ; ce mai faci Bonsai ? ; cum te simti , Persi ? Salutare , Gabri ...Monaramona ..
Nici eu nu am nici o veste , astept CM sa incep stimularile ...

Camrynna ,


http://picasaweb.google.com/118095978199782018084/Camrynna#

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuca spune:

Gabriela super productie de ovocite iti tin pumnii stransi-stransi

Fetelor va doresc la toate sa va vedeti visul implinit si sa va tineti puiutii in brate cat de curand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabri-ela spune:

Multumesc mult Iuca pt incurajari. Acum am mare nevoie de pumni stransi
Pup si ingerasii tai dragi




Anul acesta va fi un an roditor pentru mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misspii spune:

Buna!nu stiu daca va mai amintiti de mine,am facut 6 inj de diph,am avut primul cm dupa 80 de zile de la ultima inj,ieri a fost prima zi.Dupa tot ce am citit si am tot intrebat,azi m-am programat pe 9 sept la d-nul dr I .Sper ca am luat decizia corecta.
Vreau sa va intreb - eu aveam de facut un set de analize date de d-na dr M oare tot aceste analize sa le fac pana in sept?Pana la control pot sa iau legatura cu dansul si sa-l intreb? Cum sa procedez?
Va multumesc.Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabri-ela spune:

misspi poti sa-i trimiti um maill dr I si sa-l intrebi. La orice nalamurire el iti va raspunde. Este un dragut. Dar cam toti de acolo merg cu aceleasi analize. Pt linistea ta intreaba-l. Bafta multa!
Fetelor in prima zi s-au fertilizat 11 embrioni. Maine o sa aflu daca reusesc sa merg in Z5. Trebuie sa am minim 4 buni pt a ajunge in Z5. Voi ce parere aveti?
monaramona asteptam si de la tine astazi vesti de la prima eco. Bafta multa!
persi cum te mai simti? Tie dr dupa cate zile ti-a zis sa faci beta de la ET? Cum mai este burtica. Eu stand ieri in pat dupa ce am venit de la clinica, am reusit sa nu iau niciun calmant. Astazi deja este ,mult mai bine.


Anul acesta va fi un an roditor pentru mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misspii spune:

Gabri-ela - mersi de raspuns.Trebuie sa scriu pe adresa clinicii sau cum sa procedez?
mersi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabri-ela spune:

misspii trimiti maill pe adresa clinicii si scrii in atentia d-lui dr Ispasoiu Florin. Poti atasa si analizele scanate pe care le-ai facut pana acum si el iti va raspunde cum sunt si ce mai trebuie sa faci. Dar sa nu fie mai vechi de 6 luni. Este un dragut si iti va raspunde fara probleme.
Bafta multa!




Anul acesta va fi un an roditor pentru mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabri-ela spune:

Fetelor astazi in Z2 tot 11 embrioni am. Cica sunt foarte buni. Asa ca merg la blasto in Z5.
Voi ce mai faceti? Se pare ca toate ati plecat la plaja. Cam liniste aici.
persi tu ce mai faci? Cum te mai simti? Ce simtome ai? Numai maine nu-i poimaine si ai sa vii cu BETA MARE. Ai sa primesti rezultatul in aceeasi zi? Bafta multa!
Pupici pt toate fetele



Anul acesta va fi un an roditor pentru mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misspii spune:

Gabri-ela - mersi, o sa trimit luni si o sa vedem.va tin la curent.
Duminica placuta!

Mergi la inceput