BIOGENESIS FERTILITY CENTER (19)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns potkyta spune:

La Multi Ani Catalina! Multa sanatate si sa ti se implineasca toate dorintele, una in special. Eu postez mai rar, dar va citesc in fiecare zi si ma doare sufletul pentru fetele care nu au reusit. Dar intotdeauna exista o a doua sansa. Mi-am revenit si eu dupa esec si ne pregatim pentru o noua incercare in oct-nov si sper ca de data asta sa fie cu noroc! Pentru toata lumea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Catalina - La multi ani fata draga!! , sa fii sanatoasa, fericita si norocoasa, sa ai parte numai de lucruri bune alaturi de cei dragi.
Si iti multumim ca mereu esti alaturi de noi cu o vorba buna si eu chiar cred ca porti noroc fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cocolyso spune:

La Multi Ani Catalina!!!!
Sanatate multa, bucurii si o vara cea mai frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

anca, potkyta, adriana, coco - multumesc dragelor .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Cataaaaaaaaaaaaa, 'La multi ani!' inca o data...urarile le-ai primit la telefon iar daca nu au fost suficiente, astept reclamatii pe mess . Ai pup iu

23+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

Buna fetelor! Sunt noua la subiectul asta, dar scriu de ceva vreme la aspirante optimiste. Am fost la dr. Albu la medlife care mi-a spus ca, din cauza endometriozei severe de grad III-IV, singura mea sansa e FIV. Maine ma duc si la biogenesis sa cer a doua opinie, si daca voi primi acelasi diagnostic, asta e, trebuie sa ma-mpac cu ideea si sa apelez intr-o buna zi la FIV. Am facut o gramada de analize, au iesit bune si-ale mele si-ale sotului, dar se pare ca din cauza endometriozei totusi nu pot sa raman.
Cam asta e povestea mea pe scurt, sa vedem ce mai aflam maine!

in devenire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

Didi bine ai venit! Imi pare rau sa aud de diagnostic, dar sigur se va gasi solutie si pt tine. Sa ai incredere in cei de la clinica, vor fi f sinceri si iti sugereaza fiv, decit daca este cazul.
Multa bafta!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Didi32 - bine ai venit si sedere cat mai scurta.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella28 spune:

Didi dosar cat mai complet cu analize + istoric in engleza pentru tine+sot.

Bine ai venit! Si muuuuulta bafta!




mutatie hetero MTFR C677T, 1 sarcina oprita in evolutie la 5-6s obtinuta prin FIV iun-2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didi32 spune:

Multumesc fetelor, sunteti tare dragute! Abia astept sa merg maine, o sa intru sa va spun cum a fost.

in devenire

Mergi la inceput