Dovlecei in sarbatoare169-La multi ani Lisa Maria!

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Nu, Luto draga noastra, bantui si eu pe-aici ca liliacul huhurezu dar nu stiu sa zic nimic inteligent la ora asta.
Hai, lasa ca n-am vrut nici noi sa dam cu mucii-n fasole, ce naiba...
Ia zi, doctorasii aia ce parere au de un plod care zbarnaie toata ziua rotile de pe unde le prinde: se face mecanic de-ala de vine acasa la ma-sa sa-i spele salopetele de vaselina sau are sanse sa spere la vreo inginerie ceva. Nu de alta ar la noi pe bune ca nu se incretesc circumvolutiunile (doar pielea mea pe la gat e mai evidenta dar nu cred ca e semn de inteligenta )

Pai sa ma duc si eu sa ma culc...

Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & Radu-Mihai (21.10.2009)

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

D'ale Andrei

Vremuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Adesea sunt uituca si zau ca nu o fac intentionat...am uitat sao pup pe Karolina..sanatate multa, pui mic! mami, cum mai sunteti?

si pentru ca in Ro a trecut de miezul noptii le sarut crestetul lui Amos si Maiei si le imbratisez pe mamicile lor!

vad ca a aparut si Liliacul meu drag..mai,ma ingrijorasem zau asa!

Andre te pup mami! tare, tare! ce dor mi-a fost de tine! am intrat putin la poze..(maine ma voi delecta cu ele)..Dumnezeule, ce bine arati! Chiara este o printesa minunata!

si eu va iubesc tare!

ma duc la nanel ca se da trezirea devreme!



Ana Elisa -16.octombrie.2009
Nasterea unei prichindute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana15 spune:

Luci mie nu mi s-a parut deloc deplasat mesajul tau cand ne-ai povestit de doctoras..sau voi faceti misto acum si eu nu ma prind?!
hai, pupici, ca nu mai pot lega cuvintele..m-am concentrat prea intens pt mesajul anterior..am obosit, de!

Ana Elisa -16.octombrie.2009
Nasterea unei prichindute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanna81 spune:

wow... 1 AN!!!! maiculita ce copii mari avem. LA MULTI ANI LISA. sa ai parte numai de bine copil frumos. Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:


La multi ani! Lisa
Sa cresti mare si sanatoasa draga!


La multe lunitze sarbatoritilor de ieri:
Karo, Razvi, Mattia si Radulescul nostru


Lucia asa frumos vorbesti de David la cresa ca ma faci sa-l duc si io pe Dinu mai repede
Felicitari pentru primii pasi, am vazut filmele si m-am topit

Alex multa mai trageti voi cu viroza asta pacatoasa.
Doctorii nu ti-au dat o solutie la partea cu busilatul cu manutele pe jos?
Pupa Dinu piciorus finutz de Alessia sa-i treaca .


Clodute, cum mai e Karo? sper ca mai bine

Uka, Fram, Hepi, Liliac tare mult imi place sa va vad active si in chef de glume, ma rad aici singura

Nela sa-ti dea Dzeu sa vezi la cantar la Ana Banana (pupam manutza strutei regale de ziua ei, un pic mai tarziu ), ce am vazut io ultima data (pe mine m-a deprimat citirea, da stiu ca tu iti doresti) crestere de 500g in 7 zile.

Felicitari dovleceilor care au luat-o singuri la pas.

trimit ca ma cheama patul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dana15

Luci mie nu mi s-a parut deloc deplasat mesajul tau cand ne-ai povestit de doctoras..sau voi faceti misto acum si eu nu ma prind?!
hai, pupici, ca nu mai pot lega cuvintele..m-am concentrat prea intens pt mesajul anterior..am obosit, de!

Ana Elisa -16.octombrie.2009
Nasterea unei prichindute



da, da , mai bine, sa fii odihnita maine si cu forte proaspete.
Eu am insa o nelamurire: astea tip trestie asa ca tine....cu brate subtiri si genunchi pe masura.....cum va descurcati cu copilul ...cu ridicatul, cu caratul...cu scarile etc ?
Ca eu mi-s mare si cu bratele pufoase .....si ma dor toate ca la 189 de ani.


Lucia, mami de David ocupata cu Shopping la Londra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lutoniana spune:

Anomissssss pai Dinutu ce face ? ne lasi asa cu ochiii in soare?

Lucia, mami de David ocupata cu Shopping la Londra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vik-cj spune:

Dana... nu te-am mai prins demult in direct.

Si Luto merci...cind ai un dr ce iti citeaza din capraru si iti spune ca la varsta ei fata trebuie sa aiba 8.900 plus minus 700 g iar Isabela bate 10 kg...nu ma panichez dar cam intru la idei...nu spun de care. Liliana are dreptate...cred ca medicii aia de la voi is mai paminteni ...astia de la Cluj is toti de pe Marte...

Si ca tot e trecut de 12:

La multi ani Lisa! Sa cresti mare frumoasa si sanatoasa si sa iti bucuri parintii!

Mai fete dragi..eu nu pot sa cred ca a trecut 1 an...

Mami de Chiara ... ce printesa frumoasa ai tu acolo!!! Da' mie nu imi mai place de Italia...ca vad ca te flamanzesc aia pe acolo...
Acum pe bune Andre, arati fantastic! Iar Chiara are niste ochi superbi!

Eu astept trezirea de ora 1 a Isabelei...nu are sens sa ma pun in pat daca iar am revenit la trezit din ora in ora

de printesa mica Isabela Maria - 15 septembrie 2009
Isabela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Lucia daca a mai zis dr. ceva sa spui aici ca asa imi mai explic si io urletele, sau nemiscarile lui Dinu.

Sincer chiar vreau si io un dr. ca ala....

A.... si felicitari pentru dimensiuni.
v-am luat desi nu vream asta.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anomis28 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lutoniana

Anomissssss pai Dinutu ce face ? ne lasi asa cu ochiii in soare?

Lucia, mami de David ocupata cu Shopping la Londra


noi suntem mai in urma asa....
da ne tinem dupa dovleceii mergareti.

adika, daca il tin de manute merge apasat si mai nou busileaza in toata casa ii caut mereu posibilitati de cheltuire kg in plus, iar sunt cu ochii dupa jucarii care cer efort fizic
nush ce sa mai zic, avem 7 dinti (Dinu, nu io) si nu gatim nici io nici Dinu inca.
am avut o criza de bila si am slabit 2 kg si m-am vopsit blonda

asta-i clar un post de blonda
da neuronul singur e la somn


Mergi la inceput