Puiuti de Randunici 2008 (432)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aliceionescu spune:

Cred ca eu scriu cele mai 'kilometrice' mesaje de pe forum!

Luny, mare pt tine, imi cam imaginez ce nebunie e la munca! Daca te ajuta cu ceva, si noi mai avem nopti in care servim lapte. Asta ca sa stii ca nu esti singura, da?

Naty, Iulia e delicioasa in poze, chiar nu zici ca abia ce fusese asa bolnava! Se vede clar ca i-a placut mult si ca s-a simtit bine!

Delphin, pustii tau s-au facut asa mari!!! In special Seb mi se pare f schimbat, parca nu mai e asa pustiulica cum il stiam!

Cred ca deja m-am intrecut pe mine...ma retrag.

Sunt cu gandul alaturi de Simo, ma rog sa fie bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

am vorbit cu simo. maine pleaca acasa, asteapta vesti de la cel de la munchen,vineri fac pasaport pt Micu' in regim de urgenta si luni sau marti pleaca in germania, depinde de ce raspuns primesc de acolo.
a mai zis ca a vb cu cineva de la Casa de Asigurari si se pare ca transplantul de ficat nu este "acoperit"!!!! iar eu ma intreb cum naiba lui Minculescu i-au dat 47 mii euro!!!!
acum, i-am zis de cardul ala de sanatate european, poate s-o lega ceva....stie cineva vreun detaliu despre el???
pe profesor nu l-au vazut la ochi, nu l-au auzit la glas, doctorita care se ocupa de ei, azi a fost mai intelegatoare si le-a zis ca e bine ca merg la Munchen daca au posibilitatea, poate acolo vor afla ceva nou, pozitiv...
in rest, am atins putin problema mediatizarii si a zis si ea ca mai intai sa vedem ce se afla la Munchen, ca poate, Doamne ajuta nu va fi nevoie.
zicea ca se vede ca Micu' nu este bine, ca nu mai mananca, plange din ora in ora, este agitat, nu mai gangureste, nu mai surade....Doamne ajuta sa vedem cat mai repede un suras pe fatzuca lui dragalasa!
Va pupa pe toate si va multumeste de ajutor.

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Of, Micu dragul de el!

Eu stiu despre card. Si-a facut sora mea. Daca despre cel normal este vorba... Se depune o cerere la Casa de Asigurari si intr-o saptamana soseste cardul acasa, in plic. Asa a fost la ea.

-------------------------------------
Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Am vb si eu cu Simo, aveam aceleasi vesti deja date de Ariel. Inca n-am informatii sigure insa ma indoiesc ca formularul nu ar ajuta cel putin partial la cheltuieli, dupa cum ma indoiesc ca ar ajuta cardul european prea mult. DAR, cum i-am zis si ei, HAI sa vedem ce li se spune si la Munchen si apoi chiar vorbim in cunostinta de cauza. Saracuta, m-a intrebat cu un firicel de voce daca ciroza poate da inapoi...DA, adevarul e ca poate da inapoi, depinde in ce faza e diagnosticata si mai ales care e cauza reala, transplantul e abia ultima solutie. M-am bucurat macar ca, in timp ce vorbeam, Iulia a inceput sa turuie pelanga mine si Simo a inceput sa rada, i-a facut bine sa-i auda vocea.
Alice...si totusi copiii englezi la perioada dezpempersarii cum procedeaza?
Sunt restanta si eu cu pozele lui Delphin, abia astept sa-i revad baietii (iar ea, Gecko, iti amintesti f bine, e o frumusete de femeie!), sper sa ajung sa le vad. Intre timp o pazesc pe Iulia care fura din sertar mancare non-stop (biscuiti cereale, fructe, ce-o fi, mancare sa fie) si am de aruncat si niste pulpe de pui la cuptor, le fac in suc combinat de lamaie cu mandarina.

Naty mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
"Am invatat ca este prea greu sa-ti dai seama unde sa tragi linie intre a fi amabil, a nu rani oamenii si a-ti sustine parerile"-Octavian Paler

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_Singh spune:

multumim de vesti Ariel
Doamne ajuta sa mearge bine cu Micu acolo si dupa ne mobilizam noi cu ajutoare intr-un fel,numai el sa fie bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Ha!!! Gudinde ai vazut? Se inchide Zone Arena din cauza sutelor de reclamatii!
Gata ai scapat


Mami si Sanziana


God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

dana, tu ziceai de pedofilul ala care s-a lipit de albumul tau?
fetelor, ati citit subiectul asta???
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=154424&whichpage=1
pe mine m-a ingrozit! mi-am facut toate albumele private, dar am dat, delogata, un search cu numele meu si apareau pozele vizibile!
cum se poate proteja totusi un album, caci ale mele, private fiind, tot sunt vizibile!
uitati si voi ce lista de albume are nemernicul asta:
http://picasaweb.google.ro/lh/favorites?uname=lambert026
sunt sute de albume! mii de poze!
si-a facut colaje cu poze, brrrrrrrrrr.
in albumul unui dezaxat d-asta este salvata o poza care a participat la un concurs pe DC!!! deci, a luat-o de aici...

alice, gasisem eu in UK niste chestii, urinete se numeau, erau ca niste pungute cu palnie, aveau un gel inauntru, care nu lasa se scurga pishu si nici nu mirosea. erau de unica folosinta. ufff, nu gasesc link. mai caut, sigur e salvat pe undeva.

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
" SAVE THE EARTH, IT'S THE ONLY PLANET WITH CHOCOLATE!"


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphin spune:

Doamne'ajuta pt. Micu' si Simo! Of, de-ar gasi solutia cea mai buna!

Cum transplantul de ficat pt. un bb nu e acoperit? CUM?

Ma doare sufletul pt. ea, saraca, trebuie sa fie daramata...sa se lege de fiecare speranta

Trebuie sa fie bine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Citat:
citat din mesajul lui ariel_7000

dana, tu ziceai de pedofilul ala care s-a lipit de albumul tau?
fetelor, ati citit subiectul asta???
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=154424&whichpage=1
pe mine m-a ingrozit! mi-am facut toate albumele private, dar am dat, delogata, un search cu numele meu si apareau pozele vizibile!
cum se poate proteja totusi un album, caci ale mele, private fiind, tot sunt vizibile!

Exact ce spuneam si eu...SUNT vizibile!

Naty mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
"Am invatat ca este prea greu sa-ti dai seama unde sa tragi linie intre a fi amabil, a nu rani oamenii si a-ti sustine parerile"-Octavian Paler

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphin spune:

mai cu pedofili eu nu am nici o taina. Poze cu copii goi nu am pus, de cat la bustul gol...iar pe facebook cred ca sunt bine protejate.Merg sa le fac private pe cele de pe webshot


Mergi la inceput