Prietene la bine si la greu - 35

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

nu am citit din urma, intru nerecuperata sa ma scuz ca lipsesc cateva zile de aici pt ca mi-a murit bunica mea draga, si plecam acasa la Roman.
Va pup pe toate!

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici


condoleante Laura

sa aveti drum usor si buna revedere cu familia, chiar daca e un moment nefericit

Monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Foarte bine Dia!

Am intrat eu mai devreme sa le spun si lor, in spirit de solidaritate cu faptul ca pana la urma suntem mame cu toate....si parca imi aduc aminte ca unele dintre ele aveau cont pe adresele comune.....asa ca le-am instiintat...ca sa se organizeze asa cum cred de cuviinta.


Citat:
citat din mesajul lui DianaR

Pe fulgusori le-am pus eu lacatel la toate in afara de Roxyaly la care nu ma bag. Eu una nu ma stresez chiar asa tare dar conturile astea comune par cumva mai expuse decat alea individuale...

Concursul "I love DC": www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=i love dc&page=2" target="_blank">dr-1 si dr-2

Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)

croitoreasa cea viteaza


_
Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai

"Children make you want to start life over."
Muhammad Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami.ilinca spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13

nu am citit din urma, intru nerecuperata sa ma scuz ca lipsesc cateva zile de aici pt ca mi-a murit bunica mea draga, si plecam acasa la Roman.
Va pup pe toate!

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici


Condoleante!
Partea buna ,daca se poate spune asa ,e ca-i vezi pe ai tai,de care iti este dor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Condoleante, Licurix!
Dumnezeu s-o odihneasca!

_
Krelia, mami de tzutzupid Rares-Mihai

"Children make you want to start life over."
Muhammad Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Citat:
citat din mesajul lui DianaR

Pe fulgusori le-am pus eu lacatel la toate in afara de Roxyaly la care nu ma bag. Eu una nu ma stresez chiar asa tare dar conturile astea comune par cumva mai expuse decat alea individuale...

Concursul "I love DC": www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=i love dc&page=2" target="_blank">dr-1 si dr-2

Diana cu Vlad(16.05.04)(bebelus, copilas)&Timeea (18.05.06) & Teodora (11.11.09)

croitoreasa cea viteaza


si eu zic, ca cele comune sunt mai expuse. Oricum, haideti sa avem grija de noua adresa comuna si de parola, sa nu ajunga pe unde nu trebuie, ca sa putem trimite pe adresa aia link la galeriile nelistate cu -i nostri.

Monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dozz spune:

Condoleante, Licurici! Drum bun acasa si multa putere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

licurici condoleante, drum bun

Raluuuu- asteptam vesti bune, are cineva nr ei de tel?

by Raluca, full time mother for Remus Andrei(8 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

renus are 3 dinti 1 jops 2 sus

by Raluca, full time mother for Remus Andrei(8 nov '09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami.ilinca spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b

renus are 3 dinti 1 jops 2 sus

by Raluca, full time mother for Remus Andrei(8 nov '09)


sfelicitari ,iepurasului dintos! voi incercati sa doborati recordul rockarasului lui Coque?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dienutze spune:

Of, Laura, condoleante. Drum bun si aveti grija de voi!

Renus, sa iti fie de bine dintosii! Sa iasa toti usor si fara probleme!

Monis, nu te stresa cu colacul, acolo gasesti ce nici prin cap nu iti trece pentru pitic, si am impresia ca si mai ieftine decat in bucuresti. Si eu am carat piscina de acasa, evident ca nu trebuia.
Cu stresul cred ca stau ...altfel. De dimineata o apuca niste reprize de plans inexplicabile si isi maseaza gingia de sus. E rosie, cred ca vin dintosii, acum, ca sa ma bage pe mine la balamuc!
Ati mai patit sa planga piticii asa din senin?



Mergi la inceput