Pufuleti gustosi de ian-feb 2010 - CAP.106

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Citat:
citat din mesajul lui cris_mario

Citat:
citat din mesajul lui miremia

M-am razgandit, nu mai calc azi. Cica ma trazneste Ilie, asa ca o sa calc 2 body-uri sa supravietuim pana maine. Cris_m spor!

_
Mirela fericita de Mara Ioana (27.01.2010)

AMR 8 kg


hai k nu mai calc nici eu...

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

varsta Alexandrei




Sa stii ca nu era intentia mea sa te fac sa nu mai calci dar.....ma bucur ca te odihnesti si tu o zi. Azi era zi buna pt intalneala (fara treburi prin gospodarie). Am vazut ca ai dat rpely la un mesaj de al meu in cap. trecut dar n-ai zis nimic. Mai stii ce vroiai sa spui?

_
Mirela fericita de Mara Ioana (27.01.2010)

AMR 8 kg

nu,dar ma duc sa vad la ce am dat reply,k sigur imi amintesc asa......stii la ce pag???.....
ce tuta sunt

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

varsta Alexandrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

da,era super zi de intalneala,dar nu am cu cine sa vin
orikm e ok k nu mai calc....na hodi,ms

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

varsta Alexandrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris_mario

Citat:
citat din mesajul lui miremia

Citat:
citat din mesajul lui cris_mario

Citat:
citat din mesajul lui miremia

M-am razgandit, nu mai calc azi. Cica ma trazneste Ilie, asa ca o sa calc 2 body-uri sa supravietuim pana maine. Cris_m spor!

_
Mirela fericita de Mara Ioana (27.01.2010)

AMR 8 kg


hai k nu mai calc nici eu...

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

varsta Alexandrei




Sa stii ca nu era intentia mea sa te fac sa nu mai calci dar.....ma bucur ca te odihnesti si tu o zi. Azi era zi buna pt intalneala (fara treburi prin gospodarie). Am vazut ca ai dat rpely la un mesaj de al meu in cap. trecut dar n-ai zis nimic. Mai stii ce vroiai sa spui?

_
Mirela fericita de Mara Ioana (27.01.2010)

AMR 8 kg

nu,dar ma duc sa vad la ce am dat reply,k sigur imi amintesc asa......stii la ce pag???.....
ce tuta sunt

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

varsta Alexandrei




Cap 104, pag 13.

Si eu....am gresit capitolul.

_
Mirela fericita de Mara Ioana (27.01.2010)

AMR 8 kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariucasara spune:

Buna...ziua!

Noi mai dupa cortina asa...In w-e am dus pufuletul la munte. I-a prins f. bine iesirea. A mancat de m-a speriat, a dormit de la 21 la 6, ce mai, a fost baietel cuminte. Eu una ma declar incantata de borcanelele de la Hipp. A papat shtrumful meu cu placere cate 2 borcanele pe zi, si am scapat de plimbat oale, blender, castronele etc. Borcanelul, lingurita si gata. Ce ramane papa Sara...
Am pus cateva poze pe contul comun. Din pacate ne-a lasat bateria si nu am facut decat cateva poze prin camera si cateva pe munte.
mamicile si pufii.

Mamica de caprita si shtrumf
AMR 4 kg....si apoi inca 3 daca se poate......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

cris_m, chiar trebuie sa claci orice flecustetz? eu de ex. calc foarte rar si numai ce e evident sifonat (de ex. camasile sotului, roschiile de vara din material mai sifonabil)... in rest, cearsafuri, lenjerie, tricouri, pantaloni (unii) nu-i calc neam! si cumpar haine care nu se sifoneaza ca sa nu am de calcat si la spalat scutur haina ca sa nu trebuiasca s-o calc samd... numai sa nu calc! tie pe semne ca-ti si place, altfel nu se explica... eu alta explicatie n-am! ca doar nu te obliga nimeni, nu?

de ex. eu nu calc nimic din ce se muleaza pe corp si in 5 min de cum imbraci haina se si intinde si nu se "cunoaste" ca nu-i calcata... si presupun ca acel body se muleaza pe corp si oricum e din material nesifonabil... in tot cazul bumbacel???

AMR 8, aproape o dama bine!

Mama lui Caius cel Vesel (21.01.2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariucasara

Buna...ziua!

Noi mai dupa cortina asa...In w-e am dus pufuletul la munte. I-a prins f. bine iesirea. A mancat de m-a speriat, a dormit de la 21 la 6, ce mai, a fost baietel cuminte. Eu una ma declar incantata de borcanelele de la Hipp. A papat shtrumful meu cu placere cate 2 borcanele pe zi, si am scapat de plimbat oale, blender, castronele etc. Borcanelul, lingurita si gata. Ce ramane papa Sara...
Am pus cateva poze pe contul comun. Din pacate ne-a lasat bateria si nu am facut decat cateva poze prin camera si cateva pe munte.
mamicile si pufii.

Mamica de caprita si shtrumf
AMR 4 kg....si apoi inca 3 daca se poate......




am cumparat si io 2 borcanele mai hat si la cat s-a strambat si la cat a mancat, am stricat orzul pe gaste... ce borcanele zici ca a mancat cu placere (combinatiile)?
sa va fie de bine ieseala! si mie imi urla plamanul dupa un aer de munte curat!

AMR 8, aproape o dama bine!

Mama lui Caius cel Vesel (21.01.2010)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

mirela...off,sincer ma intrebam dc nu mi-ai raspuns...eu am scris akl,dar JUr k nu stiu dc a disparut raspunsul
te intrebam ce ai luat de la TT si de tetine,nr 2 k prin astea nu trec cerealele
ce zici ....ce facem cu fetele enumerate de mine /??? pe pag 1

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

varsta Alexandrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Citat:
citat din mesajul lui mariucasara

Buna...ziua!

Noi mai dupa cortina asa...In w-e am dus pufuletul la munte. I-a prins f. bine iesirea. A mancat de m-a speriat, a dormit de la 21 la 6, ce mai, a fost baietel cuminte. Eu una ma declar incantata de borcanelele de la Hipp. A papat shtrumful meu cu placere cate 2 borcanele pe zi, si am scapat de plimbat oale, blender, castronele etc. Borcanelul, lingurita si gata. Ce ramane papa Sara...
Am pus cateva poze pe contul comun. Din pacate ne-a lasat bateria si nu am facut decat cateva poze prin camera si cateva pe munte.
mamicile si pufii.

Mamica de caprita si shtrumf
AMR 4 kg....si apoi inca 3 daca se poate......




dc dupa cortina,nu-i de tine...sper ca nue sti in butoi,dupa un week frumi la mare,felicitari ma bucur ca le-a priit puilor si k te-ai relaxat.Borcanele doar la drum,tocmai din motivele enumerate de tine,altfel NU!!

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

varsta Alexandrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariucasara spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ruxita

Citat:
citat din mesajul lui mariucasara

Buna...ziua!

Noi mai dupa cortina asa...In w-e am dus pufuletul la munte. I-a prins f. bine iesirea. A mancat de m-a speriat, a dormit de la 21 la 6, ce mai, a fost baietel cuminte. Eu una ma declar incantata de borcanelele de la Hipp. A papat shtrumful meu cu placere cate 2 borcanele pe zi, si am scapat de plimbat oale, blender, castronele etc. Borcanelul, lingurita si gata. Ce ramane papa Sara...
Am pus cateva poze pe contul comun. Din pacate ne-a lasat bateria si nu am facut decat cateva poze prin camera si cateva pe munte.
mamicile si pufii.

Mamica de caprita si shtrumf
AMR 4 kg....si apoi inca 3 daca se poate......




am cumparat si io 2 borcanele mai hat si la cat s-a strambat si la cat a mancat, am stricat orzul pe gaste... ce borcanele zici ca a mancat cu placere (combinatiile)?
sa va fie de bine ieseala! si mie imi urla plamanul dupa un aer de munte curat!

AMR 8, aproape o dama bine!

Mama lui Caius cel Vesel (21.01.2010)




Piersica+mar+orez, morcov+cartof. Papa un borcanel de fructe la 10-11 si unul de legume pe la 13-14.

Mamica de caprita si shtrumf
AMR 4 kg....si apoi inca 3 daca se poate......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

blue_flower cu cat o sa mergi la mai multi medici,tot attea pareri vei avea si lamurita nu vei fi,eu zic sa asculti de dr ta,adik a baiatului nu de 'guru' k ai vazut cat se inseala astia (ca si culcer in cazul onitzei).Multa sanatate
MP ... eram datoare cu o floare...sarumana niic tu nu calcasi bre multe???....
sunt de acord cu cris.d k deja e reclama cu borcanelele
ruxita eu de ale copiilor calc tot!! ale mele,mai nmk,dkt cu ce plec de aks,dar sotul fiind director imagineaza-ti k nu se poate imbraca decat impecabil .. si nu pot cumpara haine care nu se sifoneaza la nesfarsit ... unele intr-adevar sunt ok,dar nu toate ... iar lenjeriile le calc doar ptr a arata bine in sifonieri si mai apoi pe pat,sunt o fire tipicara si ordonata,aa si un critic desavarsit...deci am totul in cutii,cutiute,la mne bec...cred k sunt putin obsedata ....dar eu nu calc prsoapele...alexutzzza da

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

varsta Alexandrei

Mergi la inceput