Burtici cu ursuleti de nov - dec 2010 (72)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ral_eli spune:

sugubina eu doar la pantaloni m-am uitat f atenta ca diverse bluzite le poti adapta pt gravide dar la pantaloni e mai greu si mi-am luat eu 2 perechi de pantaloni si sotul tot niste pantaloni , am mai adaugat 2 chestii de "umplutura" (sosete si un chilot) ca sa facem 5 produse si m-au costat toate 165 ron, ceea ce mie mi s-a parut super afacere. eu initial nu am vrut nimik ca o pereche era 100 ron si mi s-a parut mulyt sa dau pt mine, in conditiile in care de acum trebuie sa strangem banii pt bebe,dar , noroc cu sotul ca a avut rabdare sa se uite dupa hainutze si m-a convins ca 3 perechi de pantaloni (eu 2 si sotul 1) la 165 de lei e un pret f bun



21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sugubina spune:

uau raleli ati facut un super pret pt 5chestiI!! bravooo

sugubina +19 cu Puficele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lore1983 spune:

Va salut si eu burtici ! Imi place sa va citesc, chiar daca nu reusesc sa scriu mereu sau sa impartasesc atat de multe. Am citit despre fiecare dintre voi, doar ca nu am reusit sa retin foarte multe . Eu sunt nerabdatoare sa il simt pe bebe , dar cred ca trebuie sa mai am rabdare fiind si prima sarcina si avand si placenta inserata pe peretele anterior.
Vacanta placuta, linistita si odihnitoare celor care merg in concediu!

17+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amelia_ilie spune:

La ce Kiabi ai fost, Ral-eli?

18+
http://picasaweb.google.com/amelia.ilie/12Iulie2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca83 spune:

Citat:
citat din mesajul lui sugubina

Ratusco mama da ce energie de super om ai! Sa mergi tu pin caldura si dupa sa te apuci si de papa! Te admir sincer! Noi ne-am apucat de curatat dulapele din buc si acu is in pauza ca nu mai pot..

ral-eli ai reusit sA descoperi haine de gravida la reduceri? Ca eu ce am vazut nu aveau semnu ala. Numa alte chestii care nu imi placeau erau la discount..

sugubina +19 cu Puficele


sugubina..n-am mers pe jos..a condus tata masina..doar ca m-a luat caldura cat am asteptat acolo si cat am stat afara 5 min

21+ si ingeras in ceruri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ral_eli spune:

am vazut dimineatza la stiri ca sotia lui chivu e insarcinata si ma gandeam ca ea o sa iasa din maternitate fotomodel si eu o sa ies mare cat casa! (la prima sarcina nu a luat decat 8 kg)
offff, eram eu dinainte grasa , cat mai pun in sarcina...m-a apucat iar depresia.

21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratusca83 spune:

ral_eli ns mult..adevarul este ca am luat decat 3kg pana acum...dar am tot timpul

21+ si ingeras in ceruri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui MSymo

Corina, la ce ora? Eu am la 18.40 tot pe 11 august, poate ne vedem.

Symo 25+ Diana Nicole


Symo, am pe 11sept, nu august, la 8.40. E morfo de 32s.

Sugubina, eu stiu ca de garda la Euroclinic floreasca e mereu un ginecolog. Pai ce te faci dc te apuca nascarea? te duci la ortoped? Si la fel, mereu e un neonatolog de garda. Mie asa mi s-a spus. Cd am nascut eu, pana la dimineata a fost o dr de garda si apoi a fost medicul meu.


==========
Corina
Mamica de Arianna Maria si 24+

POZE CU PRINTESA
BEBE2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ral_eli spune:

Citat:
citat din mesajul lui amelia_ilie

La ce Kiabi ai fost, Ral-eli?

18+
http://picasaweb.google.com/amelia.ilie/12Iulie2008



la cel din titan, de langa auschan

21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marizta spune:

LORE si eu sunt in aceeasi situatie cu tine....si eu abia astept dar nu stiu cand....din ce stiu eu se simte mai greu si putin mai tarziu
dar lasa k o sa ne saturam de loviturile lu bebe


19 +
Doamne ai grija si de noi

Mergi la inceput