Goldie Pants - 43

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

prezent, prezent, prezentttttttttt





www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

..SE STIE EA

...SE STIE ELE






www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Duamne meeeeeeeeeeeey ce ati beut de numai in emoticoani va esprimati?


Iona ce mai scoate ceva sunete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Asta ca sa nu fiu acuzata de .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetile iaca io cre ca toamna se numara partyle azi e o zi mare sarbatorim un an de la prima petrecere iaca cine nu crede sa bage okii acilea dupe dovezi
io nu am beut nemik ieri parpala ca blue era deja consumat de altile
si pentru ca ieri a fost zi libera de contestatii io vreau sa contestez azi ca mie nu mi l-a prezentat niminea pi dl architect deci nu numai ca nu stiam cum il cheama dar nici fonctia nu o stiam cat dexpre procsteala pe fata deja echipa de avocati studiaza dosarili
sa ne trezim asadar si sa ne luam www.youtube.com/watch?v=5eYTHnDsMBI" target="_blank">

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Mi se pare ca e double P, adica party . Numai ce am auzit ca s-au intors cleentele la spa. Ce de biznisuri..si scoala facem si spa-ul se revigoreaza

Vad ca spa-ul putea incepe de anul trecut, pacat ca nu aveam ideea, dar numai bine ca acum l-am trecut din nou in functiune, poate merg si eu sa ma tratez, dar cu ceva purple, ca sa nu mai spuneti ca beau ceva blue, ceea ce nu e adevarat deloc

Foru maxim va saluta



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

eeeeeeee, daca foru ne saluta inseamna ca am fost maxim de cominti mai ales io

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">buna dimineata fetilecre ca si azi e sarbatoare na, ca in fiecari zi

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta lu buna dimineata

fetele neazta si voua
am fost sa-l salut personal pe foru...am rezolvat si neste contestatiinu trebuia sa spun

ce se sarbatoreste azi?

meeeey nu credeti ca faceti risipa de dark chocolate??



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Ionaaaaawake up . Ala cu care ai vorbit tu nu era foru'. Atat zic .


Party, party...dar de o proba nu ati avea chef? Si daca nu....aveti:


CINE E FORU' MAXIM MAXIM SUPREM?
(PUNCTE:7)

Raspunsul il gasiti in recent history

Dixtractie placuta sa aveti, eu cu forii cei 2 inca suntem pe insula secreta, dar vad toooooot

Mergi la inceput