Goldie Pants - 43

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey colegili io stiu ca dupe absolvire se face mare
party inclusiv cu prefesoara si cu
foru maxim suprem acu problema e daca mergem cu toatili pe insula ca sa nu se oboseaxa foru prea tare sau alegem alta locatie
niminea nu trebe sa lipseaxa nici macar neelevili
pa care never bine nu le vaz




www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Forul maxim si maxim foru' stau asa de bine mersi in insula aia, ca fix nimenea nu ii poate deranja

Contestatie adevarata si reala a fost a d-nei Iona Rock J., nu asa..ca tot la 5 minute va mai vine o edee

Uite, eu, Comisia plec pi insula cu forurii si peste fix 19h.30m astept listele de nemultumiri sau contestatii, cum pompos le denumiti

Dispre jignirile aduse d-lui arhitect, Comisia nu intermediaza problemsuri din astea. Mai bine va dixcutati cu iona..ca e vecinul ei, sau cu oana???? Poate s-au facut consilierele lui

Concurenta patinatoare impiedicata...daca numai va prefaceti ca va impiedicati e chiar cool

CE party dreaming away faceti???? Concursele nu e gata ..Mai sunt 4 probe...nu va panicati...esprimati-va liber...nu toate sunt cu intrebari si raspunsuri.

Pentru o gandire mai limpede va recomand:





Comisia Roger & Out

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna

stimata doamna prese,va multam pt. increderea acordata! din cate se vede,sunt candidata cea mai cuminte....sper sa nu-mi dati motive sa apelez la foru suprem, ca nu vreu sa ajung pe mana lui

Citat:
5 Cu cine trebuia sa mearga la teatru iona?
dl arhitect

de dna prese nu stie cine e dansu? nici colegili de candidatura?
meeey dak se trezeste sor'mea si vede ce faceti cu husbandu ei in tinuta de gala vaaai de fundurile lu baetii vostri

lu colega mj_girl si nu mai visa ca ti-a platit sporty



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey partyle e de sfarsitului lu prima etapa si se tinetrebe sa ne rilaxam ca la cat am studiatttttttt

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.youtube.com/watch?v=g0ucno0rUZw" target="_blank">

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Rilaxati-va mey..am zis io Comisia sa nu?????
Problemu' cu insula lu foru e ca e prohibited


Si daaaa...meeeey, v-am procstit ...dl NU e arhitectul...este sotu' lu sistera lu' iona

IONA A TRECUT PROBA A 2-A CU 7 PUNCTEEEEEEEE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play replay



n-am reusit sa ma inscriu pentru ca am fost retinuta cu neste probleme cu complicatiuni maxime. insa nu iaste problem ca starea mea naturala este ripetenta crez

nu deranjez nici atmosfera de studiu nici pe cea de ceremonie, si crez ca nici pe cea de party....am venit pe furis sa va las ceva

www.youtube.com/watch?v=TlqA3tAGMnw" target="_blank">
si
www.youtube.com/watch?v=Lk943Ywad6M&feature=player_embedded" target="_blank">

si pe furism ma si retrag. intuiti voi cine si pentru care este.

pentru restul maxime felicitari pentru promovabilitate si succese in continuare la probe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fraudareeeeeeeee foru trebe sa ne dexpagubeaxa

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Pentru sarbatoritele de astazi, once again

la multi ani!!!

si acum asteptam......www.friendskorner.com/forum/photopost/data/780/kkkpl1.jpg" target="_blank">partyyyyyyyyyyyy yupiiiiiiiiii

asta e pentru animatia lu atmosfera




www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:




Party




Guess whoooooooooooooo

Mergi la inceput