Gasca de Constanta *117*

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete

Madamsadamy ,stii unde a fost Domo inainte,in Piata Grivitei? Au o gramada de modele,marimi,grosimi acolo,la preturi foarte convenabile.... Sper ca ti-am fost de folos.


eeeeeee, desigur ca i-ai fost de folos vreau si eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Citat:
citat din mesajul lui DanaAlex

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete

Madamsadamy ,stii unde a fost Domo inainte,in Piata Grivitei? Au o gramada de modele,marimi,grosimi acolo,la preturi foarte convenabile.... Sper ca ti-am fost de folos.




eeeeeee, desigur ca i-ai fost de folos vreau si eu


Vai doamna ,alea sunt caracteristici de covoare,zau asa .

Lali,mami+ Paul-Iulian si+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!
Noi trei...un inceput de viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

neatza!
?
Am plecat,we placut.

Lali,mami+ Paul-Iulian si+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!
Noi trei...un inceput de viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete

neatza!
?
Am plecat,we placut.



drum bun!!!...ce face Paulica???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Inca n-am plecat ,mai zabovesc vre-o 30 de minute. Paul e agatat de mine parca-i unpui de maimuta.Trece printr-o faza de aia de teama sa nu fie parasit,zic eu,ca altfel nu imi explic de ce urla daca dospar din raza lui vizuala,si de ce se agata de mine cand ma intorc .


Lali,mami+ Paul-Iulian si+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!
Noi trei...un inceput de viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:


...pe fuga....

suntem formatie completa

Isabella doarme de aseara de la 19(s-a trezit de 2 ori de a baut apa)....asta-i semn ca-i ies caninii.
Baietii au plecat impreuna la piata...ca barbatii.Bogdan e topit dupa taica-su...doar cu el sta si dimineata m-a intrebat cand pleca??Sa stie daca au timp sa se joaceiar cand il prinde il mangaie.

Wk placut tuturor....


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=2" target="_blank"> Votati dod-1 si dod-2




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Hop si eu cu...calul meu!

Noi avem un we cu copil mic febril, ma pregatesc sa merg cu ea la urgenta, ii dat din 4 in 4 ore antitermice si, parca ii dau apa nu-i scade febra.

Angi baiat frumossi mami de asemenea.
Lali distractie placuta! Cat despre cazatura lui Paul, este prima dintr-un lung sir. Eu spun sa nu-l mai lasi in pat nesupravegheat, fa-i un culcus pe jos, fara acces la prize sau obiecte pe care le-ar putea trage peste el. asa cresc mari.
DanaAlex distractie placuta.
Gabi profita cat poti de timpul in 2 ...4 .

we placut!

***************************************
Mihaita - Vreau sa nu mai fiu diferit

--------------------------------------------

Bogdan - Si ingerii au nevoie de ajutor!
***************************

1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi

Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Teodora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Noi plecam la tara- poate punem piscina
Daca va e dor de noi stiti unde ne gasiti

revin cu comentarii si impresii mai incolo
toate minunatele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

cine scrie mesajul nr. 10 sa deschida capitol nou!!

Buna dimineata, fete minunate!
Mai da' ce matinale sunteti....
Camelia cum se simte Teodora? Mititica...banuiesc ca a facut un rosu in gat nu? Ai incercat combinatia (5 pic de algocalmin + 5ml de nurofen) sau (nurofen+eferalgam)? La noi avea rezultate in cazuri mai grave...In plus impachetari(impotriva dorintei lor) cu alcoool sanitar subtiat cu apa si completat cu un pic de otet...Ii pui in picioruse sosete ude cu combinatia asta si neaparat comprese reci la caputz. Fac minuni....Cred ca esti zoombie dupa o noapte nedormita si mai ales stres.
Lali, distractie maxima la padure....aveti mare grija cu tzantzariii...e jale seara..
Dodosi voua un we placut si cu recuperare maxima
Adina...vreme superba...abia asteptam piscina....
Dana, spor la impachetat!Deci ramai fara duracell-i.
imi vine Bibica acasa pentru vreo-saptamana. Vine un nepot din Bacau la mare si mi-o aduce si o si duce inapoi la bunici.
Crixia...vrem poze...cum v-ati distrat???...hai la raport...n-ai scapare!

<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>
NOI!

Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Hello!


In primul rand, o maaaaaareee placaciune in semn de multumire pentru gandurile voastre! Am sa invit sarbatorita sa-si citeasca, sa se familiarizeze cu forumul, caci d'acuma stie sa citeasca!


Sunt pe fuga rau!!!
Ana are febra, la fel cum spune si Camelia, din 4 in 4 ore ii recidiveaza.....
Eu o pun pe seama dintilor, a tot avut scaune moi inca de cand ne-am intalnit la Eforie, puneam pe seama dintilor....dar ieri a avut 39 temeperatura, parca e prea mare de la dinti. Are o stare generala proasta.

Pe scurt despre sarbatorita: ziua un tort cu bunicii, seara la un suc cu 2 copii....a fost cea mai simpla aniversare! In schimb s-a bucurat enorm ca si-a ales singura cadoul "Stiinta Serei"...asta a atras-o, nu s-a uitat la papusi, Hannah sau alte...am fata mare!

Iertare, cred ca am vreo 3-4 poze prin aparat, sapt viitoare am s ale pun in album.
Acum sunt doar eu cu maraita, si dupa-amiaza trebuie sa mergem (tot familionu') la un botez....mi-e mila de Ana.

Raman datoare cu raspunsuri...sper sa revin cat mai repede, azi, maine...

Un we pe sufletul fiecaruia!

Cris mami de Alexia & Ana

Mergi la inceput