Gasca de Constanta *117*

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

LA multi ani!!!! sarbatoritilor(ca sunt ceva).

La cat mai multe party vara asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Toata lumea doarme?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Buna dimineata fetelor!
Ieri dupa-amiaza,ma pregateam sa merg la o mamica cu bebic nascut cu 6 ore inaintea lui PAul. Paul inca dormea,asa ca am profitat de timp sa imi fac un dusulet scurt.Cat m-am fatait prin camera,am fost pana in bucatarie,si nu am apucat sa ajung la baie ca l-am auzit pe PAul tipand tare si urat,cu frica,cum nu a tipat niciodata. M-am intors intr-o suflare in camera si el cazuse din pat,desi cu un minut in urma era la perete,pe patul mare,dormea cu jucari multe de langa care nu pleca altadata cand se trezea,a trecut peste pernele multe de la marginea patului si era jos,avea sange pe barbita,gurita si nasuc,am inceput sa tremur,nu stiam ce sa fac,sa sun la ambulanta,sa il spal sa vad cat si de unde curge. L-am luat,am fugit la baie si l-am spalat pe fata,si ii curgea sange de sub buza superioara,dintre gingie si buza.S-a oprit repede sangerarea,am fost pana la urma in vizita,s-a jucat acolo cu Denis,a papat laptic,mi-a fost frica sa ii dau solid,sa nu se loveasca la bubuta.Acum se joaca,a papat deja o banana,nu ma lasa sa mauit la buzita,aseara m-am uitat dupa ce a adormit .
Ce ma pune pe mine pe ganduri...
Stiu ca daca face rosu in gat sau altceva ce ar trebui sa ii faca febra,si nu face febra,inseamna ca nu lupta corpul cu boala,nu formeaza anticorpi,dar,cand se loveste cum s-a lovit el,are ca o taietura pe interiorul buzei,la exterior are o dunga rosie,deci s-a lovit destul de rau,de ce nu s-a umflat si nici invinetit zona,absolut deloc,nici macar aseara dupa lovitura. Nu inseamna ca tot nu lupta corpul lui in astfel de cazuri?
Poate am vorbit in dodii,atat pot acum,inca sunt speriata si imi dau palme ca nu am asteptat sa se trezeasca sa il iau cu mine.


Voi ce faceti?
Madamsadamy ,stii unde a fost Domo inainte,in Piata Grivitei? Au o gramada de modele,marimi,grosimi acolo,la preturi foarte convenabile. Mai sunt magazine de covoare pe Soseaua Mangaliei,le-am vazut in treacat,habar nu am de preturi. Sper ca ti-am fost de folos.

Lali,mami+ Paul-Iulian si+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!
Noi trei...un inceput de viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:



Lali, nu am inteles nimik, adik de ce esti pe ganduri...asteptai ca in urma cazaturi sa faca febra, sau sa sangereze rau...? Sau ce ? Eu inca nu m-am trezit bine, recunsoc.Nu e musai sa se invineteasca, si Luca se invineteste fff greu si crede-ma, l-ai vazut, nu e un copil care sa stea pe bancuta. Nu se invineteste.Iti faci probleme inutile.....zic eu.

Madam
, covoare au si la Halta Traian, la confiscate, un etaj intreg de covoare de toate categoriile, la o vila langa Piata Abator mergand spre gara, in Piata Grivitei.





Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

hello v-a toropit caldura?

dadi, ai restrictie la serviciu pt poze sau sunt probleme cu link-ul? daca nici alte fete nu le pot deschide incerc sa le descarc din nou. referitor la intalnire pot spune ca abia acum mi-am descoperit colegii, in liceu aveam gasca din generala, eram tot in aceeasi clasa, eram si indragostita si nu prea mi-am petrecut timpul liber cu ei; am revazut oameni extraordinari, as face din nou liceul cu mintea si experienta de viata de acum. schimbati nu prea, poate doar in bine

la plaja si noi venim daca-i tot asa, la rasarit sau la apus

dodo, sper ca sunteti in formatie completa, we placut

lali, prima oara e mai greu glumesc ca sa te destind nu te ingrijora, daca nu si-a pierdut cunostinta, doar ai grija sa nu fie somnolent, sa nu verse, si in general atentie la orice schimbare care intervine la copil dupa cazatura.

dana, covoare eu am luat de la piritex (fostul complex mondial pe bd. mamaia), raport calitate/pret bun. acu', daca ar fi sa le schimb, am dat peste un super www.originaldecor.ro/" target="_blank"> site .

mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

dadi, sigur ai restrictie la munca, ptr ca eu am putut deschide pozele lui Vladis.

Si noi vom presta la greu plaja in acest week-end, incepand din aceasta dupa amaiza.

Si casa plina de musafiri

Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)

www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Buna din nou fetele,eu ma pregatesc pentru doua zile de stat in padure ,fac bagaj de parca as pleca o saptamana ...
Da Lulu,ma asteptam sa se umfle sau sa se invineteasca,el doar s-a inrosit usor,si s-a lovit destul de tare.Unde mai pui ca azi l-am pus pe pat sa vad dava se mai apropie de margine [:d],si tinta in acelasi loc se ducea .Oare e masochist baiatul meu ?
Bine ca nu a patit nimic grav,ca bele si vanatai or sa tot fie...
Apropos de chestii vinete ,am facut azi o salata de vinete de era sa nu-i mai las la sotz nimic ,si am facut si chec,am copt si ardei... Mai ce fata harnica sunt

Lali,mami+ Paul-Iulian si+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!
Noi trei...un inceput de viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Citat:
citat din mesajul lui vladis

hello v-a toropit caldura?

dadi, ai restrictie la serviciu pt poze sau sunt probleme cu link-ul? daca nici alte fete nu le pot deschide incerc sa le descarc din nou. referitor la intalnire pot spune ca abia acum mi-am descoperit colegii, in liceu aveam gasca din generala, eram tot in aceeasi clasa, eram si indragostita si nu prea mi-am petrecut timpul liber cu ei; am revazut oameni extraordinari, as face din nou liceul cu mintea si experienta de viata de acum. schimbati nu prea, poate doar in bine


mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David
www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE


Hai mai ca am reusit..nu stiu de ce aseara nu a vrut sa se incarce pagina...(de acasa am incercat si ieri si azi)
Am vazut o doamne tare bine, eleganta si ...minunata!(nu-i asa Lali?!). Ati fost mai mult gagici in clasa,baieti nu prea. Unde ati facut intalnirea?
Si petrecerea lui Vlad fuse reusita dupa zambetele ...largi ale celor din jur. Revin cu mentiunea ca Vlad e al tau cu totul, iar Miruna e a lui tati, clar!

Hei Lulu taman azi cand sunt prezenta nu faci apelul??
DanaAlex,Camelia,Cornelia,Happy(hai ca o iertam..de maine are net!)...hello, pe unde umblati si nu dati raportul????


Lali, pupam gurita mica sa treaca repede

<<<dadi,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>
NOI!

Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Citat:
citat din mesajul lui dadi_t

Hei Lulu taman azi cand sunt prezenta nu faci apelul??
DanaAlex,Camelia,Cornelia,Happy(hai ca o iertam..de maine are net!)...hello, pe unde umblati si nu dati raportul????


aici sunt...la raport , pe Lulu am rugat-o eu azi sa nu faca apelul, ca lipsim noi
am plecat ieri la eforie nord sa ne intalnim cu happy la plaja azur si am ajuns la neptun ...acum am intrat sa vad ce s-a mai scris...putzin, putzin, va penalizam
detaliile despre excursia noastra la prima intalnire

fug sa fac bagajul copiilor, pleaca cu bunicii la munte pana pe 7 august

cine mai e treaza???? revin si eu printre picaturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Io,io sunt treaza ,dar ma bag la nani ca tre sa fiu treaza dimineata tare. Va pup ,nu stiu daca ma ireusesc sa intru dimineata.

Lali,mami+ Paul-Iulian si+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!
Noi trei...un inceput de viata!

Mergi la inceput