Comori de nov-dec 2004 (205)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roserb spune:

Poate ajungem si noi in fuga, pentru 1 ora,la 12 Bianca are curs de arte plastice si trebuie sa o livrez pe langa Cotroceni!

Mi-ar face mare placere sa va revad!


Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

roserbina pliz info despre artele plastice pe pm, sediu nr de tel, multam anticipat



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

multumesc pentru pm am vb deja si maine la 12 venim si noi la arte plastice


fetelor o intrebare
are cineva din fetele care veniti maine un carucior de donat?
cunosc o fata care tocmai i s-a rupt carutul astazi si ar avea mare nevoie de un carucior, bble ei este mititel tare...si este din urlati...se numeste mirela...daca ar fi il preiau eu maine si-l trimit la ea
multumesc anticipat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirandolina spune:

scuzati intarzierea, insa eu la ora asta am gasit un pc la care sa scriu... toata ziua am vizitat nshpe prieteni, mi s-a urat deja de mers in masina prin Bucuresti (no ofense) prin caldura de foc si aglomeratia specifica...


Asadar vin cu masina, lasati daca se poate un numar de telefon, sau trimiteti un sms cu numarul, daca e nevoie sa gasesc si eu pe cineva.

Venim cu masina proprie, o sa caut statia cu pricina si bancutele indicate de alexa.

ma duc sa caut harti

SMS la 858 pentru copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Buna, fete!
Distractie placuta la plimbarea prin Herastrau!
Noi suntem in mari agitatii cu tara si cu pregatirea casei de acolo, deja sunt atat ed obosita de parca imi piere si cheful.

Acuma plecam inspre casuta sa mai apuc sa fac ceva si eventual sa ramanem peste noapte ca sa scapam de caldurile din Bucuresti.

OTI - E o scumpica fetica din burtica si sigur va semana cu surioarele ei chiar daca la eco nu se vede clar.

OCHIVERZI - Te apreciez enorm si pentru taria ta si pentru dexteritatea de-a lucra minunat lucrusoare. Iti cer nu numai pricepere, ci si rabdare. Eu, cu toate ca fac multe lucruri frumoase, recunosc ca la cusut, crosetat, impletit nu m-am bagat pentru ca n-am rabdare. Cand am avut ocazia sa fac ceva mi-au iesit, dar atat. Din proprie initiativa nu m-a atras practica respectiva, desi lucrurile facute de alte fete ma surprindeau placut si imi doream sa am si eu ca ele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

pe toate si ma bucur tare mult ca v-am vazut/revazut si pe voi dar mai ales pe pitixii mici si frumusei foc...si de ce nu...sper sa ne revedem cat de curand.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

sa nu uit sa spun...ref rugamintea de mai sus...am inteles ca mamica ce avea nevoie de un carucior asteapta un carucior de la NANA baietelului deci nu mai este nevoie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza spune:

Salutare. Doamne ce copii frumosi am vazut azi!!!!!!!! NU va mia spun ce mamici superbe: pacat ca nu mai pune ROSERB poze cu ea, a slabit , are corpul lucrat, eu parca ma fastaceam cand am revazut-o, imi place cum se ingrijeste , parea f multmita si impacata cu ea insasi. MONICA, foarte relaxata asa cum o stiam de acum 3 ani, cu copii cuminti si destepti. De nasa nu va zic, ca daca incep sa laud umplu pagina, o sa pun poze , sper maine, sa vedeti ce minunatii de copii are, Vio e o dulce cu burtica de 7 luni, iar Bianca s-a inteles de minune cu tovarasii de joaca. Mirandolina e mamica supeeeeeeeeeer dulce si dragalasa si poznasa, se mira cu cine seamana copiii....pai ei insisi , parinti zici ca sunt copii, cum sa nu fie lipiciosi Matei si Adam cand isi simt parintii cu suflet de copil? Fac totul impreuna si asta m-a imrpesionat, iar cnad Adam a sarit in bratele lui Matei si l-a imbratisat am ramas interzisa, mai sa dau la soricei cat de dulci au fost. MI-a prins tare bine intalnirea si multumesc fetelor care au venit chiar si pt o ora sa ne vada, speram sa ne mai vedem la ocazii asa fericite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ad_rianna spune:

puneti va rog niste oze de la intalnire sa va mai vad si eu ca mi-e tare dor de voi si de copilasi

Mergi la inceput