Madalina Manole (membra DC) a murit

Raspunsuri - Pagina 47

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hristina spune:

Eu sunt aici de 3 zile; intepenita de veste nu pot scrie nimik, dar nu-mi doresc decat sa pot striga in gura mare: Doamne, iart-o, primeste-o la tine si fa-ne mai buni!
Rautatea cu care a fost tratata aici m-a uimit, mai ales ca eu am fost cea care am confirat ca ea este: si-mi aduc aminte mesajul ei de dedicatie pe care mica, mica mi l-a trimis prin intermediul tatalui meu.

Nu citesc azi in spate ca mi s-ar face rau, dar maine voi rasfoi paginile si stiu clar ca nu poate fi decat mare pacat de tot ceea ce am facut si facem prin criticile si aprecierile noastre, nefondate si ....

Dumnezeu s-o ierte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amina_Marina spune:

Citat:
de ce a ales totusi chiar ziua ei de nastere?


Cind sinucigasii aleg anumite ore, zile de nastere,sarbatori, locuri publice foarte aglomerate o fac pentru faima.

Madalina a facut-o ca sa ramana in virful piramidei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Devreme cind am inceput sa despic firul in 14 m-a trecut un gind "sa vezi acum cite valuri de sinucideri!sa vezi citi or sa o copie si citor nefericiti/te o sa le vina ideea...cu atitea detalii la indemina!"
Bine ca n-am scris ca as fi avut siguranta ca am atras raul...citesc presa ... deja au inceput.

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Citat:
citat din mesajul lui hannen
Devreme cind am inceput sa despic firul in 14 m-a trecut un gind "sa vezi acum cite valuri de sinucideri!sa vezi citi or sa o copie si citor nefericiti/te o sa le vina ideea...cu atitea detalii la indemina!"

www.hotnews.ro/stiri-esential-7590404-barbat-din-iasi-inghitit-otrava-pentru-vedeta-madalina-manole-alte-trei-tinere-avut-tentative-suicid-iasi-ultimele-trei-ore.htm" target="_blank">Chiar asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

DD sa-i odihneasca sufletul!

Doamne ai grija de puil ei!


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=2" target="_blank"> Votati dod-1 si dod-2




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui iahim
[br
Si eu ma intreb daca depresia poate invinge instictul matern...Cine stie,posibil sa fi fost un accident,dar ce mai conteaza...


Da, poate invinge!...chiar poate lovi cu forta...
Iar depresia ce vine dupa nastere este mai grava si adanca ( pe fondul de stres acumulat in eforturile fizice si psihice ale persoanelor care s-au straduit/chinuit o perioada indelungata cu diverse tratamente si proceduri sa reuseasca sa aiba copilul)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Dumnezeu sa-i odihneasca sufletul! Si sa aiba grija de puiul ei!
Iar familiei, putere sa treaca peste aceasta tragedie.

blog
proud
"Mintile ilustre discuta idei, inteligentele medii discuta evenimente,
iar mintile reduse ii discuta pe altii."




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

fetelor:: sorry ca va deranjez.. insa v-ati gasit locul unde sa radeti in hohote...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Fetelor, as zice sa va calmati, ca nu e vorba despre voi aici, si cred ca nu vrea nimeni ca un subiect de comemorare sa ajunga la subsol. Asta ar insemna ca se dovedeste clar rautatea speciei despre care se vorbeste la celalalt subiect.

Nu e vorba nici de raci, nici de eclipsa, ci de coincidente si persoane care, daca nu se sinucideau cu pesticid, gaseau o alta metoda, oricum...pentru ca sufletul lor este bolnav. Deci seria asta a sinuciderilor s-ar fi intamplat oricum, daca oamenii aia isi pusesera asta in cap...

Madalina, multa pace si familiei multa, multa putere!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

ardeiash ,eu una nu rid in hohote,din contra

ADRIANKA,nu e vorba de mine,e vorba de racii sinucigasi ...de la eclipsa

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

Mergi la inceput