Madalina Manole (membra DC) a murit

Raspunsuri - Pagina 42

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

da - e vina presei pentru tot circul asta si pentru alte victime. Ar trebui trasi la raspundere.

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramoneloo spune:

sunt destui cei care asculta muzica usoara.am fost de cateva ori la karaoke si din toata lista aia lunga,desi o sg pagina era cu muzica romaneasca usoara,s-a cantat si din repertoriul Madalinei.si credeti-ma,toti stiau versurile si le fredonau.
ascult muzica din toate genurile.in functie de starea mea.muzica usoara are ceva de spus,in opinia mea.o poveste de spus,una logica...e greu de exprimat starea pe care ti-o induce,atmosfera care se creeaza cand intr-un grup de prieteni sau pur si simplu,necunoscuti,toti spun aceeasi poveste.si-ti spui:ce vremuri!atunci se facea dle muzica adevarata!ce versuri!
eu le multumesc tuturor artistilor romani care au stiut sa imi creeze o astfel de stare,de placere si incantare.nu sunt fanul niciunuia in mod deosebit,dar fiecare a ajuns in sufletul meu cu un tramvai tras de cai sau cu o fata draga nu fii trista...

Dumnezeu s-o ierte,sa-i dea Lumina si s-o odihneasca in pace!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nma spune:

Dumnezeu sa o odihneasca in pace.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alecsia spune:

Imi pare rau pentru ea, pentru ca era tare frumoasa si talentata. Imi pare rau pentru familia si belelusul ei , sper sa-si gaseasca toti puterea de a merge mai departe.
Dumnezeu sa o odihneasca! Condoleante familiei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

Dumnezeu sa o odihneasca!

C+C=Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iahim spune:

Adio,suflet gol...dumnezeu sa te ierte si sa te ocroteasca!

http://www.youtube.com/watch?v=yRcmxVWLRXc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FlyLady74 spune:

Daca s-a sinucis e de neiertat ce a facut!
Cum sa o ierte Dumnezeu pentru ce a facut? A lasat un copil fara mama, un copil care va suferi toata viata; un sot distrus de durere; o familie in soc; o prietena care va intra in puscarie sau va plati o amenda usturatoare pentru ca i-a adus o substanta chimica interzisa, pe langa mustrarile care o vor bantui toata viata; mii de fani socati, mii de oameni care nu inteleg ce se intampla.
Avea totul. O viata la care multe femei se gandesc ca la un vis frumos, de neatins.
Am cunoscut-o personal si stiu ca avea multe figuri in cap, era tare egocentrista si falsa (sa ma ierte Dumnezeu!). Dar sa se sinucida... E prea mult.
Pentru sufletul ei, sper ca totusi nu a fost vorba de sinucidere, ca a fost o inscenare reusita.
Imi cer iertare de la fanii care poate nu vor accepta parerea mea in aceste momente.

Edit: Dumnezeu e mare, poate o va ierta, totusi, pentru ce a facut.
Eu sunt doar un om, nu o pot judeca, pot doar sa vad ce spune Biblia si sa ma rog pentru cei ramasi, indurerati, in urma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa Ioana spune:

offtopic: da, noi suntem oameni, nu putem judeca. putem doar sa avem putin respect pentru suferinta altora. putin respect pentru un om care s-a chinuit si care acum nu mai este. putin respect asa, in general, pentru semeni.
respect manifestat si prin alegerea cuvintelor folosite... cel putin asta este parerea mea.

drum bun, Madalina. sa veghezi asupra celor pe care ii lasi in urma...
pacat... mare pacat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

FlyLady nu judeci dar judeci ...

Doamne iart-o si calauzeste-i sufletul catre Tine,nu-l lasa sa rataceasca ..

Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!
Noi trei...un inceput de viata!

Mergi la inceput