Madalina Manole (membra DC) a murit

Raspunsuri - Pagina 40

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

"Atotputernicule Doamne, Tamaduitor al sufletelor si trupurilor, care cobori pe oameni si tot Tu ii ridici, care pedepsesti si vindeci din nou, ai mila de Madalina Manole, pentru sufletul sau bolnav.
Daca are pacate si greseli, iarta-i-le, din dragostea Ta pentru oameni.
Dumnezeule ai mila de ceea ce a creat mana Ta, intru Iisus Cristos, impreuna cu care esti binecuvantat si cu bunul si de viata datatorul Sfantul Duh, acum si in vecii vecilor.
Amin."




Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Totusi Xio, nu vrei tu ca la acest topic sa te abtii de la a te contrazice? :|

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Ana, minunea mea iubita Luca, iubitul mamei drag!
Povestea nasterii Anei
**************************

Ajutati-l pe Cata, un baietel de 5 ani, sa traiasca!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina023

Totusi Xio, nu vrei tu ca la acest topic sa te abtii de la a te contrazice? :|

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Ana, minunea mea iubita Luca, iubitul mamei drag!
Povestea nasterii Anei
**************************

Ajutati-l pe Cata, un baietel de 5 ani, sa traiasca!!!





La acest topic port o discutie cu Mylady care ma apostrofeaza ca nu o stiu pe cantereata respectiva. problema ta este...?

***Fur is for petting**

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.ro
www.accesoriisihaine.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Dumnezeu (sau cum s-o numi in alte religii..oricum e o singura forta care guverneaza universul) sa o odihneasca in pace..sa ii ierte greselile...si sa ii mangaie "sufletul gol"...
atat am avut de spus.
xio..intelegi ce vrei...cum vrei...."no comment"..din respect fata de defuncta..subiect..si cei care scriu aici cu sufletul, nu cu picioarele.
Condoleatze familiei indurerate..si DD sa le intareasca sufletele..si trupurile..
..si sper ca acest subiect sa nu ajunga iar "camp de lupta"..."sau piatza publica"...si sper ca de aceasta data moderatorii sa ia atitudine...
DUMENZEU SA O IERTE...



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Nu vreau sa deviez acest subiect...si daca nu ai inteles care este problema mea nici nu are rost sa-ti explic.

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Ana, minunea mea iubita Luca, iubitul mamei drag!
Povestea nasterii Anei
**************************

Ajutati-l pe Cata, un baietel de 5 ani, sa traiasca!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucis spune:

off topic:
xio, cred ca asta http://www.youtube.com/watch?v=60VfbH6GlOo e cea mai cunoscuta melodie a lui Carmen Radulescu, te cred ca n-ai de unde s-o stii pentru ca n-a fost asa de populara ca trio-ul Dauer-Chiriac-Similea, eu o stiu ca tin minte ca mai aparea pe le TV inainte de revolutie (eu sunt nascuta in 80) si pe urma am mai vazut-o pe la Teo, sunt prietene. A, si e una dintre cantaretele preferate ale lui Basescu, asa a mai bneneficiat de promovare in ultimul timp.

On topic: stirea asta mi se pare cam dubioasa: http://www.libertatea.ro/stire/madalina-manole-a-chemat-preotul-si-doi-bioenergeticieni-288064.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

xio..ai PM..ca sa nu mai continuam...aici "balacareala " fara sens..tu esti fata mare si cred ca ai priceput ce am spus din start...nu inteleg de ce te prefaci ca nu pricepi.
nu ma acuza de lucruri neadevarate...stii definitia de la a apostrofa..
haideti..macar acum sa fim un pic umane...poate mai sunt si alte femei ca MM care ne citesc acum....
sanatate...




Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralucis

off topic:
cred ca asta http://www.youtube.com/watch?v=60VfbH6GlOo e cea mai cunoscuta melodie a lui Carmen Radulescu, te cred ca n-ai de unde s-o stii pentru ca n-a fost asa de populara ca trio-ul Dauer-Chiriac-Similea, eu o stiu ca tin minte ca mai aparea pe le TV inainte de revolutie (eu sunt nascuta in 80) si pe urma am mai vazut-o pe la Teo, sunt prietene. A, si e una dintre cantaretele preferate ale lui Basescu, asa a mai bneneficiat de promovare in ultimul timp.

On topic: stirea asta mi se pare cam dubioasa: http://www.libertatea.ro/stire/madalina-manole-a-chemat-preotul-si-doi-bioenergeticieni-288064.html

nu cred ca are sens sa continuam discutia pentru ca "suparacioasa asta mica"...se va supara mai tare...nu o inteleg cum de fiecare data....i se pune pata ca cineva se ia de ea....o apostrofeaza....etc....nu ai cum sa ai vesnic dreptate..asta e...deh...



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

ralucis...ce sa zic...nu avem cum sa stim adevarul gol-golut...si mai ales ca mijlocele mass-media fabrica stiri ireale...(nr.stirea infirmata ieri cu ultimul interviu)..de acum se vor scoate "cica la lumina"...multe panze de paianjen...



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Citat:
citat din mesajul lui My_Lady0091


xio..intelegi ce vrei...cum vrei...."no comment"..din respect fata de defuncta..subiect..si cei care scriu aici cu sufletul, nu cu picioarele.




[teal]Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca




Ei, poate mi se pune mie pata aiurea. hai sa o lasam asa, ca-i bine.
Ralucis, mersi de link. Am ascultat melodiile, vag imi suna cunoscute.
Oricum, aceeasi parere am despre ce a spus.


***Fur is for petting**

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.ro
www.accesoriisihaine.blogspot.com

Mergi la inceput