**Buburuze de 2009 in actiune (25)**

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elena_adina spune:

Salut fetelor!

Doarme buburuza de vreo jumate de ora,si am intrat si eu sa va salut.
Offf,tare greu e cu scrisul,de citit,va citesc in fiecare dimineata cand beau cafeaua si seara inainte de culcare,dar cu scrisul e tare "grele".
Eu nu mai pot.Toata ziua stau si fac curatenie,si curatenie nu este in casa.Nu am timp de nimic.Strang jucarelele dintr-o camera,in cealalta cavalerul scoate hainele din dulap;asez hainele in dulap,el se muta la bucatarie si face nazbatii,nu mai pooot,am prins toate usile de la dulap la care ajunge el cu banda scoci,ee trage de usa pana se desprinde si iar nazbatii.Am zis ca daca vine cineva in vizita neanuntat gaseste ca la nebuni si credeti-ma ca toata ziua stau numai de curatenie,mi-e drag de mor,imi vine sa-l mananc tot,dar e atat de obraznic.Na ca m-am descarcat aici,nu va suparati pe mine.

anna,lavinia multa sanatate la puiuti

V-am pupat.Ma duc sa mai fac ceva pana nu se trezeste!



Poze Razvanel
Happy-mamy
Adinadewww.totsites.com/tot/razvanmic" target="_blank">Razvan mic si frumos(14.08.2009)
"Un ingeras minunat,o creatura binecuvantata....sa facem cunostinta,eu sunt Razvan Ioan,traiesc o lume minunata!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neata mamici cu pici terorici

haideti sa va dau repede cate o ,perfuzabile,trabuce si vougue

mi-e doar ce mi-au venit in poarta 4 tone de lemne si am la treabaaaaaa....

anna of of multa sanatate sa scapati repede de virus
adina imi aduc aminte de perioada cand si a mea era foarteeeeeee curioasa si cautam solutii sa nu mai deschida toate cele,si ce crezi ca ne-a bubuit minte???sa lipim usile si sertarele de la bucatarie cu banda izoler rosierezultat...si mai tare o trageau si nu se lasa pana nu reusea sa dezlipeasca banda si sa-si faca de cap prin dulap si acuma mai avem episoade de controlici,dar daca-i spun ca nu e voie tranteste cu zgomot usile si sertarele de zici ca acuma se naruie..e tare ofticata ca nu-i dam voie dar se conformeaza

brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_adina spune:

Neata....la amiaza!

cris multam de cafea,buna tare...Eeeee,da crezi ca la mine tine banda acolo,ca la fel face si el,trage de manerul la usa pana cand,se dezlipeste banda,mare smecheri sunt si destepti.

la toate fetele!



Poze Razvanel
Happy-mamy
Adinadewww.totsites.com/tot/razvanmic" target="_blank">Razvan mic si frumos(14.08.2009)
"Un ingeras minunat,o creatura binecuvantata....sa facem cunostinta,eu sunt Razvan Ioan,traiesc o lume minunata!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

terorist mic noi am renuntat la banda ca avea o manie sa le dezlipeasca si apoi sa le mestece ca pe guma

brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_adina spune:

al meu are o mare placere sa manance servetele sau hartie igienica.Am legat usile la un dulap cu o pamblica,a reusit si a desfacut pamblica,a umblat in dulap si a gasit un pachet de servetele,avea numai servetele in gurita,acum sa vedem ce va face la kk ca din gurita eu am scos tot,obraznicaturi mici...!!!!





Poze Razvanel
Happy-mamy
Adinadewww.totsites.com/tot/razvanmic" target="_blank">Razvan mic si frumos(14.08.2009)
"Un ingeras minunat,o creatura binecuvantata....sa facem cunostinta,eu sunt Razvan Ioan,traiesc o lume minunata!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

nici nu vreau sa ma gandesc ce e la bucile lor..

brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_adina spune:

Vai da ce slaba e miscarea pe aici,cred ca de la caldura...;eu tot mai fac cate ceva prin casa si mai trag un ochi pe DC si nimic nou.Hai ca dau un pahar de bere rece poate va mai adunati.

la voi!



Poze Razvanel
Happy-mamy
Adinadewww.totsites.com/tot/razvanmic" target="_blank">Razvan mic si frumos(14.08.2009)
"Un ingeras minunat,o creatura binecuvantata....sa facem cunostinta,eu sunt Razvan Ioan,traiesc o lume minunata!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

de care bere?poate facem schimb eu am skol la rece

brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

bau
si eu pe aci cu un mesaj inainte de concediuuuuu....sperrrr...ca mama se simte cam rau si nu plec pana nu isi revine
fetili merci de consolare...nu-s deloc descurajata, ma simteam si ma simt inca nesigura la teorie...ce sa fac daca bestia nu ma lasa sa invat, data viitoare
v-am pupat, va urez sanatate la toate si in special la pitici, ca am vz ca sunt si bolnaviori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_adina spune:

cris eu am beck's lemon
emanuela concediu cat mai placut





Poze Razvanel
Happy-mamy
Adinadewww.totsites.com/tot/razvanmic" target="_blank">Razvan mic si frumos(14.08.2009)
"Un ingeras minunat,o creatura binecuvantata....sa facem cunostinta,eu sunt Razvan Ioan,traiesc o lume minunata!"

Mergi la inceput