**Buburuze de 2009 in actiune (25)**

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alic spune:

mai buburuzele, unde-ati fost? va tot cautam pe la scutece....si nic, nic

ia sa ma duc oleaca sa va citesc sa vad ce mai e cu voi, ca noi am venit dintr-o vacanta super, dar foaarte scurta...cu toatea astea avem ce povesti, dar dupa ce incarcam si poze, ok?

va pupicim si revenim!

---------------------------------------------------
ALICe, mamic de bebic Natalic (2 mai 2009)
---------------------------------------------------
adresa pt albumul de mot alicebirladeanu@rdslink.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alic spune:

Citat:
citat din mesajul lui Picky_toto

Salutare, salutare



Stefi e bine, creste, e neascultatoare, ignoranta, fitzoasa, curioasa, parsiva, isterica, iubitoare, inteligenta...zis mai bine...e dragostea mea.



ce bine zici...subscriu

---------------------------------------------------
ALICe, mamic de bebic Natalic (2 mai 2009)
---------------------------------------------------
adresa pt albumul de mot alicebirladeanu@rdslink.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alic spune:

Picky, va pupam cu drag, sper sa ne mai dai vesti cat de curand, si vorba lui Cris, arata-ne pozici cu pletoasa noastra draga

Eumada, 10 zile la mare? uauuuu....vine si eu cu voi ...distractie maxima si vreme pe masura!
subscriu la "turbare"..daca ma pui acolo pe-un sezlog, uit sa mai plec...

Cris, va pupam si pe tine si pe tero de trei ori...si nu te mai vaita, tu esti intr-un continuu concediu ca ai marea la picioare...vai ce te invidiez ce face dulceata teroricoasa?
aha...de-asta aveai sandale trase in poza, ca sa te lauzi la gagici! aveam o dilema, dar acum ca stiu, te trag de urechi ca sa te tina o viata!

Reby, saluari de la noi si ma bucur ca ai ceva "omuleti" din tara pe lanaga tine!

Lavi, si noi va iubim! (doar stiti) spor la curatenie! sa va iasa luna, luna!

Anna, sa va fie de bine concediul! frumos!

revin ca ma lasa ochii...
pupici multi, multi!

---------------------------------------------------
ALICe, mamic de bebic Natalic (2 mai 2009)
---------------------------------------------------
adresa pt albumul de mot alicebirladeanu@rdslink.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Neata!
la toata gasca!
Cris-ati fost la plimbare toata ziua,asa-i?
Alice-inde ati fost in vacanta?Hai ca te asteptam sa ne povestesti!


Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emanouela spune:

neata
iaca ca nu dau de beut....am picat atunci la sala, m-am dus bata, asta e, data viitoare
in rest...a venit soata, ne pregatim de concediu...vineri plecammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...si cam atat
o sa incerc sa mai intru pana plec....daca nuuuuu, cand ma intorc. v-am pupacit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

buna fetele,

simina multam de cafeluta
alic pai cred ca pana in decembrie o sa fim pe aicea ca sa asteptam toate buburuzele sa faca 1 anisorofff,nu stii ca noi constantenii vara muncim ca sa se simta bine turistul??si la aglomeratia care este cu o gramada de dobitoci care habar nu au sa conduca pe sosele,mai bine ma lipsesc si stau cuminteterorista mea e ok,progreseaza pe zi ce trece si ne uimeste cat de smart eintelege tot ce-i spunem,doar ca nu poate sa vorbeassca ca sa ne si raspunda..in schimb ne duce la locul respectiv sau ne aduce tot ce crede ea ca se poate asocia cu ce i-am cerutam luat sandalutele alea ca in septembrie am o nunta si e musai sa ma accesorizez cum trebuienaty ce face?
simina nu am fost la plaja,ci la padurenoi si inca o familie care au o fetita de 3 luni
mada si eu in locul tau as fi suparata..toti copii au simtul proprietatii cand sunt mici,dar pe masura ce cresc mai tine si de parinti sa le insufle alte valori,cum ar fi sa imparta cu ceilalti ceea ce are..numai ca din pacate,modelul vechi cu care incerca si maica-mea sa ma invete "nu da si la altii,ca ramai tu fara" inca se mai practica ..eu muncesc mult cu miruna la capitolul asta,si cat este ea de sectorista teroricioasa,tot ce are imparte cu toti
anna ce frumos pai o asa experienta trebuie repetatavladut ce face?
adina fataaaaaaaaaaa ce te-ai sexositsi piticul tau are niste ochisori e tare scump

brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia.p spune:

Fetele mele dragi suntem si noi prin zona....am citit dar nu mai tin minte multe. Am terminat curatenia a iesit super doar ca acum Rareselul meu e bolnav, are puroi in gat face febra mare si pe langa asta si tuseste rau, suntem din nou pe antibiotice....eu nush cum a putut face puroi la gatut ca doar sunt foarte atenta si nu-i dau nimic rece, sau poate aici am gresit ca l-am prea menajat?
Anna bine v-ati reintors ne-a fost dor de voi abia astept sa vad pozici, ma bucur ca v-ati simtit bine multi!
Alic ma bucur sa citesc despre voi si ma bucur de asemenea ca a fost bine-n concediu chiar dc a fost scurt a fost la maxim, astept pozicile va dulce!
Cris, Simina multi!
Ema imi pare rau de exam picat, las ca data viitoare va fi mai bine
Va pe toate si scuze dc nu am amintit pe toata lumea dar nu-s in apele mele!
Sa treaca raceala lui Rareselul si va vizitam mai des!

Mami fericita de pitic campion Rares Florin---te iubesc mult piticanie mica

Rareselul a implinit un anisor
Asa creste iubirea vietii mele 23.mai.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

neata mamici cu pici terorici

haideti la o ..poate si un frappe,perfuzabila e a mea ..,iar voua va las trabuce si vougue

ema nu fi trista ca sigur data viitoare o sa il iei eu recunosc ca atuci cand am dat de carnet acum 5 ani si prima data am picat la sala cu 21 pct,apoi dupa 2 saptamani am dat iar si am luat sala cu 25 si am picat la traseu,si a treia oara a fostcu noroc si am luat permisul avand in dreapta mea pe cel mai de temut garcea din c-taun palet de morcovi aveam in cur si-mi tremurau picioarele ca dracu,iar el zambea langa mine si-mi spunea ca mai incolo se schimba un pic traseul ca sunt niste lucrari pe trei sferturi de stradace incurajare nu???un si pentru tine si un pentru mica bestiuta..
lavi oooooffffffffff mai pui mic..nu e de la mancare si lichide reci,ci de la variatiile de temperatura din ultimul timp..pe langa antibiotic incearca cu lichide caldute,apa la temperatura camerei si fara manacare gen paine prajita

brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna-mama spune:

Buna,

Nici noi nu suntem bine, am luat virusul cel "vestit"care da diaree si varsaturi, am inceput eu de marti si de azi dimineata imi vomita Vladut intr-una. Am fost la medic si ne-a dat regim si saruri de rehidratare...nimic special. Sunt tare ingrijorata pt ca Vladut nu mi-a vomitat niciodata si nu stiu cum sa tratez simtomele astea, offf. In plus nici eu nu-s refacuta inca si mi-e destul de greu sa stau in picioare. Zilele trecute statea culcata in pat in fiecare camera in care isi facea Vladut de lucru ca nu puteam sa stau in picioare, acum o sa zacem amandoi

Sanatate multa si lui Rareselu, sa treaca repede gatutul.

toate fetele si revin cand ne-om recapata fortele

de baietel nazdravan (09.02.2009)


e simplu, doar sa vrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simina1980 spune:

Neata!
Anna,Lavi sanatate multa puiutilor si voua multa tarie sa puteti sa aveti grija de ei!
Lavi-mi s-a facut o frica ca eu i-am tot dat lu Anducu inghetata ca nu pot sa scap de el,daca ma vede ca mananc eu sau altcineva inghetata si nu-i dai plange-ii place la nebunie.
Ema-concediu placut! lu Dariusica.
Hai ca ma apuc de treaba si mai intru mai tarziu!

Mamica de Razvan-Alexandru(24.08.2009)

Mergi la inceput