Copilasi din 2002 *80* Scolari in vacanta !!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Cristina, la multi ani fericiti impreuna!

katty, mai bine nici nu se putea pentru Andrei. Se simte bine acolo si, stiind asta, cred ca suporti mai usor dorul de el. Lasa ca maine o sa-l vezi si-o sa-l pupi cat pentru toate zilele.

Nina, asa e si la noi, de cand a venit vara ne culcam din ce in ce mai tarziu dar, din pacate, ne sculam devreme si mai sunt si 2 saptamani de scoala chinuitor de lungi...

Nicoleta, nici eu n-am chef sa gatesc pe caldura asta.

Lucia, cu draga inima iti trimit si eu soare si vreme buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nicoleta
Lucia, 10 grade iti ajung? Cum vrei sa ti le trimit?-------------------------------------Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!
10 s perfecte. Cum avem noi ziua vreo 15-16, cu zece ale tale e taman bine. Pai mai conteaza cum sa le trimiti.Trimite le cum vrei, numa sa vina odata.Merci Katy. Baga la pachetul Nicoletei cu cele 10 grade.
my deviantArt Gallery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Iuppiii, vine weekendul, vine concediul, sunt tare happy, azi imi vad si puiul...dupa 2 saptamani! Urmatoarea saptamana sunt la Visi, ne convorbim de-acolo!

Cristina22, hai de pove' cum v-ati sarbatorit ieri...

Lucia, s-a mai incalzit la voi? Numai ne gandim si ajunge caldura si la voi! Pe aici alterneaza in zi perioadele foarte calduroase cu cele cu furtuni si rapaieli!

Cristina_C, , ai mare dreptate, azi voi fi foarte fericita diseara!

Nicoleta, eu am avut chef de gatit, ca daca plec, i-am lasat sotului o oala de ardei si dovlecei umpluti si o oala cu ciorbita, in rest se descurca el, ca e baiat mare!

Nina, distractie placuta la strand...si poze, o sa pun si eu dupa ce voi ajunge la Visi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

ahaa, Katty-il lasi pe mister home alone!Tu ai concediu?
Acolo il sarbataoriti pe Andrei?

'Poi, am iesit toti 3, am papat si ne-am cadorisit cu cate un ceas.Asta a fost surpriza lui C.

Lucia-si eu iti trimit cateva grade, da' crede-ma ca le dau cu inima grea.Iubesc vara cu temperaturile ei cu tot.
Cum sunt voinicii tai?

Cristina-iti multumesc!Si voua numai bine va dorim!
Off, sa treaca si saptamanile astea 2, sa se bucure si Robert de vacanta!

Nico-deci voi pe 23!!Muuulti ani impreuna, cu sanatate si bucurii!

Ma grabesc ca azi nu am avut timp de FB

Sunt p-aci!



C+C=Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

, dragi mamici !
Lucia, din tot sufletul iti trimit si eu, cateva grade in plus, ca avem de unde. Sunt vreo 30 grade C si la noi.
Ce zici, Nico ? E prea cald pt. o zona de munte.
Vrem caldura, da' nici chiar asa. Oricum, seara mai trage cate o ploaie buna.
Un weekend minunat, tuturor !




Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Multumesc Cristinelor, si tie, Nina, inca nu a sosit soarele, nici caldura. Asteptam sa apara ceva in we. Eu pot sa va trimit tuturor o briza racoroasa ca sa mai scada temperatura 3-4 grade.Noi suntem bine, marti avem intalnirea parinte profesor dar deja am primit raportul pentru termul trecuti Liviu este foarte bine cam pe toate planurile. Trebuie sa continuam sa lucram cu el ca sa mentinem acelasi nivel sau chiar sa se descurce si mai bine.Victor a inceput sa repete tot mai multe cuvinte, il vede pe taicasu cu berea si zice si el "beea". M a distrat ca am vazut la tv un ursulet si i-am aratat "uite Victor, ursul, ursuletul" la care el " beaaa" adica bear. In fine a prins multe cuvinte, si tot incearca sa le zica, prefera varianta mai simpla. Daca e mai simplu romaneste zice in romaneste, daca e mai simlu in engleza zice engleza.Va doresc un we placut cu vreme buna si multa distractie!


my deviantArt Gallery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Lucia, felicitari pentru rezultatele la invatatura ale lui Liviu! Si pentru piciul vorbaret (pai in felul asta il intrece pe Matei Mutulica al nostru ).

Caldura mare, norocul nostru ca bate vantul putin, stam cu usa deschisa...
Astazi mergem sa vedem un apartament (am mai vazut unul, intr-o mansarda de casa, foarte fain, dar cam departe de scoala, desi se ajunge mai repede - nu trebuie sa schimb atatea mijloace de transport...), vrem sa ne mutam de aici. Sa speram ca vom si reusi...

-------------------------------------
Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Mulumim Nicoleta.M-a izbit soarele prin fereastra in dimineata asta. F stralucitor dar cu . Sunt doar 7 grade afara. Caldura de ati trimis-o cred ca s-a risipit pe drum. La un asa drum lung, doar soarele a mai ajuns, caldura saraca, nu a facut fatza si s-a descompus.


my deviantArt Gallery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

'neatza!
wow, bravo Liviu!!
Ce m-a distrat Victor cu"beea"!!Asa mic si l-ati si facut poliglot??

Nico-succes la cautari/mutari! Era nevoie pentru a fi mai aproape de scoala?

Nina-sa stii ca si la noi, ieri dupa amiaza, a bagat o ploaie, de s-au inundat strazile.Noi eram pe-afara, ii luam pe parintii lui C sa-i ducem ca gara, ca s-au dus la mare.

In rest, musafiri, plimbari, d-astea...

O duminica frumoasa sa avem!!


C+C=Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

Si la noi a plouat, avem temperaturi sub 30, cu putin "noroc" chiar sub 20... Crec ca gradele au luat drumul Australiei.

Cristina este inca la noi, pana pe 27, iesim pe unde putem (ieri la Zoo mic si la Zoo mare), astazi cu bicicletele prin zona...

Da, este nevoie de mutat fiindca vrem ceva mai aproape de scoala si fiindca aici sunt neseriosi, trebuiau sa repare un geam de un an si nimic!!

Sper ca ati avut un week-end fain!

-------------------------------------
Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!

Mergi la inceput