Copilasi din 2002 *80* Scolari in vacanta !!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salut.

Ne topim, efectiv! Maine va fi si mai cald, apoi mai scad temperaturile... Pfiuu, ce buna ar fi fost acum o balaceala!

Stefan nici nu aminteste de scoala. Azi din proprie initiativa a mai scris ceva pe niste reviste in germana... mai citeste cate ceva (scurt). Maine va merge cu profa lui de germana la un muzeu...

Revin.

-------------------------------------
Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Neata!

Vrea cineva caldura? Este cumplit de cald! Si noaptea, si ziua, mereu! Astept sa ploua, sambata...

De azi incepem si noi sa mai lucram cate ceva, problema este ca nu ma pot ocupa de Stefan constant, asa ca va fi... printre picaturi! Uf! Dar voi incerca sa fie fara stres.

-------------------------------------
Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

noah, atunci, toata lumea sa-si ia chilotzii de baie si jump in piscina.E petrecere!! Cum nu?Azi, C+C avem 10 ani de TOGETHER oficiali si muuuulti neoficiali


C+C=Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Neata!
Nicoleta, si la noi a fost ieri cumplit de cald, dar pe seara a venit o furtuna si cu grindina, in 10 minute a plouat de a inundat bulevardul nostru, nu se mai cunosteau bordurile, m-a prins la posta unde ma dusesem sa pun pachete ptr. bazar, noroc ca a venit sotul sa ma ia, ca a fost cumplit! Am stat nu stiu cat sa se scurga apa in canalizare sa putem merge spre casa! Dar s-a racorit, macar!! Sper sa ploua si la voi, ca stiu ca e greu!

Cristina22, felicitari si la cat mai multi ani impreuna!!! Si cum planuiti sa serbati acesti 10 ani? Ceva special????

Nina, Andrei nu duce dorul scolii, eu sunt fara copil acasa de vre-o luna, mi-e greu, dar stiu ca pe unde e ii e bine, ii e racoare, sta la piscina in fiecare zi...are copii cu care sa se joace, e fericit in fiecare seara cand vorbim la telefon! E intr-adevar greu ptr. Cristina fara verisoarele ei, s-au obisnuit impreuna!! Maine plec si eu la Visi, asa ca maine il voi vedea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

, dragi mamici !
Cristina, felicitari ! Si la cati mai multi ani fericitit impreuna !
Sa aveti o zi minunata !
WOW, petrecere in piscina ! Nu refuzam.
Si la noi a fost cald, chiar prea cald, ieri, dar seara tot a tras o ploaie. Cred ca la fel va fi si azi.
Cristinuca are un caiet de vacanta(romana si mate)primit de la scoala, iar din luna asta lucreza in el zilnic, mai putin in weekend. Apoi urmeaza de citit si povestit minim 5 lecturi.
Desi, da de inteles ca era mai bine in timpul scolii, totusi, ziua nu-i ajunge la cate ar vrea sa faca. Adoarme taziu, jucandu-se cu plusurile si se trezeste tarziu.


Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

katty, da, s-a obisnuit cu ele, desi, nu prea mai petreceau timp impreuna, decat prin casa. Afara numai Patri ce mai iesea cu Cristina, in caz ca nu iesea cu gasca ei de prieteni, si ea.
Ce fain ca va intalniti la Visinesti, in weekend !
Va fi un weekend canicular, se pare. Poate ajungem si noi, la strand.
O zi cat mia faina, tuturor !






Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
www.desprecopii.com/info.asp?id=1443" target="_blank">Cum ne-a schimbat diabetul viata

Copilasi din 2002
Minunatele Scorpiute

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Fie-ti ingerii aproape, Emma, licurici scump !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina22 spune:

multumesc.Imi place sa sarbatoresc cu voi!
Katty-stiu doar ca iesim.Sotu' meu e d-asta cu surprize.Rusinos, da' eu nu m-am gandit la nimic
Te cred ca Andrei se simte minunat.Locul e minunat, are prieteni.De vis!

Nina-ioi, nici lui Andrei nu-i ajunge timpu'.Seara pica de somn jucandu-se.

M-a afectat MM...prima data am fost consternata, apoi am vorbit cu Laura nostra, am urmarit la tv un psiholog care explica ce inseamna depresia...off...am inteles si e dureros...

C+C=Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Oau, petrecere! Cristina, la cat mai multi ani impreuna, si la nunta de aur tot la piscina sa o serbezi! Noi, 10 ani de la nunta peste fix o saptamana ;).

Katty, te cred ca iti este greu, insa din cate povestesti in Bucuresti nu ar fi putut sa se bucure asa de vacanta. Asa ca fii fericita ca poate sa stea la piscina si caldura.

Nina, nici lui Stefan nu-i ajunge uneoir timpul pentru a se juca. Si el tot tarziu adoarme, dar ii da Matei trezirea devreme. La voi tot asa cald este?

Ma intorc la ale mele (cine are chef sa gateasca pe vremea asta? :( ).


-------------------------------------
Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nicoleta
Neata!Vrea cineva caldura? -------------------------------------Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!
Io vreau , io vreau! Unde unde e caldura ca abia o astept...Cristina la multi ani fericiti cu dragoste si armonie sa aveti si de aici incolo!
my deviantArt Gallery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Lucia, 10 grade iti ajung? Cum vrei sa ti le trimit?

-------------------------------------
Hai la drum si-om vedea noi ce si cum!

Mergi la inceput