Pestisori... pestisori... (62)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Ely este firesc sa te ingrijoreze dar nu e cazul, este f . usoara operatia ,a facut si nepotul meu cand era mic , poate tot la varsta lui Andrei si il tin minte doar ce mergea usor cocosat dupa operatie .. dar s-a refacut repede ....tinem pumnii

Va pup si o seara plakuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Ely suntem langa voi si va vom tine pumnii pentru refacerea rapida.
Stiu ca este neplacut si e normal sa-ti faci griji,dar va fi bine.Noi va dulce!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna dimineata!

cafeluta e pregatita si ca sa nu va fie rau va ofer si micul dejun .

Azi am cateva drumuri de facut dar printre picaturi mai trec si pe aici.

Va pupicesc si sa aveti o zi minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

ely o sa fie bine .... am prietene care au copii cu operatie de hernie si s-au refacut rapid

te inteleg , stiu ca te ingrijoreaza momentul cand il dai strainilor sa-l duca in sala si pe mine ma stresa ideea asta inainte , chiar si acuma o am in minte cum plangea cand l-au luat de la mine in brate , darrrr pentru stresul copilului exista o solutie, mi-am dorit sa nu ramana stresat dupa operatie si cu cine stie ce amintiri si am spus doctorului ca e sensibil si atunci cand l-au operat i-au dat inainte cu o jumatate de ora de a intra in operatie o pastiluta care l-a facut sa uite tot tot, el nu-si mai aducea aminte dupa operatie decat ca ne jucam pe patul din salon si cand s-a trezit din operatie era tot acolo in aceeasi pozitie .
ai putea sa intrebi de asemenea pastile.... sigur sunt , pe al meu l-au operat acuma vreo 8 ani

in rest .... ma bucur ca e vineri , merg la sat , la plaja , curte ... aer curat


offff cum am scris de aiurea ... sper sa intelegi ... da am scrris intr-o viteza

restul trupei pupici

andanii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata si de la mine!

Io, nu-s prea in apele mele dar... o sa ma scutur eu de ca, sunt destule treburi de facut... si e deja zapuseala iar... ufff... ...

Ely , o sa fie bine pana la urma, ai sa vezi . Multa sanatate lui Andrei si sa aiba o refacere cat mai usoara dupa operatia pe care o va face. Va fi totul bine .

Pt. celelalte sirenete: salutari si numai bine tuturor .

Weekend placut, linistit si relaxant la toate !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Ely multa sanatate fiului tau! sa treceti usor peste operatie si refacerea sa fie cat mai rapida.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

DANA, sa stii ca te invidiez putin .... glumesc , ma bucur pt. tine ca pleci la tara ,la soare ,la aer curat .Petrecere frumoasa . Duminica e posibil sa ies si eu la iarba verde , la un gratar ...vedem ..

......doamne cat de cald poate fi afara .. cumplit .. am fost si am lesinat ..mai trebuiasa ajung undeva dar aman ptr. diseara.

o zi racoroasa !

Cryna ,lasa apele tulburi ca ti-o iei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Vecina de alaturi bate la usa.
El deschide si ea zice :
"Auzi, abia am ajuns acasa si am chef sa ma distrez, sa ma imbat si sa fac sex toata noaptea... tu esti ocupat diseara?".
"NUU, nuuu!!!".
"Atunci imi tii si mie cainele ?"




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Acum am ajuns,sunt franta,dar am intrat sa va salut.!
Suntem bine,dar obosite.Si fetele au fost cu ai mei in oras saia pensiile si nu au dormit dupa amiaza.Sunt deja zombi,asa ca am intrat doar sa va spunem noapte buna!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna dimineata!


Hai trezirea va asteapta si findca deja e f. cald , va ofer si un suc racoritor .

Va doresc o zi buna ! A mea nu e chiar asa , ca a reusit cineva sa ma enreveze .



Mergi la inceput