Pestisori... pestisori... (62)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Trist dar din pacate adevarat ...Dumnezeu sa o ierte! Odihneasca -se in pace .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Dumnezeu sa o odihneasca si sa o ierte...Nu ma gandesc decat la micutul pe care l-a lasat in urma si pe care se spune ca si l- dorit enorm...Sincer,ma simt deprimata...Pana si vremea o plange...
Nu am o stare foarte buna,m-a afectat vestea...In rest suntem ok.
Suri in concediu plecam pe 24 august daca va fi totul ok;uite ca nu stim ce ne aduce ziua de maine...
Cryna sa ai spor la treburi,tu esti oricum aici cap de lista in a ne tine unite.
Fetele,nu sunt in stare de prea multe in seara asta,va pup!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata!


Hmmmhhh, pt. azi - 15.07.2010, horoscopul zice cam asa : "De mult nu ai mai avut parte de o relatie atat de buna in cuplu. Il simti pe partener cu adevarat aproape de tine, va completati reciproc, sunteti pe aceeasi lungime de unda si comunicati excelent, de parca ati fi unul. Nici nu-ti vine sa crezi ca iti aproba ideile si contribuie entuziast la materializarea lor. Nici o intrebare nu ramane fara raspuns ori de cate ori sunteti impreuna iar ceea ce iese din colaborarea voastra va ofera amandurora un puternic sentiment de fericire. Planurile de viitor care se nasc acum au toate sansele sa se concretizeze pentru ca va aduceti contributia in mod egal."///"Nu te baza decat pe tine insuti astazi. Vei fi astfel sigur ca limitezi la maxim posibilele erori. Nu lucra in colaborare cu prieteni sau persoane apropiate. Acestea iti aduc doar neplaceri. Este o zi benefica pentru proiectele de uniune sentimentala, pentru angajamente de durata. Cei singuri pot sa aiba parte de o intalnire definitorie."///" Astazi trebuie asa iei niste decizii serioase privind unele proiecte din viitor. Profiti de aceasta sansa si esti comunicativ cu asociatii tai si stii sa asculti la randul tau. Consolideaza-ti eforturile si incearca sa eviti situatiile epuizante. Vei invata sa faci economie de energie prin realizarea responsabilitatilor pe rand. Ai parte de succes mai ales datorita puterii tale de atractie. In aceasta dupa-amiaza te bucuri de un schimb placut de idei si noutati cu un prieten apropiat."///"In functie de starea ta de spirit, poti fi sufletul petrecerii sau poti coordona activitatea din umbra. In ultima perioada nu ai fost tocmai in apele tale, asa ca ceilalti nu prea te-au vazut in actiune."///"Incearca astazi sa fii putin mai detasat(a), in loc sa fii prea riguros (riguroasa) si tensionat(a), pentru ca acest lucru s-ar putea sa-ti faca mult rau eficientei tale. In activitatea profesionala, daca se poate, cedeaza si altora din responsabilitatile tale si adopta o atitudine cat se poate de modesta. De data aceasta, stiintele paranormale si oculte s-ar putea sa-ti iasa in cale, de aceea exploreaza-le daca iti face placere, dar fii atent(a) sa nu te lasi pacalit(a) de diversi sarlatani care pretind a fi guru sau clarvazatori. Da o sansa sanatatii tale si abtine-te de la toate excesele."
Io, inca nu confirm nimic ... sunt inca in asteptarea evenimentului care sa ma duca in al .

Si da, foarte trista vestea de ieri ... cine poate sti ce durere asa de mare o fi avut saraca MM in suflet ca sa se intample asta , offf... sa speram ca si-a gasit linistea si iertarea acolo unde este acum .Nu mai zic nimic... nimic ...

Hai ca ma car la treburi... si o zi frumoasa si placuta la toate sirenetele ! Numai bine tuturor! & &

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Neata!Azi vin la cafea,sunt acasa cu fetele...in ziua libera.
Am dormit pana acum o ora,incep sa recuperez din timpul pierdut.Inca as mai lancezit in pat,dar...fetele le-am gasit deja scimbate,spalate si gata sa iasa afara.
Asa ca le-am dat sa pape,sa bea laptele,iar acum ma duc sa stau cu ele pe afara,ne vom juca impreuna.Are si statul asta acasa partea lui buna!

VA ,pe mai tarziu!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Fetelor acum o cred pe mama!!!E balamuc mare cu mandrele mele.Fac o galagie...alearga si au zapacit pisoii.Avem niste pisici mici,le iau in brate,le leagana si le dau sa manance atunci cand vor ele,de la ele din mana..Tre sa ai nervii tari sa le faci fata.O incurajez pe mama,mai are o luna si o saptamana pana la concediu,dupa care va veni linistea ca vor merge amandoua la gradinita.
Ce faceti voi,pe unde sunteti?
Cuscra sa nu ma injuri rau de tot,sunt dusa,am uitat sa te sun,dar imi iau eu revansa.Ce face ginerele meu?

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

heeeloooo
da trist , ffff trist , nu-mi dau seama ce o fi determinat-o sa recurga la un asemenea gest .... frumoasa era, succes aveam , familie iubitoare, copil care are nevoie de ea .... oricat de deprimata as fi ca-s grasa nu as putea sa renunt la baietii mei si sa ma sinucid ... ma cutremur numai cand ma gandesc ... nu stiu , chiar nu stiu ... saraca de ea , ce o fi chinuit-o chiar asa de tare .... sa bei insecticid ... va dati seama ???? incredibil .... de neimaginat sunt intoarsa pe dos de ieri , numai la asta ma gandesc ...

andanii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Marketing Feminin:


1) Esti la o petrecere si vezi un tip super. Te duci la el si ii spui:
'Sunt foarte buna la pat'.
Asta e Marketing Direct.

2) Esti la o petrecere cu niste prieteni si vezi un tip super. Unul din
prietenii tai se duce si ii spune: 'Tipa aceea e foarte buna la pat.'
Asta e Publicitate.

3) Esti la o petrecere si vezi un tip super. Ii ceri numarul de telefon.
Dupa o zi il suni si ii spui: 'Sunt buna la pat'.
Asta e Telemarketing.

4) Esti la o petrecere si vezi un tip super. Il recunosti. Te duci la el si
ii improspatezi memoria: 'Iti aduci aminte ce buna sunt la pat?'
Asta e Customer Relationship Management

5) Esti la o petrecere si vezi un tip super. Te ridici, iti aranjezi
rochia, te duci la el, si il inviti sa bea ceva. Ii spui cat de bine
miroase, ii lauzi costumul, ii oferi o tigara si ii spui: 'Sunt foarte buna
la pat.'
Asta e Relatii cu Publicul

6) Esti la o petrecere si vezi un tip super. Te apropii si ii spui: 'Sunt
foarte buna la pat' si-i mai arati si un san.
Asta e Merchandising.
) Esti la o petrecere si vezi un tip super. El vine la tine si iti spune:
'Am auzit ca esti foarte buna la pat.'
Asta e Brandul, puterea marcii.

8) Vii dimineata devreme, suparata, de la o petrecere unde n-ai reusit sa
agati nici un tip. Te chinui sa te sui pe un tomberon aflat in fata
blocului, iti pastrezi cu greu echilibrul pe el si strigi cat poti de tare:
'Sunt foarte buna la pat!'
Asta e SPAM.



Marketing Masculin:

1) Esti la o petrecere si vezi o tipa super. Te duci la ea si ii spui:
'Sunt foarte bun la pat si rezist toata noaptea fara oprire'.
Asta e Publicitate Falsa si se pedepseste conform legii.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Suri, sper ac ai avut o zi plakuta cu fetele azi

Cryna, marfa horoscopul, mai ales prima parte ..super

va pup si revin !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Suri a fost o zi placuta,cred ca nici nu realizam cat de mult imi lipseste cat mai mult timp petrecut cu ele.Este drept ca apar si "diferente" intre noi,dar cu argumente din toate cele trei parti,ajungem la un consens
Dana scuze,am adormit langa ele.


nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Vin si eu la raport... sunt un pic suparata pt. ca Andrei aer hernie inghinala... si nu se mai retrage... stiam ca este acolo, dar nu era nimic grav... se retragea de la sine, mai aprea... dar acum nu mai se duce inapoi... n ue f. urgent... dr. pediatru zice sa asteptam sa treaca caldurile... si in toamna sa-l operam...
Operatia in sine stiu ca este una usoara... dar tot sunt speriata... de cum va reactiona cand o sa-l las pe mana unor straini cand il vor lau la sala de operatie, pana il adorm, apoi reactia la anestezie

Acum fac sapaturi sa vad incotro ne indreptam... cand o sa fie cazul...



Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput