Pestisori... pestisori... (62)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuuuuulti ani, Alexandra Stefania!
Sa fie sanatoasa si norocoasa!



Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmaw spune:

LA MULTI ANI ALEXANDRA STEFANIA
Multe bucurii si viata senina
Iar mamicii bisou

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Multumim din suflet fete dragI!!! pentru voi din partea noastra!
Nu mai sunt in stare sa stau,revin maine si cu alte amanunte!Sa aveti o noapte buna!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata sirenetelor! Poftiti la ca, e cam ultima pe care v-o ofer ... , , ceai , ...

Nicoll, felicitari pt. examenele luate si bafta si la cel restant si felicitari si pt. incheierea divortului si numai bine de acum inainte . Sincer, io ma asteptam sa te trezesti cu o pensie de genul asta ... e calculat la minimul pe economie ... cam asa merg treburile in general cand nu ai adeverinta de salariat de la el ... mno, iti doresc sa reusesti a recupera somnul si sa-ti revii la normal. Distractie placuta la mare, cand veti merge , si muuult succes la gasitul unui nou job , cand va fi cazul. Multa sanatate si la toate trei gagicile .

Dany, sper sa reusesti a recupera banii pana la urma .

Celelalte sirenete, & ... numai bine tuturor si intalneala reusita si frumoasa bucurestencelor .

Io, am o durere de cap nasparlie inca de dimineata si o stare de spirit plangacioasa ca, mi-a cam disparut optimismul momentan dar, incerc sa ma scutur cat pot si sa ma apuc de treburi (perdele, geamuri, etc.,...) ca, zboara timpul repede, repede ... si cu vremea asta schimbatoare, ploioasa, e cam aiurea de facut treburile dar, mno, trebe facute ...

In fine, la toate si o zi placuta ! & &

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

nicoll sa-ti traiasca fetitza ... sanatoasa , voioasa si cu mult noroc

restul va pup

deci va invidiez ???:? va intalniti sau nu ????

andanii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna seara !

Crynuta , cum adika e ultim acfaea care ne-o da-I / iar ai de gand as dispari, ia vezi ca pun bata pe tine .Stai aici .

Suri, da , din pacate iar dar lasa ac se rezolva ele cumva toate.Felicitari pt. divort .Daca pot spune asa .. e ciudat dar na asta e treaba ..... imi pare rau pt. examen dar stuii tu vb . ceea facerea de bine f .... de mama ... tu sa fii sanatoasa si fetele si ai tai dragi .Succes cu gasirae unui job nou.Cand pleci al mare ?

Dana , nu stiu daca ne vedem ? Hai si tu .

PUPEZ TOATE SIRENELE SI MAI REVIN .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Nope Dany... o sa incerc sa nu dispar dar, o sa dau ceva mai rarut pe aici ca, pana la urma... dupa ce s-o mai ivit cate una alta de rezolvat ... se pare ca, am reusit sa ma apuc si de curatenia generala de care va ziceam mai de demult ... sper ca ma invoiti, nu-i asa?

si o seara linistita la toate sirenetele ! & &

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

oki doki , Cryna .. te invoim dar doar asa putin..trebuie sa intri cel putin de 2 ori / zi, da !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Hai Buna dimineata!


Trezirea , soarele e sus pe cer ! cafeluta va asteapta

...

Eu dupa cum vedeti sunt matinala, cred ca din cauza caldurii am dormit mai putin .Acum astept sa vina o domnisoara sa imi faca mani/pedi apoi merg sa fac niste plati si pana la somaj.

Va urez o zi minunata cu multe realizari si spor la toate !

Crynuta , mai pui horoscop? Mi-a plakut ala cu indragosteala de ieri, eu confirm ca asa este.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Nu pot sa cred ca a murit Madalina Manole
Am fost colege pentru cateva luni la facultate. Parca o vad cu parul prins in doua codite impletite, cu cafeaua cu lapte.
Era ceva obisnuit sa avem "vedete" printre noi. Nu ma entuziasma atat de tare. Dar cand o vedeam pe Madalina , in aceiasi sala de curs , aveam o senzatie placuta. Ca si cum realul si irealul ar fi facut pact si s-ar fi aflat in acelasi loc. Pe Madalina te asteptai sa o vezi doar la televizor si totusi era acolo, o colega obisnuita de an, care zambea prieteneste, fara sa arate ca se simte stingherita de faptul ca toata lumea o privea altfel. Erau orele in care era un om obisnuit.
Dumnezeu sa o ierte si sa ii odihneasca sufletul in pace.

Mergi la inceput