Prietene la bine si la greu - 31

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Ioi mai Lavi, mi-au dat lacrimile de emotii!!! Supeer!!! Hai povesti placute cu ai tai, si ne mai zici tu dupa ce pleaca ei cum ati petrecut!!!

Madam Capisones, sa stii ca e innourat la mare, e caldut, habar nu am daca o fi lume pe plaja, azi am avut o lene...de nu am iesit din casa! Oricum nu a plouat, banuiesc ca e o zi placuta de stat la leneveala pe plaja, ca nu iti mai trebe si umbrele

Io am ramas interzisa la ce baie are Raluci, cada m-a dat pe spateee! Sa inteleg ca ai si sistem audio pe ea????? De Bubu, ce sa zic, era in lumea lui acolo in apita!
Si noi tre sa facem baia din apartament, asta e singurul motiv pt care nu reusim sa ne mutam la casa noastra, dar....nu avem bani nici macar pt o gresie amarata si cea mai ieftina, darmite sa visez la o baie ca a ta!!
Sa nu mai zic ca ne-am interesat sa ne debransam de la apartamentu ala, ca nu ne permitem sa ne mutam nici anu asta, si ni s-a spus ca ne trebe acordu asociatiei, aia nu ne da acordu, dar si chiar de ni-l da, ne costa vro 15 mil in diverse taxe. Iar ajungem sa platim la iarna 2 intretineri, si la cum anunta astia ca o sa coste caldura

Monisu, io zic sa bagi un link si pt postarea cu RH - a lui Dozz, mi se pare foarte foarte utila, si explicita, ashea pe intelesu tuturor! O mai fi de folos pt careva vrodat'


Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

in timp ce asteptam sa vina hartia, bubu tipa pe acolo facea vocalize, i s-a facut foame si ce sa suga si el, obrazul meu, iar arat ca o adolescenta amorezata

bubu aseara la baie a zis "meme" cred ca la mine se refera cu busilatul mai subtire e muult mai usor sa se traga pe burta

by Raluca, full time mother for Remus Andrei(8 nov '09)
Poze BUBU
asa creste Bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns padi spune:

Citat:
citat din mesajul lui laviniablaga
atentiune atentiune:A VENIT TATA LA MINE

Asa cadou frumos!!! La multi ani!!!

Adriana de Laura (08.12.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui laurairina13
Io am ramas interzisa la ce baie are Raluci, cada m-a dat pe spateee! Sa inteleg ca ai si sistem audio pe ea????? De Bubu, ce sa zic, era in lumea lui acolo in apita!
Si noi tre sa facem baia din apartament, asta e singurul motiv pt care nu reusim sa ne mutam la casa noastra, dar....nu avem bani nici macar pt o gresie amarata si cea mai ieftina, darmite sa visez la o baie ca a ta!!
Sa nu mai zic ca ne-am interesat sa ne debransam de la apartamentu ala, ca nu ne permitem sa ne mutam nici anu asta, si ni s-a spus ca ne trebe acordu asociatiei, aia nu ne da acordu, dar si chiar de ni-l da, ne costa vro 15 mil in diverse taxe. Iar ajungem sa platim la iarna 2 intretineri, si la cum anunta astia ca o sa coste caldura


da verdele ala face toata treaba, va doresc sa va faceti tot ce va doriti, din pacate anul asta este de mare kko, eu sunt increzatoare ca vin vremuri mai bune.

Andre mai sterilizezi lingurite castronase? io nu fac rau, dar mai peste tot pe unde am citit nu prea isi mai are rost sterilizare de cand incepi cu diversificarea. eu am buretelul lui de vase doar al lui si cam atat, in rest sterilizatorul e sus in depozit

by Raluca, full time mother for Remus Andrei(8 nov '09)
Poze BUBU
asa creste Bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Lavi, am intrebat soatza si mi-a zis ca asa e, intradevar vi se blocheaza dosarul cu indemnizatia, deci implicit nu primiti banii, pana nu se solutioneaza dosarul in instanta. Cam are dreptate nenea ala..

Mami de rechinasa Amalia Teodora (03.11.2009)

rechinas in pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b

Andre mai sterilizezi lingurite castronase? io nu fac rau, dar mai peste tot pe unde am citit nu prea isi mai are rost sterilizare de cand incepi cu diversificarea. eu am buretelul lui de vase doar al lui si cam atat, in rest sterilizatorul e sus in depozit

by Raluca, full time mother for Remus Andrei(8 nov '09)
Poze BUBU
asa creste Bubu


Nici eu nu mai sterilizez de cand am inceput diversificarea.

------------------------
Dana, mami fericita de David ( 2 noiembrie 2009)

Albume foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Citat:
citat din mesajul lui dana n.
Citat:
citat din mesajul lui raluci_bAndre mai sterilizezi lingurite castronase? io nu fac rau, dar mai peste tot pe unde am citit nu prea isi mai are rost sterilizare de cand incepi cu diversificarea. eu am buretelul lui de vase doar al lui si cam atat, in rest sterilizatorul e sus in depozitby Raluca, full time mother for Remus Andrei(8 nov '09)Poze BUBU asa creste Bubu
Nici eu nu mai sterilizez de cand am inceput diversificarea.------------------------Dana, mami fericita de David ( 2 noiembrie 2009) Albume foto
Pai atunci nici eu nu mai sterilizez de maine. Nici biberoane, suzete? Chiara Ada, vita mia , Chiara creste Odiseea plecarii noastre acasa , Botez Chiara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Citat:
citat din mesajul lui dana n.

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b

Andre mai sterilizezi lingurite castronase? io nu fac rau, dar mai peste tot pe unde am citit nu prea isi mai are rost sterilizare de cand incepi cu diversificarea. eu am buretelul lui de vase doar al lui si cam atat, in rest sterilizatorul e sus in depozit

by Raluca, full time mother for Remus Andrei(8 nov '09)
Poze BUBU
asa creste Bubu


Nici eu nu mai sterilizez de cand am inceput diversificarea.

------------------------
Dana, mami fericita de David ( 2 noiembrie 2009)

Albume foto


Pai atunci nici eu nu mai sterilizez de maine. Nici biberoane, suzete?

Chiara Ada, vita mia , Chiara creste
Odiseea plecarii noastre acasa , Botez Chiara




Doar ptr suzete (mai cad pe jos) folosesc servetele sterilizante. Sunt Chicco si foarte practice.

------------------------
Dana, mami fericita de David ( 2 noiembrie 2009)

Albume foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluci_b spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Citat:
citat din mesajul lui dana n.

Citat:
citat din mesajul lui raluci_b

Andre mai sterilizezi lingurite castronase? io nu fac rau, dar mai peste tot pe unde am citit nu prea isi mai are rost sterilizare de cand incepi cu diversificarea. eu am buretelul lui de vase doar al lui si cam atat, in rest sterilizatorul e sus in depozit

by Raluca, full time mother for Remus Andrei(8 nov '09)
Poze BUBU
asa creste Bubu


Nici eu nu mai sterilizez de cand am inceput diversificarea.

------------------------
Dana, mami fericita de David ( 2 noiembrie 2009)

Albume foto


Pai atunci nici eu nu mai sterilizez de maine. Nici biberoane, suzete?



io zic ca nu, spalate bine si gata


by Raluca, full time mother for Remus Andrei(8 nov '09)
Poze BUBU
asa creste Bubu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dozz

- consultatia la CMU e 4 mio



Scuza-ma, dar nu inteleg. 40 lei (400 mii) sau 400 lei (4 milioane)?

Poze noi cu Pinky de la 7 luni (nascuta in 09.12.09)

www.youtube.com/my_videos" target="_blank">Filmulete cu Pinky

Botezul Cezarei - poze

www.youtube.com/watch?v=QuT8Cn9C5jg " target="_blank">Botezul Cezarei - filmulet

Mergi la inceput