Albinutze de Mai-Iunie 2009***83***

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns happymum spune:

buna dimineata

un lucru nu am putut uita in mod sigur. ca astazi este ziua sabinei de carla.
fetita frumoasa si scumpa. sa cresti sanatoasa si fericita alaturi de toti cei care te adora si ii iubesti la randul tau.

de asemenea, cu mult drag pentru Radu Deian de relusha. sa fiti sanatosi cu totii.

salut si pup pe toti bebelusii... deja sunt maaaaaariiii...
dar si pe mamici.

numai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Ana bun venit in clubul "batausilor"! Uite asa e David... Ne dispera cu imbrancitul copiilor! Are slabiciune pentru fetite si in general pentru copii mai "slabi"! Daca vede unul mai infipt, e prietenul lui! Si am incercat de toate: explicat, strigat la el, tras de urechi... Se pare ca nimic nu functioneaza! Pur si simplu stam cu ochii pe el si il impediecam cat putem sau prindem copii din zbor!

Alina-Mirela 31+Maria si mami de DAVID (27.06.2007)siMATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happymum spune:

Citat:
citat din mesajul lui alynta27

Ana bun venit in clubul "batausilor"! Uite asa e David... Ne dispera cu imbrancitul copiilor! Are slabiciune pentru fetite si in general pentru copii mai "slabi"! Daca vede unul mai infipt, e prietenul lui! Si am incercat de toate: explicat, strigat la el, tras de urechi... Se pare ca nimic nu functioneaza! Pur si simplu stam cu ochii pe el si il impediecam cat putem sau prindem copii din zbor!

Alina-Mirela 31+Maria si mami de DAVID (27.06.2007)siMATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra



alynta, tu deja astepti oe bebe3 in cateva luni?????
abia acum am vazut si eu... moaaamaaaaaaaaa... felicitari si de la mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Happymum da ai vazut bine! Multumesc! Mai sunt doua luni!

Alina-Mirela 31+Maria si mami de DAVID (27.06.2007)siMATEI (15.05.2009)

POZE

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David
Cum a aparut Printul!
Un ingeras in viata noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_82 spune:

buna fetele,lipsesc si eu o zi si gasesc de cititi pana deseara

ieri am avut o zi de tot cacao in bucuresti,unde..vorba cuscra-mii,trebuie sa stapanesti bine geometria ca sa mor daca am mai vazut intersectie in forma de steluta,sens giratoriu in forma de triunghi,semafor in sens giratoriu si indicatoare rutiere la 100 m dupa intersectie ..si ca sa fie ziua minunata,nu mi se conecta gps la satelit,asa ca ne-am invartit supa diploma mai bine de 2 ore si tot nu reusisem sa gasim afurisitele de pasapoarte


danami pupam tititza sa treaca mucisorii si fa asa cum ti-am scris pe mess ca o sa scapati repede de ei
anaela nu o certa pe dana ca doar ce a intrat dupa o absenta de n zilela eceeasi concluzie am ajuns si eu..e mai buna lamaia cae a fost pe bulan decat cea proaspataimportant e ca nu ati avut reactii urate de la vaccin
alicdrum bun si distractie placuta
ana mi s-a parut super atmosfera de acolo,iar razvan un dulce
andreea si eu sper sa scapam de pampersi pana la 4 anisori,nu de alta dar nu vrea sa faca kk decat in gogosar proaspat schimbat de nici macar 2 minutereductorul pentru buda il accepta dar numai cand e vorba de bashinutetinem pumnii pentru maine si te asteptam sa faci cinste
alynta offfffffff,eu am varsat de la incepaut pana aproape de sfarsit si ma saturasemsper ca nu a fost decat acum o perioada de la caldura si atatsi multa sanatate la baiat
flobaby ma bucur sa vad ca e mai bine cu piciorusul mica campioanavaleuuuuuuuu ce avalansa de dintisori si la voi numai a mea a ramas cu 4 si chin cat cuprinde pentru un afurisit de caninvineteeeeeeeeeee
nusy multa sanatate si sa treaca repede conjunctivita
sorilea m-am prapadit de ras cand l-am vazut cum se scartaia ca vrea sa "faca baie" asa si fi-mea..e indragostita de apa
ely felicitari pentru primii pasi independenti si e tare dulce in poze
yioanna ma bucur ca stefi a revenit la sentimente mai bune
madalinuza eu u am facut ror-ul la fatacapul sus ca o sa treaca si perioada astasi nopti linistite
otilia ma bucur ca voi sunteti binee trista situatia,si din pacate nu va fi prima oara cand s-a intamplat asa important e ca voi sunteti sanatosi cu totii
ana noi facem binenumai ca am fost la bucuresti si asear nu am mai teusit sa intru pe aiceasper sa nu faca fabra flacaul am vazut eu bine???bb2???????????

offffffff,mai fetelor....nu mai faceti comparatii intre copilasii vostrii si alti copii,sau intre fratiori..FIECARE COPIL E UNIC,fiti mandre de ei pentru cum sunt pentru ca in primul rand le oferiti dragostea voastra si ii iubiti mai presus de orice

ana am trecut si eu printr-un episod de genul asta cu miruna,dar la noi bunicii erau cauza ca ei o invataseraai multa rabdare si fi ferma pe pozitii cand ii spui ca nu are voie,chiar daca ii repeti lucrul asta de 10 000 de ori pe zi
alynta bine ca ai descoperit cauza si se poate remedia situatia cu o medicatie adecvata


LA MULTI ANI SABINA sa cresti mare

brotacul tero-sectoristMIRUNA(29 mai)

Teroricul sectoricios are 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraOana spune:

LA MULTI ANI SABINA!!!!

Mami de Sebastian Gabriel 30.Mai.2009 http://b1.lilypie.com/1dPfp2.png
Sebastian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

LA MULTI ANI, Sabina! Sa cresti mae si sanatoasa!

HAPPYMUM, tu ce mai faci? Cum esti?

Ioana, Rebeca (16.05.2004), Sara (17.04.2009) si 5+
Creste fata mica... Creste si minunea Rebeca
http://community.webshots.com/user/Berecutza
http://community.webshots.com/user/bebeca2004
http://community.webshots.com/user/bebebeca



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_micu83 spune:

Cris, bb2 a fost in burtica aprox 7 sapamani...pana in 27 iunie..apoi s-a dus la Doamne Doamne !

Dar, din septembrie incercam iar cu speranta ca o sa vina si de data asta ramane la noi!

Ieri am aflat ca o sa mai vina o finuta/finut pe lume!



***Andrei~Razvan, surprize in imagini***Hainute alese pentru printi si printese!***

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosminica spune:

BUN (RE)GASIT LA SCUTECE!!!! sa fie o etapa frumoasa si sa avem parte numai de bine!!!

mami de ELIZA
http://lb2f.lilypie.com/rAMSp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosminica spune:

LA MULTI ANI, SABINA!!!!

mami de ELIZA
http://lb2f.lilypie.com/rAMSp3.png

Mergi la inceput