Iepurasi de Martie-Aprilie 2010 (25)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

nafi, rebiana

rebiana nu merge linkul cu cantece deloc, e de la mine, ca am cautat pe google pagina de index si tot nu a mers, o sa incerc de la laptopul lui leo , ma intereseaza despre ce e vb, ceva cu cantece? alegi ce cantec vrei tu?

roxana si silvana aroa (2.04.2010) ivan leonard(2.12.2006)
POZE

AMr...2kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiacovita spune:

Sservus fetele.

Intru si eu din an in Pasti ca acum a fost tati acasa si am profitat si noi de statul in 3 ca nu prea avem parte cand e la lucru.

Noi am fost vineri sa facem vaccinul de 4 luni si nu a vrut dra sa ni-l faca pana nu facem analize mai amanuntite sa vedem de la ce tot apare dermatita la Eric. Ei ii e teama sa nu fie intoleranta la lactoza.

Rebiana stiu ca tu ai avut probleme cu mucisorii in gat la Mara. CUm ati rezolvat? Ca la mine ii varsa cand scoate aerul. Eu il tot aspir, dar degeaba, ca nu iese mai nimic cu batista bebelusului, iar cand ii varsa is o tona.

Imi pare rau ca nu nominalizez, dar am citit pe sarite, de maine revenim pe baricade.


Aaa, Roxi e o scumpica Silvana.

Avem si noi poze noi la semnatura.



Oana, mami de minune mica, Eric Nicholas(21.02.2010)


Multumim Doamne pentru minunea data si ajuta-ne sa fim sanatosi!




Cand cineva acolo SUS te iubeste...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Ziceti-mi si mie parola ca am uitat-o!
Va rog!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

oana am vazut pozele cu scumpùl de el
in caz de intoleranta la lactoza ar afecta cu ceva vaccinarea?
in mare parte , stiu ca intoleranta asta se manifesta cu scaune explozive, cand face caca face cu multe gaze, foarte acid, spre diaree

miria cum e cu autanul?

roxana si silvana aroa (2.04.2010) ivan leonard(2.12.2006)
POZE

AMr...2kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiacovita spune:

Miria, trimis.

Roxi, al meu cam face kk spre diaretic. Adica asa e kk lui de la inceput mai moale. Nu face fff des, dar are vreo 2-3 pe zi. Nu afecteaza vaccinarea. Acum nu a vrut sa imi faca nici din cauza mucisorilor si ca tuseste un pic.



Oana, mami de minune mica, Eric Nicholas(21.02.2010)


Multumim Doamne pentru minunea data si ajuta-ne sa fim sanatosi!




Cand cineva acolo SUS te iubeste...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honeybaby spune:

ROxi - pupam frumuseii. Silvana mi se pare schimabata in primele 2 poze . Iar Ivan inalt.

Oana - frumusel Eric. Mi-am amintit ca imi zicea o prietena ca fetita ei s-a umplut de bubite de la Milumil. Cum si Aptamil-ul e tot de la Milupa poate are vreo legatura. Ai schimbat laptele pana la urma?

E spal bebelunica in fiecare seara daca suntem acasa si nu doarme intre 7 si 10 . Ea are mereu pe ea un strat ( neprotector) de lapte.
Si eu fac cam la fel, dus zilnic altfel sunt lipicioasa si nu pot sa dorm.

Hmm e si la mine in parc se tine un targ de produse naturale in weekend ul asta . Nu m-a atras nimic vineri cand am fost dar parca vad ca maine plang dupa branza in scoarta de brad.

I-am facut baita pe la 2 CA se umpluse de kk si doarme si acum.
sper sa nu se trezeasca peste 5 ore vesela si cu forte noi sperand ca e dimineata. O las pana la 7 si o trezesc ca sa nu bantuim la noapte pe aici

Denisa, de bebe roz Maya Rebecca (06.04.2010)
Doamne ajuta sa fim sanatoase !

Poze & Filmulete Bebeluna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

denisa merci
ivan s.a nascut mai lungut decat silvana dar la 3 luni era cam la fel de inaltime

oana cand va face analiza?

roxana si silvana aroa (2.04.2010) ivan leonard(2.12.2006)
POZE

AMr...2kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kossir spune:

Hai c-am facut si eu ceva azi. De, daca n-au venit musafirii, din lipsa de ocupatie trebuia sa fac ceva.
Mi se pare mie ca fiemea maraie de foame si zic ia sa-i dau un biberon de LP ca nu obisnuieste dintr-unul, sa vad si cum reactioneaza. Desfac cutia, imi prind urechile ca nu stiam unde e dozatorul, cum se face, cat se pune, se fierbe apa plata, apoi imi amintesc de discutiile de aici si o pun asa. Nimeresc sticla de apa, torn laptele, nu era doza de trebuie, ma rog, ii dau mandrei dupa pregatiri, barbetica, pozitionare, eram ca in Mr. Been.
Si mandra face un BLEAHHH cat casa. Mai incerc odata, se face fleasca, scoate tot ce-i curge in gurita. Eu nu si nu, insist, paote nu si-a dat seama ce bun e. NU VREA LP. Nu stiu de ce, dar ma bucur. Acu sunt nevoita sa insist cu tzitzi .
Imi zisese dr. ca s-ar putea sa nu accepte dar mi s-a parut aiurea.
I s-a mai intampplat cuiva asa?

Gaby e 40€ L, nu stiu, am scris eu gresit? Scuze.

http://community.webshots.com/user/kosscar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

kossir majoritatea nu accepta, e ceva nou, daca ar fi baut pana acum bibe, la fel ar fi reactionat la san
eu stiu un bebelus intarcat la 3.5-4 luni care a acceptat biberonul dupa o saptamana de lupte

roxana si silvana aroa (2.04.2010) ivan leonard(2.12.2006)
POZE

AMr...2kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

ROXANA - Ce sa-ti zic de Autan?

Mergi la inceput