Ghiocei de Martei-Aprilie 2009***225***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Simplyana, ce veste neasteptata!! Pentru noi, ca tu banuiesc ca stiai ceva dinainte, nu?
Suna foarte bine...dar pe Mura o dai de tot?

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
1 AN!
Manole forever

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:


am deschis azi intamplator forumul si am avut o surpriza placuta. m-am gasit printre nominalizate. ma bucur ca nu m-ati uitat. ela

eu trec printr-o perioada destul de aglomerata, si nu ma dispozitia necesara sa stau pe forum.
dupa cum stiti am fost cu andrei o saptamana in spital. cand l-am adus acasa, a inceput ioana sa faca febra. dar din fericire cu ea nu a trebuit sa ma mai internez, ca o luam razna.
acum imi caut si chiriasi, iar piata e cam moarta.

ioana e tot dop-model. are 12 kg si 77 cm. mananca de stinge, alearga si se cocoata la greu. cred ca vrea sa fie alpinista.
cand mergem in parc toata lumea se mira de ea cum se cocoata pe franghii si scari, se aseaza singura in topogan si coboara.
ioana uneori ne uimeste cat e de isteata: mananca cirese si scuipa samburii, mai face si la olita din proprie initiativa, incearca sa manance singura cu lingurita.
zilele trecute am tuns-o ca transpira ingrozitor. ii sta asa de bine cu chelie, si seamana bine cu andrei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

M_monique, dar poze cu chelioasa alpinista nu ne arati?
Pun si eu niste poze de ieri si alaltaieri aici
Ma enerveaza ca webshotul le pune in ce ordine vrea el, nu cum vreau eu, in succesiune cronologica. Novus, vezi ce bine-i sta lui Sophiphi in roshu?
Poza unde-s numa io special am pus-o sa vada Ela si Olishka ce-mi scrie pe bluza
Dar nu stiu zau ce are webshotul ca arata pozele aiurea, nu "ca pe vremuri"; sau numai eu vad asa?!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
1 AN!
Manole forever

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

M_monique, dar poze cu chelioasa alpinista nu ne arati?
Pun si eu niste poze de ieri si alaltaieri aici
Ma enerveaza ca webshotul le pune in ce ordine vrea el, nu cum vreau eu, in succesiune cronologica. Novus, vezi ce bine-i sta lui Sophiphi in roshu?
Poza unde-s numa io special am pus-o sa vada Ela si Olishka ce-mi scrie pe bluza
Dar nu stiu zau ce are webshotul ca arata pozele aiurea, nu "ca pe vremuri"; sau numai eu vad asa?!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
1 AN!
Manole forever


Ei ii sta bine in orice dar rosu e no1 !!


www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank"> Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Noi am fost la plimbare dupa scenariul meteo consacrat

Ooo si nu v-am povestit cum a fost dimineata la cafea la conac : superb !! mergem de acum in fiecare wkd acolo pt ca mi-am baut cafeaua linistita , Alexandra s-a uitat la cai, superbi si bine intretinuti, apoi s-a jucat cu toate chestiile disponibile acolo si au o gramada incepand cu carucior si terminand cu topogan si casuta plus piscinuta
Foarte frumos si bine gandit ! plus ca tot domeniul asta e pe un deal departe de oras si are teren nu gluma !!

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank"> Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Salutare!
Luana e plina de bube dar a inceput sa pape, deja intrasem in depresie cu ea cu mancatul.

Ela, super originale nominalizarile facute de tine. Multumim ca te-ai gandit la noi.

Cuscra Lucia, mi-am vazut ginerele chelit, cum se distreaza el de minune la tara.

Ilinca, Phiphi e superba si seamana foarte bine cu tine.

_
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa
Adun cioburi de fericire. Poate candva isi vor da mana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

Ela mersi mult pentru multiplele nominalizari, nush daca chiar le merit.
Imi cer mii de scuze..ca absentez, insa am mari probleme cu Andrei..e posibil ca de luni sa ne interneze in spital



Vlad si Catalin-17.03.2009
Andrei Luca -15.12.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

aici sunt poze recente cu noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Moaama, ce carnaciori are dop-modela!! Asta da copil de-ala de reclame,dodolotz, tot numa pliuri si "bucaleli". Si ce "sporturi extreme" practica...o, clar e "Miss Olimpiada Sportiva"!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
1 AN!
Manole forever

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Salutare!
Luana e plina de bube dar a inceput sa pape, deja intrasem in depresie cu ea cu mancatul.



Insanatosire grabnica va dorim !!



www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank"> Alexandra (03.03.09)


Mergi la inceput